Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Bebe2011 (offline)

19-10-2010 19:23:35

...
Jak na Marsylie to jest teraz bardzo zimno, to sa juz normalnie zimowe temperatury tutaj, od 5 do 8 stopni w nocy i od 17 do 19 w dzien i jeszcze nie byloby tak zimno, gdyby nie wial ten silny polnocno-zachodni wiatr, ktory ma utrzymywac sie do jutra.

sylant84 (offline)

19-10-2010 19:30:51

baranowo
Witamsmiling smiley Ja też jestem kwietnióweczką termin mam na 29kwietnia2011r głowa do góry myślę że będzie dobrzesmiling smileymam jedno pytanko czy któras z was pracuję fizycznie ??i czy ma jakieś problemy z lekarzem???

olga2009 (offline)

20-10-2010 10:38:45

Witam

Wpadam na moment w przerwie pracy. Chcę pozdrowić wszystkie "nowe" i "stare" kwietnióweczki.
Tynka miłego wypoczynku!!!

Ja w poniedziałek na usg. Już się nie mogę doczekać. To będzie 14 tc. Czy którejś z Was lekarz w tym terminie określił już płeć?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

osito7 (offline)

20-10-2010 11:14:43

czesc dziewczynki! napisalam sie jak glupia i mi sie pokasowalo wszystko wwwrrrrrrr!!!!!
ula ja spie jak najeta, wstaje kolo 10, a juz o 14 znow chce mi sie spac, niestety na 15 do pracy wiec musze walczyc ze soba i jakos przetrwac, ale juz ok.17 znow jest ok.
sylant84 ja pracuje fizycznie, znaczy pracowalam, odkad wiem ze jestem w ciazy nie wykonuje zadnych ciezkich zajec, o jakie problemy z lekarzem dokladniej Ci chodzi?
witam wszystkie nowe brzuchalkiradość
tzrymajcie sie pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

osito7 (offline)

20-10-2010 11:29:22

no masakra z tym avatarem, jak byl wiekszy to wyskakiwalo ze za duzy jak sie wkurzylam i zmniejszylam do rozmiarow mikroskopijnych to sie wkleil
juz nie mam nerwow dzis poprawiac he eh


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anetee18 (offline)

20-10-2010 15:28:35

JArocin
Witam, jestem tutaj nowa i też mam termin na kwietnia właściwie to na 22 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-20 15:28 przez Anetee18.

martik (offline)

20-10-2010 15:37:37

Leverkusen
Hej!!!

Witam nowe kwietnióweczki smiling smiley

Bebe2011- zazdroszczę ci tej temperatury powyżej zera. Chciałabym żeby u nas było tyle smiling smiley
Ja jestem straszny zmarzluch, mi by się przydał taki kombinezon, jakie dla dzieci są żeby mi zimno nie było tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Sympatyczna- Moja córeczka ma na imię Aniela więc proszę popraw w tabelce smiling smiley Nel mówię na nią w skrócie smiling smiley
A moje imię to Marta


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

kasiahetman (offline)

20-10-2010 15:56:06

Kałuszyn
witam wszystkie nowe brzuszkiciąża

olga2009 ja miałam w 12 tygodniu ppowiedziane że to chlopak a w 16 tygodniu lekarz potwierdził, takze czekam we wtorek nawieści


[link widoczny po zalogowaniu]

Tania (offline)

20-10-2010 16:45:53

Gdynia
Witam wszystkie brzusie:* i te nowe i te "zasiedziałe"smiling smiley Mi ta ciąża zmieniła odczuwanie temperatury.Normalnie tzn "nie w ciąży" jetem okropnym zmarzlakiemsmiling smileysmiling smileysmiling smiley wszystkie zdjęcia z wakacji w południowych krajach mogą ten fakt poświadczyć tongue sticking out smiley bo jak album na fotki długi i szeroki ja wszędzie w długim rękawkutongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley ...ale teraz jakby mi sie termostat popsułtongue sticking out smiley jest mi cieplutko! nawet zrezygnowałam z piżamki, choć w moim wydaniu nawet w upały ten numer nie przechodził!smiling smiley wszyscy domownicy w sweterkach a ja w koszulce z krótkim rękawem!smiling smileyNAWET MOJE WIECZNIE LODOWATE STOPY SĄ TERAZ CIEPLUTKIEsmiling smiley
Poza tym korzystając ze zwolnienia lekarskiego ( jeszcze 3 tygodnie) rozpieszczam rodzinkę domowymi obiadkami z trzech dańsmiling smileysmiling smileysmiling smiley (może jak chociaż troszkę ich utuczę to przestanę się czuć jak wieloryb- zrobiłam sobie już 10kg i trochę mi z tym nie za bardzo)smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Ściskam cieplutko wszystkie brzuchatki i jak którejś "po drodze" wpadajcie na obiadek!smiling smileywinking smiley

Bebe2011 (offline)

20-10-2010 17:36:59

...
Olga, widze, ze jestesmy w tym samym dniu ciazy.

U mnie, ech, wciaz ten okropny wiatr. Mi w tej ciazy jest z kolei odwrotnie niz w poprzednich, w poprzednich tez mi bylo zawsze goraco i cala zime przechodzilam w domu w krotkim rekawku, a teraz jest odwrotnie, ciagle mi zimno, zimne rece i stopy, mimo tego, ze sie cieplo ubieram.

Do wiatru dochodzi wszechobecny smietnik. Z powodu strajkow, plywamy w smieciach, bo ci ktorzy zbieraja smietniki, tez strajkuja.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.