majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

23-05-2012 21:36:20

woj.sląskie
Milenko Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chowała,
Rodziców zawsze słuchała,
Radośnie się bawiła,
Nowych rzeczy szybko uczyła,
Świat wokół Ciebie poznawała,
I często się uśmiechała.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
Tego właśnie ci życzymy,
I składamy w Twe urodziny.
buziaczki kwiatuszku od cioci i Wercismiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

23-05-2012 21:38:44

woj.sląskie
czesc kobietki prfzepraszam alke dom pelen ludzi i nie mam kiedy nawet napisac tzn wlacze kompa poczytam ale jak chce napisac to juz brak sil i czasu, obiecuje poprawe od poniedzialku

u nas urodzinki skromniutkie byly w sobote , pogoda nie dopisala wiec siedzielismy tylko wdomnku, niunia dostala kupe prezentow ale ulubiony jest rowerek na ktorym teraz jezdzi caly dzien bo pogoda od 3 dniu supersmiling smiley wczoraj mnielismy msze roczkowa o 19. mowie wam kobietki wracam z pracy , obiad i spacer z niunia 2h potem jeszcze na ogrodku , przychodzi wieczor aja padam.
Niunia dalej sie budzi w nocy wiec ja czasem mam dosc a do pracy wstaje o 5.
dziewczyny ile wasze dzieci razy dziennie i ile ml pija mleka????

obiecuje wstawic fotki jak znajde chwile

Milenka sliczniutka a torcik wyglada slicznie i [pewnei bardzo byl pysznysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-23 21:40 przez kami42.

kami42 (offline)

23-05-2012 21:54:10

woj.sląskie
a i chailam powiedziec ze niunia od soboty od czasu do zcasu probuje sie puscic i sama zrobi ze 3-4 kroczki i bach na ziemiesmiling smiley ale liczy sie fakt ze sie starasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

23-05-2012 22:12:23

Świebodzin
urodzinowe balonikiWskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia
żeby złożyć Ci MILENKO życzenia!!!
DUZO ZDROWKA I USMIECHU MIAŁŁŁ
urodzinowe balonikiurodzinowe baloniki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

23-05-2012 22:44:21

Świebodzin
no Ayra szacun dla T !!! naprawde sliczny tort smiling smiley Milenka piekna gwiazdeczka smiling smiley nie martw sie z tego co ja wiem to goraczka u dzieci zaczyna sie od 38? bo maja podwyzszona cieplote ciala a od 38,5 sie zbija..moze jest w jakims skoku rozwojowym moze jej za goraco napewno bd dobrze smiling smiley
Yala faktycznie jego wypowiedzi przemawiaja troche do rozsadku ja nie mam nic do rodzicow ktorzy woza tak dzieci ale no niema co ukywac nie znamy sie na sprawach ortopedycznych itd chcemy jak najlepiej dla dzieci zapewnic im jak najwiecej atrakcji ale niestety nie zawsze jest to dla nich dobre...a dzieciaczki maja jeszce duzo czasu na rozne szalenstwa smiling smiley
Kamilko to super jeszcze troche i pojdzie samasmiling smiley

Zuza jak dzis wstala o 8 tak do 15 40 nie spala i pospala 50 min i do 22 jej uspic nie moglam juz sie jej pytamy co bierze ale nie chce zdradzic winking smiley heheh moze sie pzrestawia na 1 drzemke dziennie ze ma tyle energii pozyjemy zobaczymy;p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZuzi (offline)

23-05-2012 22:46:20

Świebodzin
a Kamilko Zuza pije 2 razy dziennie rano robie jej 210+7 miarek ale zdarza sie ze zostawi z 40 na noc wypija 300 ml z kleikiem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kujawianka (offline)

24-05-2012 20:58:28

Bydgoszcz/Wojnowo
Cześć dziewczyny!!!

Milusiu STO LAT SKARBIE!!!!!!! jesteś prześliczna, moc buziaków, radości i szczęścia z okazji roczku przesyłają Julian z rodzicami!!!!!!!!! [link widoczny po zalogowaniu]

Milenko torcik pierwsza klasa brawa dla babci!!!

Dominiko też czytaliśmy ten sam artykuł tzn wypowiedź zanim kupiliśmy krzesełko to naczytaliśmy się wielu opinii i w zasadzie na dalekie podróże przyjdzie czas a tak to jeździmy tylko jak jest ciepło i na krótkie trasy, bardzo krótkie, jeździmy po dróżkach rowerowych więc aż tak nie trzęsie, fotelik mamy z regulacją oparcia więc Julian nie siedzi typowo prosto ale można go lekko położyć nie no generalnie nie męczymy go podróżami ale widać że lubi jeździć dlatego jak jest okazja to jedziemy smiling smiley pewnie że trzeba uważać ale my już zaczęliśmy.

Arya te dziewczyny to mają jeszcze czas, no kurcze ja miałam 27 lat jak rodziłam Julka spokojnie. A poza tym niech idą na jakąś imprezę a nie w internecie siedzą.

Kamilko wiem co masz na myśli pisząc o zmęczeniu itd. ja wstaje o 5:50 a o 5 rano Julian się budzi i zanim zaśnie to ja już muszę wstać i jechać... także masakra do tego mam ciągle 29 czteroletnich dzieci w grupie co męczy niemiłosiernie więc tak budzę się o tej 5 rano na 7:30 muszę być w pracy cały dzień w hałasie jutro będę 9 godzin bo mam zastępstwo :/ marzy mi się siedzieć w domku z Julkiem sad smiley brakuje mi tych czasów kiedy widziałąm jak zdobywa różne umiejętności sad smiley

Co do mleka to ja daje rano 210ml wody + 7 miarek a na wieczór 270ml wody i 9 miarek + 2 łyżki stołowe kaszki na mleko chcę zwiększyć albo na noc albo rano żeby pił ponad pół litra na dzień.

Madziu z tą teściową to masz masakre co ona taka niefajna, jejku niech się cieszy że ma takie fajne wnuczki wiesz możesz pojechać i schować dumę do kieszeni i tyle siedzieć cicho i już jakoś to przetrwasz bo jak nie pojedziesz to może być znowu źle... eeeeee trudna sytuacja :/

U nas czas leci w zastraszającym tempie, jak pisałam ja jestem wykończona, szykujemy się do roczku który robimy 2 czerwca smiling smiley generalnie padam... idę odpocząć buziaki dla was wszystkich!!!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

atena_82 (offline)

25-05-2012 00:27:59

Legnica
hej dziewczyny smiling smiley
wszystkim roczniaczkom sto latek smiling smiley a my bardzo dziękujemy za życzenia dla Nikolci :*

przez ten czas jak mnie nie było wpadłam w trans czytania książek jak tylko miałam wolną chwilę to czytałam, potem wypadły mi egzaminy do pracy niestety się nie dostałam ale uczyłam się miesiąc jak o tym piszę to łezka się w oku kręci bo bardzo mi zależało na tej pracy a do tego byłam pewna że dobrze miposzło ech takie życie ale teraz wróciłam do starej pracy i czas szybko mija smiling smiley jutro wolne więc mogę dłużej posiedzieć i coś do was skrobnąć - ale mi tego brakowało smiling smiley
Nikolcia rośnie jak na drożdżach nie wiem kiedy ten rok minął zaraz zaczniechodzić ostatnio wzięła jedną książeczkę do jednejręki drugą do drugiej i przeszła sama cały pokój wzdłuż hehe trochę się zdziwiłam bo do tej pory tak do czterech kroczków robiła a tu taka niespodzianka smiling smiley a poza tym moje dziecko jest wszędzie a do tego rączka i spacery cały dzień gdzie tylko się da heh smiling smiley

Maggie z teściowymi tak czasem bywa ale nieraz jeden dobry gest z Twojej strony może dużo zmienić ja z moją teściową koty darłam a teraz jest dobrze - tylo żeby nie zapeszyć winking smiley

ja też się trochę pochwalę Nikolcia mówi mama tata baba dzidzia gdzie i idę hehe a mama tata i baba tak świadomie że nieraz łezka w oku się kręci - ale te dzieciaki szybko się rozwijają grinning smiley

pozdrawiam serdecznie i daje kilka zdjęć smiling smiley


szaleństwa wodne smiling smiley


z koleżanką miesiąc starszą smiling smiley






a to my grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

25-05-2012 11:36:23

Świdnica/Legnica
Hej dziewczynki.

Dziękujemy jeszcze raz za życzenia.

Teraz nas dopadł etap ząbkowania. Milenka cały czas ma stan podgorączkowy, ale nie ma tak dużej gorączki ,żeby zbijac. Wczoraj pojechalismy na szczepienie i nie zaszczepili jej, przez te jej objawy. W środe znowu musimy jechać.

A chciałam sie spytac, bo lekarka mówiła o szczepionce przeciw ospie. I nie wiem co sądzić, bo to znowu kasa i to nie mała,a ospę prawie każdy przeszedł i jakoś nie było problemów. Ja juz tyle wydałam na te szczepienia i też nie chce być nadgorliwa i na wszsytko szczepić.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Madzik_77 (offline)

25-05-2012 17:53:31

Bydgoszcz
Hej dziewczyny i maluszki!
Przede wszystkim-
Wszystkiego najlepszego dla kolejnych roczniakow-zdrowka,usmiechu i samych radosnych chwil!!!
Rano mialam na chwile neta i rozpisalam sie a na koncu mnie wywalilo.Chlopacy(blizniaki sasiadki) zaraz przyszli po neta i koniec...Mam nadzieje,ze teraz zdaze cos tam napisac.
Poczytac oczywiscie nie dam rady ale tak z ostatniej strony...
Yala-kochana trzymaj sie!Wiem,co czujesz bo sama w trakcie malzenstwa mieszkalam poza Bydgoszcza.Masz nas ale wiem,ze czasem brakuje "realnego rekawa"do wyplakania.Moze uda Ci sie poznac kogos godnego na roznych forach?Czasem na czacie regionalnym mozna tez kogos takiego poznac.Ogolnie niemam dobrego zdania o czatach ale wlasnie jak mieszkalam w Plocku poznalam dziewczyne ktora ma synka w wieku Matiego.Chodzilysmy na spacerki wlasnie,kawa itp.Pomimo,iz juz pare ladnych lat tam nie mieszkam to nadal mamy kontakt.Takze przy przewazajacym procencie zboczencow i cudakow mozna spotkac i kogos normalnegosmiling smiley
Arya-mam nadzieje ze szybko i lagodnie przejdziecie zabkowaniesmiling smileyA na ospe ja bym nie szczepila nawet gdyby bylo mnie na to stac.Tak jak napisalas,kazdy przechodzil i dobrze a podobno im szybciej tym lepiej.
A my znow po szpitalu.Na szczescie tym razem nie serduszko.Adulkowi przyplatalo sie kilka rzeczy naraz.Pokrzywka,kaszel,katar,gardelko,ida 2 trzonowce(z nimi bedzie 10 zebolkow)no i na koniec dostal 40 stopni goraczki i za nic nie dalo sie jej zbic.No i kilka dni spedzilismy na oddziale.Na dodatek byla tam mama miesiecznego chlopczyka chora na angine.Przyznam sie,ze pomimo iz z jedenej strony bardzo ja rozumie to jednak przewaza chyba zlosc.Ja wyszlam z oddzialu z angina a skoro ja stara koza zlapalam to co dopiero dzieciaki.Maluch nie jest karmiony piersia wiec mozna bylo jakos inaczej to rozwiazac.Moze jestem niesprawiedliwa ale chyba jednak troszke racji mam.Na koncu wkurzyla mnie oddzialowa bo przy przyjeciu mowilam,ze nie bede w stanie zaplacic za pobyt przy malym a onazaczela sie na mnie drzec.Najbardziej mnie wkurzylo to,ze przy wszystkich.Tego nie znioslam i sama jej powiedzialam co mysle.Nie wiem czy tylko ja mam takie zdanie i nie chcialabym nikogo urazic,szczegolnie chyba Maggie bo stoisz jakby po drugiej stronie z racji zawodu ale i ja mam kilka kolezanek pielegniarek ale uwazam,ze to ostre przegiecie.Nie dosyc,ze kiedys musialy same wszystko robic za te same albo mniejsze pieniadze a teraz robia to za nie matki(no moze prawie wszystko,ale wiecie o co chodzi,karmienie,przewijanie itp)to jeszcze mamy placic za spanie na materacyku z dzieciecego lozeczka(chociaz dobre i to bo na oiomie po porodzie przez 2 tyg.spalam na krzeselku).Niby to za prad i wode ale ja akurat z tego nie korzstalam bo jezdzilam sie kapac do domu.Ale mozna przeciez nie pozwalac sie kapac mama miejscowym,zrobic np odplatnosc za prysznic a nie kasowac za takie warunki 17zl za dobe.Ale najbardziej mnie wkurzylo to darcie sie na mnie przy wszystkich.Tym bardziej ze mowilam na poczatku,ze nie dam rady i sie zgodzily.
Adula biega a nie chodzi,mowi mama,baba,atu(mati hihi)daji takie tamwinking smileyNadal nie przesypia nocy pomimo iz pokarm z nerwow stracilam i je butle.Roczek bedzie w jego urodzinki czyli we wtorek ale bardzo skromny.Torcik dzieki pomocy pewnej pani i kawka.Ale nie przejmuje sie bo bym zupelnie zwariowaa.Wystarczy mi tych zmartwien co mam.Jest mi przykro ale na mleko czesto musze kombinowac wiectym sie nie bede przejmowala.
Dziewczyny a co z prywatyzacja forum?Przepraszam jesli pisalyscie ale naprawde nie dam rady czytac,takze przepraszam.
Musze juz uciekac wiec pozdrawiamy serdecznie!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.