Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

SABINA74 (offline)

20-10-2010 21:16:57

Sosnowiec
Hey dziewczyny !
olga2009 - Mi lekarz w 13 tygodniu na usg genetycznym nie umiał jeszcze określić płci. Czekam do 22 tygodnia (środek listopada) kiedy to będę mieć następne usg.
Oczywiście trochę jestem ciekawa, ma się te swoje oczekiwania...
- Ostatnio wyczytałam w internecie o teście w 100 % spełniającym się (ha, ha) z wahadełkiem.
Robi się go tak:
Trzeba przygotować obrączkę (swoją !) i nitkę lub sznurek. Nawleka się obrączke na nitke i trzymajac w prawej ręce oczekuje na ruchy obrączki.
UWAGA ! Jeśli jest koło - to chłopak , jeśli wahadło - czyli obrączka waha się w przód i tył - to dziewczynka...troche odwrotnie niz skojarznia ale tak ma być.
- A-ha najlepiej zamknąc oczy trzymając obrączkę aby nie "sterować".:jojo:

- Hej dziewczyny ... pobawić sie przecież można.dziecko na rowerku

kasiahetman: - Masz fajnie że juz wiesz..... - Zrób test z obrączką ciekawe czy potwierdzi usg ?

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłej zabawy !!!


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gorzata_84 (offline)

20-10-2010 21:53:32

Bydgoszcz
Witam dziewczyny długo mnie nie było chodź na bieżąco was podczytywałam.
U mnie nic nowego oprócz tego że popsułam zamek w moim najlepszym eleganckim płaszczyku sad smiley
Dopiąć się dopięłam ale kiedy wsiadłam do samochodu to poszedł................ w cycuchach nie wytrzymał he,he

A i jeszcze jedno od paru już dni, pewnie z powodu braku witaminek tzn.wapnia bolą mnie zęby moje biedne jedynki.bolące zęby
A że za mlekiem nie przepadam i oprócz do kawy to go nie piję więc powód już znam.
Teraz już jestem zmuszona i piję mleko ale z miodemradość, jem jogurty i co się tylko z wapniem wiąże byle tylko już nie bolały.


Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

20-10-2010 22:01:31

Kałuszyn
SABINA74a co to za test z obraczka?


[link widoczny po zalogowaniu]

SABINA74 (offline)

21-10-2010 09:17:11

Sosnowiec
Hey !
kasiahetman; - Test podobno nie zawodny jeszcze z czasów PRL-u (ha, ha) kiedy nie było USG.
Kasiu - znasz już płeć przetestuj go.
- Pamiętaj ruch wahadłowy (przód/tył) - dziewczynka, koło chłopak.
Ja zrobiłam i wychodzi mi facecik młody kozak - A jak będzie zobaczę za 2 tygodnie....
- Miłej zabawydla Wszystkich !
Pozdrawiam !


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

olga2009 (offline)

21-10-2010 09:49:38

Witam brzuchatki!!!

kasiahetman Ty juz 18 tydzień zaskoczony Pewnie ciąża widoczna gołym okiem? Ja jeszcze płaska jak deska (chociaż u mnie to dopiero 13 tc). Ale nie ma tego złego - mieszczę się w swoje wszystkie ciuszki.

Bebe2011 no to razem jedziemy na porodówkę żartowniś

Tania ja chętnie wstąpię na obiadek. I mogę tak wpadać codziennie LOL

SABINA74 znam ten test. Ale ja właśnie pamiętam, że kółko do dziewuszka a przód-tył to chłopak wielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolinee (offline)

21-10-2010 10:47:05

Kraków
Cześć dziewczynki smiling bouncing smiley

Tania - kusisz tymi obiadami, oj kusisz..., a mnie po powrocie z pracy kompletnie nie chce się stać nad garami :neutral: Z drugiej strony byłby to chyba mój najdroższy obiad w życiu - taka wycieczka grinning smiley

Sabina - mnie z obrączki wyszedł chłopak a na usg - dziewczynka, za tydzień w czwartek mam wizytę, to sprawdzimy kto ma rację... metody "na babcine przesądy" czy sprzęt medyczny winking smiley

Pozdrawiam i całuję w brzuszki buziak od dziecka


Prosimy o głosy w konkursie "Dobra zabawa z dziadkami" : [ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

21-10-2010 11:21:03

Kraków
Witam,
Mam takie pytanie czy któraś z Was myślała może o znieczuleniu zewnątrzoponowym przy porodzie? Albo może któraś z Was już miała takie znieczulenie?
Wiem, że to porodu jeszcze sporo czasu, ale niestety jak sobie o nim pomyślę to jestem na maksa zestresowana. Za dużo nasłuchałam się od koleżanek jak wyglądają porody w polskich szpitalach i za w czasu chcę sobie wszystko przygotować i ustalić. pozdrawiam z zimnego i pochmurnego krakowa.

Ewelka26 (offline)

21-10-2010 13:15:05

Witam mamuśkismiling smiley
U nas dzisiaj brrrr i do tego pada,a więc kurtka zimowa musowosmiling smiley
Sabina U mnie z obrączki wychodzi córcia,zobaczymy czy się sprawdzismiling smileyNie ukrywam,że cudownie by byłosmiling smiley
Wagus Ja nie myślę o znieczuleniu ,pierwszy poród był ok,nie przeraża mnie perspektywa drugiego porodu.No może troszkę,ale to normalne taka obawa.W bliższym otoczeniu nie spotkałam sie z kimś kto by takie znieczulenie stosował,więc nie pomogę niestety.A po to wymyślili znieczulenia żeby z nich korzystac.Porozmawiaj z lekarzem,on zapewne przedstawi Ci za i przeciw.
Bebe2011 Dzieciaczki masz świetne. smiling smileysmiling smileysmiling smiley
tynka03 Miłego wypoczynkusmiling smiley
Tania Mniam mniamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

21-10-2010 14:21:55

Wodzislaw Slaski
Cześć mamuśki,fajnie,że u was wszystko dobrze,czytam was codziennie.Witam wszystkie nowe kwietniówki.Ja czuję sie dobrze,no prawie bo byłam dzisiaj u dentysty na rwaniu i szyciem sie skonczyłobolące zęby.ale tak to jest ok.psychicznie tez bardzo dobrze,2 11 mam wizytę u ginki ,wiec zobaczymy co dalej,pewnie jwkies badanie itd.a potem postaramy sie o dzidzię.Trzymam kciuki za was wszystkie i dziekuje,że o mnie pamietacie.BUUUZIOLE GORĄCE w ten zimny dzionek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

liilii (offline)

21-10-2010 16:51:58

Cześć dziewczyny dziecko z lizakiem

dziś byłam u lekarza na wizycie
bardzo się cieszyłam, myślałam że dowiemy się czy baletnica czy piłkarz
ale Pani doktor zbadała mnie, jednak usg nie było thumbs down zawiedliśmy się

No ale co zrobić
Pozdrawiam Was bardzo bardzo


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.