majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

kami42 (offline)

26-05-2012 20:43:03

woj.sląskie
Majeczko, Zuziu ale bylyscie slodkie kruszynki a teraz jestescie cudowne roczne pannicesmiling smiley ciocia Was mocno calujesmiling smiley
Juleczko ale fajnie sie pluskach na basenie oj tez musze Wercie zabrac.
Martynko prezent na dzien matki masz najpeikniejszy na swieciesmiling smiley

Atena moja Wercia ma dwie drzemki , nie odzwyczajam uwazam ze skoro spi dwa razy widocznie p[otrzebuje tego snu.

Moja Wercia jest dzien ze wypije w nocy ok 4-5 mleko a jest dzien ze o 3 a potem o 6 jeszcze troche.

Maggie czemu chcesz zmienic prace?trzymaj sie kochana.

A ja bylam z rodzicami dzis na centrum wzielam mame i T do Nexta zeby sobie cos wybralay na dzien matkji i sama kupilam sobie spodnie(wkoncu elkeganckie i bluzke do nich.Stracilam troche ale co raz sie zyje hihi jeszcze musze buty na obcasie dokupic i nauczyc sie w nich znowu chodzic bo cala ciaze i po tylko trampki lub adidasysmiling smiley

U na skolejny dzien grzeje, Wercia opalona i caly dzien na dworze.Dziewczyny w czym spia wasze bable???? moja Wefcia nie moze byc niczym przykryta wiec spi bez przykrycia pol nocy u siebie p;ol z nami i ostatnio w krotkim rekawku bo taka sauna w domu a opkno otwarte na roiscierz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

26-05-2012 20:45:07

woj.sląskie
wow Malgorzata to i u Was juz czworeczki w drodze supersmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

kami42 (offline)

26-05-2012 20:46:19

woj.sląskie
Dagus slicznie wygladasz kochanasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



''Gdy przyszłaś na ten świat moje życie całkiem rozjaśniało... Jesteś moim światełkiem- tak przecież być musiało! Dziękuję Ci że jesteś, że śmiejesz się i płaczesz, że czasem tak na mnie patrzysz... tak jakoś pięknie,inaczej. Dziękuję Ci, że czasem jestem przy Tobie zmęczona. Dziękuję,dziękuję,dziękuję, że mogę Cię trzymać w ramionach!!!! ''

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata01 (offline)

26-05-2012 21:00:27

Lublin
kami -Maja spi w body na ramiaczkach ,przykryta tylko przescieradlem ,bo pod kolderka lub kocykiem jej za goraco -ma to po tacie ,jakis mors mi rosnie ,bo ja i klaudia to zmarzluchy jestesmy smiling smiley
Ja ostatnio poszlam do pracy na obcasie ,wrocilam w sandalkach ,jakos nie umiem po ciazy chodzic na czyms wyzszym...
dzisiaj kupilam niuni japonki ,ale juz sa slady po zebachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.

justine250877 (offline)

26-05-2012 22:18:50

Ostrołęka
Cześć kochane!!!100 lat w Dniu MAMUSIEK:*:*:*
OGROMNE BUZIAKI DLA NASZYCH ROCZNIAKÓW-100 LAT KOCHANE SKARBY!!!!
Ja ogarnęłam matury i jakoś żyję..Odebrałam prawko i kupiłam samochódsmiling smileyI tu zaczęły się schody..jeżdzę,ale ostrożnie i powoli..a kierowcy na drodze mnie nienawidząsad smileyDopiero teraz,we własnym aucie zaczyna się dla mnie prawdziwa nauka i powiem szczerze,że boję się i powoli zniechęcamsad smiley
Ignaś jest cudny!!!psoci za dwóch,ale daje mi wiele radości!Byłam z nim u okulisty-nie ma żadnego zeza!Wszystko jest ok!
Sysiu..jak Twoje prawko?
pozdrawiam Was serdecznie!!!
Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

26-05-2012 22:18:55

Świdnica/Legnica
Zuzinkosmiling smiley

W dniu Twojego święta powiedział baranek,
że życzy Tobie uśmiechu od ucha do ucha
i byś radośnie rozpoczynała poranek.
A siedem małych słoników
życzy Ci codziennych zabaw bez liku.
A misio ze świnkami,
dużego tortu ze świeczkami.
Natomiast siedem małych małpeczek Tobie życzy
dużo zabawy i mnóstwo słodyczy,
i żebyś każdego dnia i o każdej porze,
była roześmiana i bawiła się dobrze.
A my do życzeń się dołączamy
i sto buziaków Ci przesyłamy.



Dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy. Niech Wasze dzieciaczki rosną zdrowo i sprawiają wam mnóstwo radości.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

26-05-2012 22:31:48

Świdnica/Legnica
A teraz co u nas-

Masakra. Milenka beczy cały czas, mniej je. Do tej pory pożerała wszystko,a teraz wybrzydza. Kupiłam jej dziś Camilie na to ząbkowanie. Używała któraś moze? Do tego dostała dziś jakieś uczulenie na buzi. Moze od jakis roslin, bo całe dnie na dworze i grzebie w kwiatkach i trawie.

Milienka uwiebia trawę. Jak juz pisałam chodzi sobie wszedzie sama i w domu i na dworze po trawcesmiling smiley

Daga, Małgosia gdzie to mleko bananowe kupiłyście, bo ja nigdzie nie widziałam.

Justine nie martw sie, po mału nabierzesz wprawy, ważne,ze jezdzisz odrazu. Ja po zrobieniu prawka zrobiłam przerwę,a później robiłam takie cyrki w aucie,ze cud,ze sie nie zabiłam. Ciągle mi gasło, źle wbijalam biegi itp.

Wszystkie dzieciaczki są prześliczne. Ale Weronisia ma super prezenty.

A Milena uwielbia sie bawić w piasku, ma już piaskownice.

Yala jak juz kiedyś pisałam mam podobną sytuacje do ciebie i tez to przezywam, choć ja mam bliżej rodzinę. Zostawiłam cała rodzine, znajomych i prace i przeprowadziłam sie do chłopaka do innego miasta, ktorego znalam 3 miesiące. Teraz to mój mąż. Jestem tu sama jak palec, nie mam żadnych koleżanek i mieszkam na zadupiu z dala od centrum. Nie mam tez żadnej kolezanki,zeby gdzies wyjsc, z dziecmi czy same. Nawet do miasta mam tak daleko,ze nie jezdze z Milena. Cieżko jest i smutno,ale co mam zrobić musze życ jakos. A nawet jak gdzies ide z nadzieja,ze kogos poznam tak jak np. na fitness chodzę, to nic z tego nie wychodzi. Nikt sie nawet nie odezwie do mnie. Dziwni teraz są ludzi. Chodze tyle na fitness i nikogo nie poznałamsad smiley Kazda przychodzi, robi swoje i idzie do domu.



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata01 (offline)

26-05-2012 22:36:12

Lublin
arya -ja kupilam w biedronce ,dwupak -jedno zwykle ,drugie bananowe + dmuchana pilka 21,99,ale pyszne jest to bananowe smiling smiley,widzialam tez w rosmannie
ja uzywalam camille i na Majke nie dziala ,najlepiej nam ten dentinox pomaga


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.

malgorzata01 (offline)

26-05-2012 22:39:03

Lublin
arya -teraz ludzie sa zabiegani ,ciagle tylko praca ,dom ,tysiac spraw na glowie i nie zauwazaja jak zycie przelatuje ,niema czasu zeby sie spotkac ,pogadac .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.

malgorzata01 (offline)

27-05-2012 11:29:20

Lublin
Dzien dobry smiling smiley

Co tu taka cisza ja grzecznie pytam ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEĆ.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.