Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

laryy7 (offline)

09-12-2010 14:23:45

Zielona Góra
kochane jak dolaczyc sobie do profilu takie odliczanie tygodni jak wy macie bo nie bardzo wiem a ja mieszkam w glasgow jest fajnie moj pierwszy synek ladnie daje spac bo wstaje o 9 rano a ten w brzuszku budzi sie o 5 30 jednak nie przeszkadza mi to tak bardzo zeby nie moc spac takze jest ok pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

bridka (offline)

09-12-2010 14:33:18

Witam Was Marcóweczki!!!
Ja to mam zaległości że ho, ho.
Sprzątam etapowo, bo bardzo się męczę, szczególnie dokuczają mi plecy. Okien niestety nie myję, mam ich zbyt dużo ba i duuuuuże.
Pozdrawiam wszystkie gorąco , w koncu zimno za oknem.

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

09-12-2010 14:35:25

Poznań
A to mój dzisiejszy brzuchol grinning smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

09-12-2010 14:50:28

Szczecin
Esflores a czemu takie badanie musisz zrobić?
Sweethoney!!! Ty lasko!!! ale Ci zazdraszczamwinking smiley ślicznie i zgrabnie wyglądasz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ilonka24 (offline)

09-12-2010 15:32:42

Gorzów Wlkp.
malyburek odprawiam = kanapeczki do pracy, sniadanko, kawka no i czasem prasowanie koszuli smiling smiley

sweethoney czasem mi sie wydaje Twoj brzuszek wiekszy a czesm mniejszy, pewnie zalezy od ujecia, co nie zmienia faktu, zejestes bardzo zgrabna

mary co za sen!!! hehe ale sie usmialam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

09-12-2010 15:35:19

Kraków
malyburek bo ginek kazal tongue sticking out smiley tyle tylko wiem smiling smiley pewnie sprawdzanie czy jakis bekterii dziwnych nie ma, nie pytalam go czemu tak.
sweethoney za kazdym razem jestem pod wrazeniem gdzie Twoj bobas sie tam miesci smiling smiley
laryy7 suwaczek dodajesz w swoim profilu - ustawienia forum - moj podpis smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

09-12-2010 15:37:34

PIŁA
malyburek dziękuję za to co napisałaś o ślubie smiling smiley

asienka ja w dziewczynkę to pewnie do porodu bym nie mogła uwierzyć grinning smiley więc nie dziwię się, że masz obawy co do różu smiling smiley ale chyba takie pomyłki nie są już jakieś bardzo częste smiling smiley
ubranka to faktycznie pół biedy, bo szybko wyrośnie - róż w razie czego może być „domowy” a na wyjścia się coś dokupi, gorzej już z takim przykładowo różowym wózkiem winking smiley

a propos „babskiego” wózka, to moja znajoma nie znała płci dziecka, zamawiała wózek przez Internet i tam się podaje nr koloru, jaki się wybiera i na tym się machnęła - przepisała zły nr i zamiast zielonego wozu, przyszedł do nich różowy grinning smiley nie pamiętam czemu, ale twierdziła że nie zdąży już tego odkręcić do porodu i musi zostać, jaki jest i pozostaje modlić się o dziewczynkę tongue sticking out smiley i faktycznie urodziła panienkę smiling smiley ten wózek to chyba był jakiś znak dla nich winking smiley

mary o matko co za sen grinning smiley aż brzuch mnie boli ze śmiechu grinning smiley
a co to za film o tych grubych matkach, bo co chwilę któraś o nim wspomina a ja jakoś nie w temacie smiling smiley

larry klikasz na suwaczek (odliczacz winking smiley) którejś z nas, przeteleportuje Cię do strony ze suwaczkami i tam wpisujesz swoje dane, potem wklejasz kod tu: [ebobas.pl]
i gotowe smiling smiley

sweethoney to jest jedno z ładniejszych ciążowych ciał, jakie widziałam smiling smiley i też zazdraszczam, co tu ukrywać tongue sticking out smiley

dziękuję dziewczyny za głosy w konkursie smiling smiley
jak któraś w czymś będzie brała udział, to chwalić się śmiało - chętnie pomogę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

09-12-2010 15:45:19

Poznań
Dzieki dziewczyny za komplementy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

09-12-2010 15:45:34

Szczecin
Ilonka to widzę że twój ma tak dobrze jak i mój (może poza tą koszulą, bo w tej pracy ma luz) a on zawsze mi powtarza że ja jedyna taka mu się trafiłamwinking smiley

A tak w ogóle to widzę po naszym forum że cała Polska pełna młodych MATEK-POLEKwinking smiley a mówili że to z mody wychodziwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

09-12-2010 15:51:07

PIŁA
ilonka mój to może jedynie liczyć na jakiegoś buziaka przed wyjściem do pracy winking smiley no chyba że śpię to i to odpada tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.