Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

elejka (offline)

09-12-2010 21:38:31

PIŁA
jednak jeszcze jestem winking smiley
M. zapodaje sobie grę na Playstation a ja nie mam co robić tongue sticking out smiley

jeszcze raz dziękuję za każdy głos, kochane jesteście smiling smiley

MaRtUsKa powodzenia jutro u lekarza i trzymam kciuki, by bobo było nadal dziewczynką smiling smiley

malyburek też mamy MC Citi smiling smiley bardzo lubiłam ten fotelik smiling smiley
i kolor nawet podobny, tylko my mamy trochę jaśniejszy smiling smiley
a tu w nim mój niespełna tygodniowy, zażółcony 4-kilogramowiec winking smiley


Szymek jeździł w nim do lutego, czyli ok. 10 miesięcy smiling smiley
gratuluję udanego zakupu smiling smiley pamiętam jak ja całej rodzinie posyłałam zdjęcia jeszcze "cieplutkiego" łóżeczka, fotelika, wózka itp. smiling smiley szkoda że teraz mnie to ominie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

laryy7 (offline)

09-12-2010 22:22:28

Zielona Góra
dziekuje kochane za pomoc ja dzis dopiero odczuwam taki ciezar wczesniej to wszystko robilam bez oporu a dzis plecy bola i wogole jakies dziwne samopoczucie chyba przez sprzatanie pozdrawiam was cieplutko i trzymajcie sie zdrowo dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

10-12-2010 05:59:23

Poznań
Dzień dobry
o boże co za godzina a ja już spać nie mogę ale to przez zatkany nos :|


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sweethoney (offline)

10-12-2010 06:11:54

Poznań
laryy ślicznego masz synka Wiktorka grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

10-12-2010 10:14:02

Kraków
sweethoney to ja ostatnio zasnac nie moge przez zatkany nos, wiec sie tak wierce dluzszy czas, a potem rano odsypiam.
Martuska juz pewnie na usg pedzi smiling smiley oczywiscie mam nadzieje na fotki dzidziolka tu na forum smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

anowi1985 (offline)

10-12-2010 10:14:27

Pabianice
Cześć dziewczyny,u was też śnieg pada?spinning smiley sticking its tongue out
Wczoraj z opóźnieniem zaczełam sprzątać,ale kuchnie i korytarz mam wymuskany-można jeść z podłogismiling smiley,dzisiaj jeszcze pokój i łazienka.Powiem wam że się natyrałam jak głupia,ale nic mnie nie boli,zawsze doskwierał mi kręgosłup a tu nicthumbs up
elejka i lolciagłosiki oddane,trzymam kciuki
sweethonej Ty to masz figurę,ja wyglądam jak bym piłkę do kosza połkneła
martuśkamam nadzieję że będzie jak Ty chcesz czyli dziewczynka,oczywiście napisz jak było po USG
małybureksuper fotelik

Jak już ogarnę to całe sprzątanie to zostaną same przyjemności,kupowanie prezentów,wyprawka dla maluszka i fryzjer-mam już takie odrosty że patrzeć na siebie nie mogę!!!!!!!!!!!!
Miłego dzionka,pewnie odezwę się jutro


[link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

10-12-2010 10:29:34

Szczecin
Dzień dobry Paniom,

jemy sobie z moją kruszynką sałatkę jarzynową na śniadanie. parę dni nie jedzenia słodkiego i kolacji = waga w dół smiling smiley jestem zadowolona bo nie chce za dużo utyć, choć i tak już mam w tej chwili 11 na +, ale nie chciałabym mieć 20smiling smiley

Dziękuję za pochwały mojego zakupu. Sweethoney mój mąż ma hopla samochodowego i to był jedyny zakup przez niego wybierany. Nawet kolor żeby do auta pasował musiał być. Ten fotelik ma 4 gwiazdki w testach zderzeniowych ADAC, więc też jest bezpieczny. Wczoraj jak fotelik przywieźli to ćwiczył chodzenie z nim po cały domu. Auto ma chwilowo służbowe, ale gdyby było nasze to już by poleciał go przymierzać.

Anowi ja mam dolne szafki w kuchni sprzątnięte, planuje jeszcze górne. Ale dziś naleśniki smażę więc nie wiem na co wystarczy mi siłsmiling smiley

Elejka i Lolcia głosy też oczywiście oddałam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malyburek (offline)

10-12-2010 10:34:02

Szczecin
aha Anowi u mnie śnieg padał całą noc, mamy go "po pachy". Cudownie jest.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mary84 (offline)

10-12-2010 12:19:41

Kielce
u mnie też napadał śnieg ale nie tak dużo.

ja jeszcze trochę przeziębiona a Wy??ból jak nie można wziąć leku,co nie??Tak no to by człowiek wypił fervex i po sprawie.Mi też ciezko jest robić porządki,bardzo mozolnie mi to idzie.
w moim przypadku jeśli chodzi o fotelik i wózek to Łukasz ma to na głowie także mam spokój.I wiem ,że raczej na 100 % sie wywiąże.Łóżeczko wezme lub odkupie od koleżanki(jeszcze sie będziemy dogadywać).Choć łóżeczka nie są takie drogie..no ale pościel,materac,pozytywka...

Jak myślicie ile jeszcze przytyjemy??malyburek ja też nie chce dużo utyć.jeżeli mam +8 to jak myślicie ile gdzies jeszcze??
Czy macie już siare w piersiach??Ja nie.

Ostatnio ta sobie myślałam o Dziewczynach z forum co mają już dzieci,szczególnie te 2 letnie,że troche ciężko bo to przecież też jeszcze bobasy,które chodzą w pieluchach i trzeba sie nimi dużo opiekowac...Ale pewnie druga ciąża nie jest taka sama,już inne spojrzenie??

A czy macie czasami wahania nastroju,lęki związane z ciążą??Bo ja mam;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ilonka24 (offline)

10-12-2010 12:54:38

Gorzów Wlkp.
Czesc Pipki tongue sticking out smiley

Czytalam Was tak po czesci, bo plecy mnie bola i ciazko znalezc pozycje...

malyburek bardzo podoba mi sie fotelik, marzy mi sie taki, nawet w tym samym kolorze smiling smiley

sweethoney piekny balkon grinning smiley a u mnie podobnie, ale na parapecie, bo nie mam balkonu smiling smiley

mary nie wiem ile utyje jeszcze, moze cos kolo 5 ... w poprzedniej ciazy przybylo mi 9. Wahania ma chyba kazda ciezarna ... ja sie zaliczam jak najbardziej


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.