Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

mamira (offline)

17-07-2012 11:42:01

Dzień dobry grinning smiley Znaczy się u mnie nie jest dobry bo leje od samego rana i ze spaceru znowu nici...

Dzień zaczęłyśmy o 9 ale przez tą pogodę spałabym przynajmniej do 12. Mam lenia i dobrze że wczoraj wszystko wysprzątałam bo dzisiaj bym miała na to nasrakane tongue sticking out smiley

Miniulka nie smuć się tyle!! Wiem że Twoja sytuacja nie jest zaciekawa ale pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce smiling smiley W końcu odnajdziesz tego jedynego, w końcu tego kwiatu jest pół światu smiling smiley
Aniaa ja akurat typowej spacerówki nie mam tylko wózek wielofunkcyjny i ten jak burza radzi sobie po wszelkich błotach, śniegach i wertepach. A co do typowej spacerówki to wiem że moja koleżanka ma spacerówkę babydesigne która kosztowała coś ponad 300 zł i bardzo sobie ją zachwalała. No i była na bank na piankowych kołach. Przejeździła nią 1,5 zimy i spacerówka nadal super chodzi.
Madziusia super że mimo tych trudności mały był grzeczny. Moja mala na rękach za chiny nie pośpi sad smiley Z rzadka uda mi się ją przenieść z fotelika do wózka, ale już z fotelika do domu nie ma szans by się nie obudziła.

Zobaczcie jakiego fajnego kitolka mogę już małej zrobić smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

17-07-2012 12:10:37

heloł

Madziusia - nieeee..no pełen szacun zaskoczony ja po takiej wyprawie/przeprawie już bym pewnie nigdzie z dzieckiem sama nie poleciała tongue sticking out smiley spacerówkę mam taką [link widoczny po zalogowaniu] to nie jest typowa,najlżejsza parasolka,taka - cienki stelaż i szmatka,bo Poldek jest za mały. no ale poprzednia (widziałaś na włąsne oczy grinning smiley ) ważyła 13 kg,a ta 7.5.

Polyanka - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!! [link widoczny po zalogowaniu] wybacz,nie wklejam obrazka,bo pewnie mi się jakiś kod czy link wstawi angry smiley
moja zazwyczaj jak wstaje,to jest rozkoszna,uśmiechnięta i całuśna. no chyba,że pośpi naprawdę długo i wstanie głodna jak wilk,wtedy to ło matko i córko jakie wycie. ja się tam nie dziwię. jak ja jestem nieludzko głodna,a nie dostanę żarcia natychmiast,to też mam ochotę wyć tongue sticking out smiley

Mamira - no słodziaśna ta Twoja Oliwka,uśmiech oczywiście tradycyjnie przepiękny grinning smiley w stroju kąpielowym wymiata,medale na medal,balon pierwsza klasa,basenu zazdroszczę,a kitka imponująca :joliecouette:

Monia - super pomysł z takim paleniskiem na stałe i altaną. z czasem sobie wszystko urządzicie smiling smiley a imiona kotków super grinning smiley

Miniulka - to chyba Madziusia pytała o faceta,bo ja żem na bieżąco winking smiley dobrze mówisz,nie szukaj na siłę. jak ma znaleźć to znajdzie. powychodzisz troszkę do ludzi i kogoś spotkasz smiling smiley

no i z tego co wiem (chyba tajemnicy nie zdradzam,wiem od kogoś,kto wie z fb) to również Sandra oczekuje drugiego dzidziolka smiling smileysmiling smileysmiling smiley gratulacje !!! i dla Hetki też !!! smiling smiley

no i gratulejszyn dla Mgiełki drugiej dziewczynki smiling smiley

wydaje się,że tak niedawno z naszymi lutowymi bąblami w ciązy chodziłyśmy,a tu już następne pchają się na świat,jak ten czas leci...:runner:

no i nie pamiętam co miałam jeszcze pisać :confused:

u nas noc do bani,ja się nigdy nie wyśpię. pobudka o 1,potem o 3,potem po 4,a poczatek dnia o 5.45. idzie się pochlastać [link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

17-07-2012 12:36:34

Wodzislaw Slaski
Dzieki dziewczyny za propozycjesmiling smileysmiling smiley,Majunia ja mam Tako captive mohicana,i zwazyłam dzisiaj spacerowke ,razem ze stelażem...prawie 20kgwielkie oczy,wszystko inne bedzie lepsze dla mojego kregosłupa:0.Dzieki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

madziusiapl (offline)

17-07-2012 13:03:45

Lublin/Uk
Majka mowisz ze po takich przeprawach nigdzie bys juz nie poleciala?! Nawiazujac do twojej starej spacerowki jakbym za kazdym razem wkladajac ja do samochodu musiala rozkladac na czynniki pierwsze to bym pewnie juz nigdzie nie pojechala LOL

Co do spacerowki to bylam ogladac ale nie potrafilam zadnej zlozyc przewracjący oczami oczywiscie jak trzeba to nikogo do pomocy nie ma.

Majka zapomnialam ci napisac ze ja moze az tak jak panie z bieliznianego wypacykowana nie jestem ale sztuczne rzesiska posiadam tongue sticking out smiley i nawet zamienilam okulary na szkla kontaktowe tongue sticking out smiley grinning smiley No ale fakt jest to wydatek.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

17-07-2012 13:48:14

Ania - szacun,bo nasz pierwszy wózek ważył z gondolą ok.15 i dla mnie to był ciężar,a juz 20 to hardcore grinning smiley

Madziusia - zazdroszczę szkieł,ja nosiłam kiedyś,ale musiałam zrezygnować ze względu na nadczynność tarczycy i pewnie już mi nie będzie dane ich nosić diabełek a co do rzęs,to widziałam przecież na żywo,piękne smiling smiley ale wiesz,są różne rodzaje wypacykowania,ja się sama maluję,a na lub. pisałam o okreslonym typie "wypindrzenia" spinning smiley sticking its tongue out - niby każda inaczej,a wszystkie jednakowo wygladają winking smiley no i to "wypindrzenie" potrzebuje jednak odpowiedniego kontekstu spinning smiley sticking its tongue out

u nas pada i nie pada,traf człowieku ze spacerem,chiba siem nie da angry smiley

Polyanka - bo z tych życzeń winking smiley zapomniałam napisać - moja też wszędzie za mną,nawet jak N jest w domu. tylko mama się nie drze. ciągle czekam. [link widoczny po zalogowaniu]

madziusiapl (offline)

17-07-2012 14:28:19

Lublin/Uk
U nas dzis w miare pogoda ok 20 stopni i ladne sloneczko. Od jutra znow ma lac. Dzis mezus wraca z pracy ok 15 wiec jeszcze tylko 1,5h i znikam. D

Nic mi sie nie chce. Jednak udalo mi sie przezwyciezyc lenia i ugotowalam jarzynowa. Drugie wykminie pozniej.

Polyanka przepraszam ze tak pozno ja rowniez zycze wszystkiego naj naj naj.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

17-07-2012 15:00:51

Łódź
hello nie ma mnie 1.5 dnia a tyle naskrobałyście że nie pamiętam już co napisałyście...grinning smiley nie jestem wstanie nauczyć się na pamięć ;P

Polyanko zacznę od Ciebie jeszcze raz dużo dużo zdróweczka smiling smiley
moja też lata za mną w krok krok nawet jak jest S w domku i też nie krzyczy mama - tylko tata smiling smiley jestem dla niej tata tongue sticking out smiley

Mamirka rewelacyjne te zawody... qurcze normalnie pozazdrościłam Ci takich imprez smiling smiley wypad na basen rewelacja a ta kitka super smiling smiley nie wiem kiedy ja swojej takie będę robiła grinning smiley a balon rewelacja smiling smiley my w tamtym roku jak młoda była malutka kupiliśmy <chyba na Wielkanoc> balon na patyku - Kubusia Puchatka... jest do dziś... w tym roku na Boże Ciało kupiliśmy dużego balona <nie pamiętam jakiego> niecały tydzień był i powietrze sobie "zeszło" masakra...
...
Maja moja też laleczka nie mówi mama dla niej jestem tata .... wkurza mnie to strasznie ... ona do mnie tata ja mówię nie mama a ta nie tata tongue sticking out smiley i gadaj sobie zdrów grinning smiley

Miniulko kochana nie smutaj się masz rację nie szukaj on Cię na pewno znajdzie smiling smiley ja też mam małe mieszkanie ale latam za małą no i na placu zabaw w krok w krok smiling smiley

Madziusia niezła przygoda na lotnisku ... ale jak widać jesteś twarda babeczka smiling smiley
ja też mam lenia...

Monia super macie teren smiling smiley fajnie ze jesteś na wychowawczym i że mąż tak szybko znalazł pracę...

więcej nie pamiętam wybaczcie...

ja dziś byłam w pracy śmiać mi się chce bo punkt 8.30 zadzwonił domofon... podejrzewam że teściowa z zegarkiem w ręku stała pod domofonem tongue sticking out smiley nie no śmieję się...

aa Mamirka przypomniało mi się pytałaś się o to jak mi płacą... a więc na początek mam tylko prowizję czyli za to co sprzedam czy umówię spotkanie... no i ewentualnie premie uznaniowe... do września mam umowę... ale oczywiście będe pracować dalej ja chce i oni chcą...firma dopiero się rozkręca i z tego co wiem nie mają kasy jak na razie... ale wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku aby firma się rozwijała smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

17-07-2012 21:11:10

Bielsko- Biała
Dziekuję dziewczynki za zyczenia!!!
Madziusia, aleś miała przeprawe na lotnisku, strach sie bac, dobrze ze Olo zniósł to dzielnie i powiedzcie same czy bycie mamą jest proste??każde wyjście gdziekolwiek z dzidziolem urasta do nie lada wyzwania, nie wiem czemu ale moja Jula z reguły też kupę wali przed wyjściem,jak już jest ubrana , mama ubrana, ręce pokremowane, itp, i znów od początku mycie, przewijanie, ubieranie, gonienie za JUlą, wystarczy sie się obrócę po pieluchę czy krem, a jest na drugim końcu pokoju i się śmieje bezczelnie. Ja przy okazji nie powiem ze też miałaby chęc wskoczyc pod prysznic bo zanim wyjdziemy w końcu z domu, to jestem zlana potem.
Maja miałaś szaloną noc!! przewracjący oczami dalej jest mleczko w środku nocy?
Wajo tatusiugrinning smiley , ale na zdjeciach wyglądasz na kobitkę z krwi i kości, także bez obaw, w końcu to do Wiki dotrzewinking smiley
Dzis nigdzie nie pojechałam, miałam sobie zrobić powtórkę dnia wczorajszego i po sklepach pogonić ale rano JUla dała mi w kośc a poza tym pogoda nie zachecała do wyjścia gdziekolwiek, dopiero po południu wysziśmy na godzinke do ogrodu. Nie wiem co z tą moją marudzińską, z reguły rano jak powinna być rzeska i wyspana to ona marudzi. Dopiero jak M wyjdzie do pracy to trochę robi sie lepsza. A po południu jak wróci, jest to samo, znów marudzi i chce tylko do taty. Ale w duchu sie śmieję, i mówię ze bardzo dobrze, niech widzi jak mam rózowo na codzieńdiabełek


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

18-07-2012 00:27:38

Gniezno
Gatuluje Hetce i Sandrze ciąży.Pozdrawiam
Aniaja mam taki [link widoczny po zalogowaniu]
Polecam!!!
Sorrki,że tylko tyle napisałam ale ząb Mnie boli,nie mam weney.Buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

18-07-2012 07:51:47

heloł

Miniulka - zęba współczuję,horror z ósemką przechodziłam z miesiąc temu,skończyło się wyrwaniem. i co? i okazało się,że jestem mutantem,bo zaraz po dziurze po wyrwanym zębie czuję pod dziąsłem następny.szok. a praktykę w wyczuwaniu mam,jak wiadomo,na Poldencji trenuję. znaczy się rośnie mi dziewiątka zaskoczony

Wajo - najważniejsze,że lubisz to co robisz,rzadko się zdarza,a u mnie to już w ogóle winking smiley

Madziusia - co do rozkładania wózka,to w nasze auto mieści się bez odkręcania kółek. bo gdyby nie,to musielibyśmy zmienić samochód na większy (piszę o tej wielkiej spacerówce) grinning smiley

Polyanka - kolejna noc do bani. Poldek jadł już po północy,a potem po 5. no i już od 5.15 nie śpimy. poza tym całą noc płaczki i mega wiercenie. a na deser o 5 rano mega kupa,jak wzięłam gnoma na ręce,to ufajdałam sobie koszulkę,gnom nawet pięty miał obs...e,nie mówiąc o bodziaku,kołdrze i poszewce. i co? Pola banan na twarzy,a ja,jak to TY określasz,od rana mufy w nosie,bo żem niewyspana okrutnie diabełek
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.