Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

anowi1985 (offline)

09-12-2010 06:36:18

Pabianice
Hejka!troszkę mnie nie było a tu tyle wpisów!
Przywitam się tylko i uciekam.Obudził mnie dzisiaj taki koszmar że szok!położę się jeszcze na chwilę i mam zamiar wstać o 8 i w końcu zacząć sprzątać wiec czeka mnie ciężki dzień:cleanning:
Nie wiem co kupić M na gwiazdkę?
Oglądałam przed wczoraj "między kuchnią a salonem" i tam wypowiadała się położna,że karmiące mamy mogą jeść naprawdę wszystko,że to nie jest tak że pijesz tylko wodę i jesz mięso gotowane,jedynie z czego trzeba zrezygnować to alkohol-no ale to chyba jest oczywiste!Nie wiem jak wy ale ja do McDonalda muszę czasami wejśćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lolcia (offline)

09-12-2010 08:06:54

hej......

ja znowu o 5 pobudka moje dziecko cos ostatnio sie tak budzi

acha moje dziecko w brzusiu juz teraz czuje tak jak sie przesuwa i do duze takie ruchy
bo tak zawsze albo byl jakiś pod skok albo małe machniecie tera jest taj ze dłuższy jest dzidzi dany ruch
znaczy ze rosnie i ze juz ma mało miejsca w brzuszku...

elajka no to dobrze ze piszesz tak duzo z nami alby nie Myślec...dasz rade....
faktycznie takie małe kameralne przyjecie..i na pewno bedzie fajne


fruziula fajnie ze dzidzia w dzien buszuje a w nocy daje spac pewnie i jak sie urodzi tak będzie

GRATULUJE Egzaminu zaliczonego

ilonka wiesz co ja Pawełka urodziłam to miał 3700 jak na mnie to duzy chłop
jestem ciekawa ile teraz dzidzia bedzia miała
mowia ze dziewczynki mniejsze ale to zawsze nie prawda mowia tez ze 2 dziecko wieksze od pierwszego wiec róznie to jest


co do noszenia synka to nie było tak zle bo ja go tylko nie nosiłam Babcia tez
haha

martuska i jak dzis samo poczucie

co do suchego nosa to ja czasami tez mam ale mi pomaga woda morska

agniesia a mówiłam ci ze beda dobre wyniki glukozy
co do wagi nie przejmuj sie nie jest tak zle
nie widac tego po tobie

a właśnie dodac jakos fotke

klaudek ja co dziennie prawie leniuchuje ....nic mi sie nie chce no teraz mam więcej obowiazkow bo tesciowej nie ma
a trzeba kota psa nakarmić isc do sklepu tesciowi obiad zrobic ...
i mezowi mojemu ....

malyburek po tobie tez nie ma widac kg serio

vajolka u nas dzis popadalo dosc sniegu

anowi co ty chcesz sprzatc olej to


prosze was o głosy i komentarz

[ebobas.pl]

i dla Szymonka Elejki tez

[ebobas.pl]



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

09-12-2010 09:21:16

PIŁA
dzień dobry smiling smiley

anowi ja niestety też czasem muszę wpaść do Mc lub KFC winking smiley
co do karmienia to na początku, przejęta nową rolą strasznie uważałam na to co jem, nie piłam nawet soków bo w szpitalu za to ochrzaniały winking smiley potem się zbuntowałam przeciw tej nudnej diecie, ale niestety nie mogłam jeść wszystkiego - dziecko mi się strasznie prężyło i wyło i trzeba było dojść do tego, co mu szkodzi - okazało się że mleko i jogurty. po kilku pierwszych tygodniach, prężenia i wycie ustały a ja coraz częściej pozwalałam sobie na "małe grzeszki" i nic mu nie było smiling smiley

lolcia współczuję tych pobudek o 5-tej. ja już drugi dzień z rzędu jestem budzona o 6:30 i mam dość tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

09-12-2010 09:28:17

Kraków
elejka tez Mc od czasu do czasu odwiedzam, wlasnie dawno nie bylam i juz mam smaka winking smiley

Ja dzis mialam jakis zakrecony sen.. snilo mi sie ze u nas na jakiejs imprezie byla doda winking smiley i pokazywala nam zaproszenia na swoj slub jakie wybrala grinning smiley
potem mi sie snilo ze spalam na polu pod domem sasiadow, pod koldra i kocem bo oczywiscie snieg dookoloa. Po obudzeniu przyszlam do domu a tam znowu impreza i maz zjadl wszystkie najlepesze ciastka na ktore mialam akurat ochote LOL no i tego juz bylo chyba za wiele bo sie obudzilam grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

09-12-2010 10:02:25

Szczecin
Dzień dobry wszystkim,

dziękuję za miłe słowa o moim pieseczku. Agniesia dokładnie tak jak mówisz to jest golden, a raczej goldenka. Na prawdę to są dobre psy, jedyna ich wada to sierść, która jest wszędzie. Niemniej nasza Lola jest trochę rozpieszczona (była lekiem na bezpłodność - skutecznymsmiling smiley). Musimy ją powoli "odstawić od cyca", tylko jak, jak ona taka słodzizna??

Wszystkie psiary i kociary czego spodziewacie się po waszych podopiecznych jak pojawi się dzidzia w domu??

elejka, sweethoney to wy niezłe gimnastyczki jesteście jak śpicie na brzuchachsmiling smiley

Elejka powiem CI szczerze że zawsze myślałam że śluby cywilne sa takie ... cywilne, ale ostatnio byłam na takim ślubie mojej przyjaciółki i płakałam jak bóbr. Pięknie było... Tobie życzę by ten dzień był też niezapomnianym, bo tak naprawdę ceremonia się nie liczy tylko WY. My mieliśmy kościelny, wesele na prawie 80 osób ... chyba było pięknie ale jedyne co pamietam to że byłam taka szczęśliwa i cały czas wpatrzona w mojego Adaśka. I tak jest do dziś. Tego Tobie (Wam) też życzę.

Martuska ja już snuję plan naprawczy mojej wagi po porodziesmiling smiley chyba mam jakieś skrzywieniesmiling smiley

esflores wyobraźnię to ty masz nie powiem, ja też czasami mam takie sny że się później z nich śmieję cały dzień.

Ale się napisałam, dzisiaj jestem wyspana bo odkorkowałam jedną dziurkę od nosasmiling smiley brzuch nie boli i jest git.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

09-12-2010 10:34:00

Kraków
malyburek ja mam dwa pieski, ale one sa "ogrodowe" nie domowe, wiec tutaj bedzie latwiej z dzieckiem. Uwazac bedzie trzeba jak synek zacznie chodzic i gonic za pieskami, wtedy jednak zasada ograniczonego zaufania do futrzakow bedzie, bo chociaz to lagodne psiaki, to przy dzieciach malutkich sa czujne bo sie boja troche o siebie.

co do spania na brzuchu, to ja spie tak nie calkiem na brzuchu - tzn opieram sie na jednym biodrze i z drugiej strony na podkurczonej nodze smiling smiley wtedy robi sie troche miejsca dla brzuszka winking smiley echh ale przed ciaza zasypialam tylko i wylacznie na brzuchy, lepiej mi sie wtedy oddycha jakos. Na plecach czasem ciezko oddycham.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

laryy7 (offline)

09-12-2010 11:08:04

Zielona Góra
hej dziewczynki zdjecia dodam jak maz wroci bo nie moge sie tu polapac jeszcze moj synek chory od dwoch tygodni dzis znowu do lekarza na kontrole a w szkocji mieszkam od roku jest o wiele lepiej niz w polsce a warunki do rodzenia jak w hotelu pieciogwiazdkowym i opieka tez ok usg co cztery tygodnie i tak o pozdrawiam was wszystkie cieplutko z zamarznietej szkocji smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asienka349 (offline)

09-12-2010 11:22:13

Opole
Witam wszystkie mamy ;D
Dawno mnie tu nie było winking smiley
co tam u was ? Jak maleństwa ?
bo u mnie dobrze a właśnie chciała bym sie was poradzić czy kupujecie już coś ,bo mi lekarz stwierdził ,że będe miała dziewczynke i chciałm coś kupic ,a jak kupie różowe albo wiecie coś dziewczyncego ,a okaże się ,że chłopczyk jak to jest z tym ?

esflores (offline)

09-12-2010 11:30:05

Kraków
asienka zawsze takie ryzyko z kupowaniem bedzie smiling smiley ale i tak mam wiekszosc niebieskich ciuszkow, raczej male szanse co do pomylki u nas, a w razie czego jak by jednak sie pojawila coreczka, to pochodzi troszke w meskich kolorach winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

09-12-2010 11:38:27

Szczecin
Nam lekarz powiedział, że dziewczynka na 90% a już połowę wyprawki mamy różowe (dzięki mojej mamie, mi się róż nie podoba). Ja stwierdzam że dzidziusiowi nie zależy jaki kolor, byle by ciepło byłosmiling smiley Słyszałam że lekarze częściej mylą się w tę stronę co nasza, nie w tę drugą. Podobno czasami sisior się gdzieś może zaplątać, wtedy wygląda na dziewczynęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.