Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

polyanka (offline)

14-07-2012 20:43:04

Bielsko- Biała
hello, moja zołza mała już spi, uff dziś miałam ciezki dzień, teściowa jutro wraca z wczasów, trza było wszystko doprowadzić do porządku..a takie były luzy przez prawie 2 tygodniegrinning smiley
Monia hello, a już mysłałam ze tu w ogóle nie zaglądasz, fajnie ze juz na nowym mieszkanku się urządziliście, a takiego spadku zazdroszcze, czasem myśle ze potzrebny mi jest własnie taki kop w tyłek, jakiś stresik zeby zaczeła waga leciec, ale chyba jednak lepiej ze nie ma tych stresów narazie. Zaczną sie jak w końcu ruszymy z budowa, albo jak wróce do pracy, wtedy to z całą pewnością zlece z wagą,. pochwal się jak Kalinka teraz wygląda
Madziusia no ccoś ty, mnie by to wogóle nie załamało, bys widziała dziecko mojej kuzynki, ma 5 lat i wazy 12 kg, tyle co moja JUla, to dopiero kruszyna, a twój Olo, normalny gość, mieści się pewnie gdzies w srodku siatki centylowej, więc nie masz się czym martwic i wiesz ja zawsze z zazdroscią własnie patrzyłam na matki tych drobniejszych dzieci, bo ja się musiałam nadzwigac
Wajo buziaki , sily na poniedziałek zycze, wiem ze to trudne, sama zegnałam moja babcie kilka lat temu, nie sądziłam ze tak to przezyję
Maja, ale sie cieszę ze Pola robi takie postępy superthumbs upświetnie biega na tym filmiku,a ty masz bardzo przyjemny głossmiling smiley
Ewa no kurcze, Sarze tam dobrze i nic nie poradzisz , daleko masz porodówke??bo po tym co Moni napisała trochę bym się obawiała ze urodze w drodze..
ach dzięki wszytskim za miłe slowa, zapomniałabym , Maja zgadza sie Juli fajnie podrosły włoski, nawet można jej już kucyka zrobić na czubku głowy, ale zaraz ściąga gumkę,, ale spineczki jej musze wpinac bo lecą jej do oczu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monia74 (offline)

14-07-2012 21:24:31

Konin
Pupile Kalinki w pozycji 69























Tu gotuję z mamusią dla tatusia



To moja ulubiona fotka,mały raper Kalinek,ona tylko tak nosi czapki z daszkiem smiling smiley






Polyanka,mówisz i masz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-14 22:37 przez monia74.

Ewa2060 (offline)

15-07-2012 13:24:33

Katowice/UK
Dzien doberek!!!!

Jeszcze nie rodze Maja nie stresuj siespinning smiley sticking its tongue out

Llllooooo matko, a co tu dzisiaj taka cisza, czyzby ladna pogoda w polsce, byla i wszystkie na dworze jestescie, bo u mnie dzisiaj nawet wzglednie sloneczko swieci, ale wieje zimny wiaterek.

Obiadek sie robi, maly spi, chlopaki graja na playstation, moj A spi, a mama czyta gazete, wiec mam chwile zeby popisac.smiling smiley

Monia chyba cie myslami sciagnelam na forum, bo ostatnio o tobie myslalamsmiling smiley super, ze juz po przeprowadzce, a Kalinka urosla strasznie, sliczna dziewczynkasmiling smiley no i gratuluje spadku wagismiling smiley
Dziekuje za postawienie kartsmiling smiley mam tylko nadzieje, ze bede miala na tyle czasu, ze zdazyli podac mi antybiotyk na tego mojego gbs, czy jak to tam sie pisze.

Magda bede was informowac na bierzaco, tylko po tej wiadomosci od Moni, czy ja znajde na to czas.grinning smiley najwyzej dam zanc po.winking smiley

Polyanka do szpitala ma jakies 20-30 min, w zaleznosci od pory dnia, chyba nie bedzie tak zlewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

15-07-2012 13:57:57

Łódź
hello ja mam dziś takiego lenia i taką ochotę na spanie że normalnie szok.. rano pobudka przed 8 ale S wziął mała i spałam do 9 i czekało na mnie śniadanie... już smiling smiley ale nadal bylam jakaś taka niedorobiona sad smiley poszłam z Wiką jeszcze spać jak ona miała drzemkę... i z jakąs godzinę jeszcze pospałam... ale to nic nie dało nadal taka jakaś senna byłam... S wziął młodą do sklepu i na plac zabaw a ja obiad robię... nie wiem co dziś taka słaba jestem....

Monia miło że zawitałaśsmiling smiley Kalina super taka duża już jest ale widzę że włoski nadal króciutkie.. mojej rośnie taki irokez wszystkie włosy te górne jej stoją .. przechodnie patrzą na nią z uśmiechem smiling smiley ja się śmieję że jest oryginalna smiling smiley nikt nie przejdzie obok nas bez zainteresowania tongue sticking out smiley

Ewa no to jak widać szybko pójdzie obyś zdążyła dojechać do szpitala smiling smiley

Polyanko mojej też mogę z tyłu zrobić kucyka ale jest tak lichy że gumeczka sama spada więc nie męczę tych włosków smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

16-07-2012 12:11:07

heloł

ja już po spaciren,Poldek padł. i tak późno,bo małpka jedna o 5 wstała angry smiley

Monia - Kalina już taaakaaa duża smiling smiley wygląda cudnie :joliecouette: 10 kilosów gratuluję,spadek że ho,ho eye popping smiley

Polyanka - ja mojej gumki ciasno zawiązuję,próbuje oczywiście zdejmować,raz jej się uda,raz nie tongue sticking out smiley za to spinki odpadają. ja zapinam,ta natychmiast głowę w wersalkę "wkręca", spineczki na końcówkach 3 włosów,łazi z tym czymś wiszącym,a ja się boję,ze sobie ozdobę do oka wsadzi tongue sticking out smiley

Wajo - jeszcze Wice włosy do pasa urosną,sama nie będziesz wiedziała kiedy grinning smiley ja wczoraj też miałam lenia,tatuś z młodą spacerował,a ja się tepo w tv gapiłam. jak nigdy grinning smiley

Ewa - dobrze,że na wstępie uprzedzasz,że jeszcze nie rodzisz grinning smiley dbasz o moje nerwy,dziękuję Ci bardzo grinning smiley

Ewa2060 (offline)

16-07-2012 12:32:35

Katowice/UK
Hejka kobitki!!!!!

Urodzilam...................... hahaha chcialybyscie, mojej malej sie nie spieszy, bede sierpniowka, zamiast lipcowka.winking smiley

Ja dzisiaj od 5.15 na nogach, bo maly postanowial sie obudzic, co prawda pospal jeszcze do 6.30 w naszym lozku, ale ja juz nie moglam zasnac.
Za pewne zaraz poloze go na drzemke.

Maja ten napis na gorze to specjalnie dla ciebiespinning smiley sticking its tongue out, llooo mtako juz spacer zaliczylas, dobra jestes, u nas nie ma mowy o spacerze, deszcz pada.

Kurcze chlopaki chodza ostatni tydzien do szkoly, mam nadzieje, ze sie pogoda wyklaruje, bo w przeciwnym razie wariatkowo gwarantowane.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

16-07-2012 12:50:04

Ewa - ten napis na górze,to mię skurcz serca kosztował. jeszcze trochę i na zawał zejdę, a Tobie wcześniej Poldka podrzucę, będziesz miała piąte grinning smiley a do końca lipca jeszcze czas smiling smiley

mamira (offline)

16-07-2012 12:50:32

dzieńdoberek!!

U mnie za oknem, złota jesień... a myślałam że to lipiec... pada co chwilę, zimno jak diabli i co chwilę sloneczko wychodzi...

Wpadam na chwilkę bo jestem w trakcie gruntowneg sprzątania bo już mnie ten syf rozwalał... Łazienka wyszorowana, pokój też, zostały tylko podłogi do mycia, okna (ale to sobie odpuszczę przy tej pogodzie) oraz wstawienie prania i prasowanie. Dzisiaj wieczorem wpada do mnie moja siostrzenica na noc (ta co jest w ciąży a ledwo ma 18 lat) więc pewnie wieczorem już nie wpadnę, ewentualnie po południu grinning smiley

Ewa ja Ci życzę tego szybkiego porodu grinning smiley Oczywiście w szpitalu a nie na ulicy grinning smiley Ostatnio oglądałam filmik na wp.pl jak jakaś chinka urodziła na chodniku i poród odbierał mąż bo karetka nie zdążyła dojechać tongue sticking out smiley I nie rób sobie z nas jaj że rodzisz bo :whipping: !! smiling smiley
Monia fajnie że się zadomowiliście już w nowym domku smiling smiley Kalinka przesłodka i taka fajna z niej chłopczyca na tym zdjęciu raperskim grinning smiley
I czapeczkę tę różową ażurową ma taką samą jak moja babcia robi smiling smiley ślicznie się one prezentują smiling smiley
Majunia w rossmanie mają takie fajne spineczki dla dzieci pakowane po 10 szt za 5 zł i te fajnie się włosów trzymają. Mała też wszędzie głowę wkręca jak włazi ale jej się nie odczepiają smiling smiley Gumeczek na szczęście też zbytnio nie ściąga ale kitkiem się bawi smiling smiley

A zapomniałam się Wam pochwalić że wygrałam na festynie 1 miejsce w biegu na drewnianych nartach grinning smiley Fakt że mam posiniaczone stopy bo narty były ciężkie jak cho*era a paski cieńkie no i się wrzynały smiling smiley No ale zawzięłam się i medal dostałam grinning smiley Teraz to ulubiona zabawka Oliwii smiling smiley
A na koncercie bylo fajnie ale zbytnio blue cafe się nie postarało by porządnie zagrać. Może miasto za mało kasy im zapłaciło. Dobiło mnie że o 24 w nocy babki jeździły z głebokimi wózkami, nie dość że wilgotno strasznie było, do tego zimno i jeszcze strasznie głośno! Rozmumiem że rodzice chcieli zobaczyć koncert no ale z takimi dziećmi nie wyobrażam sobie takiej imprezy! Ba! ja bym nawet Oliwii na to nie zabrała! Boższzzz ludzie nie są normalni ani trochę...

Chciałam małej zrobić prezent i kupiłam jej balona z helem myszkę minnie, bo mała strasznie lubi klub przyjaciół myszki miki, ale to był zły pomysł. Pobudkę mieliśmy już przed 8 bo przywiązałam balona do łóżeczka i mała jak się rano przebudziła bo chciała smoczka to jak zobaczyła tego balona to tylko krzyczała z radości "iii jaaaaaaaa, i jaaaaaaaaaa!!" i było już po spaniu... szogun mały smiling smiley

Dobra lecę myć podłogi.

Miłego dzionka Wam życzę!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-16 12:52 przez mamira.

Ewa2060 (offline)

16-07-2012 13:07:31

Katowice/UK
Maja to kiedy ja podrzucisz, jedno w ta czy w tamta, to juz zadna roznica.winking smiley
I bardzo ciem przepraszam juz nie bedem takich zartow robic, bo nie chce miec cie na sumieniugrinning smiley

Mamira przed 8.00 powiadasz, jak ja chcialabym tak pospacdiabełek no i gratuluje pierwszego miejsca.smiling smiley a z tym porodem na ulicy ...... llloo matko dobrze, ze ja daleko od domu sie nie ruszam.

Mlody zasnal jakies 10 min. temu, moze posci z 2 godziny, albo najlepiej tak jak wczoraj 3grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

16-07-2012 13:19:04

Ewa - a tam,przyznaj się,wizja domowego przedszkola Cię przeraża grinning smiley nie podrzucę,nie podrzucę,tatuś by się zapłakał winking smiley
moja wczoraj zasnęła o 10.35. N poszedł sprawdzić. wraca i mówi "no zasnęła,ale z kupą...eye rolling smiley " kilka razy ją z kuponem zostawiłam,ale wtedy albo się szybciej budzi (wcale się nie dziwię) albo pupsko odparzone. no to poszłam zmienić pampka,myślałam,że się uda. ze zmianą dobrze zrobiłam,bo kupsztal potężny,cały pieróg ufajdany ( a na to trzeba uważać,bo to tylko krok do infekcji). zmieniłam szybko,na spiocha,dumna z siebie zaciągnęłam "drzwi" (mamy harmonijkowe" , dziecko oczy jak 5 zł, 10.40 pobudka. i dalej śpiewać,śmiać się i piszczeć,pospane znaczy się. no to N szybko zabrał gnoma na dwór,wyspacerował. padła dopiero po 14 eye rolling smiley

Mamira - ja Cię kobito podziwiam. żeby mi płacili,to bym nie biegała,a już na pewno nie w nartach grinning smiley ale ja i sport mamy nie po drodze the finger smiley niniejszym podwójnie gratuluję pierwszego miejsca! radość
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.