SAMOTNE MAMUSIE:wozek:

Wysłane przez xeniaaa 

martus2607 (offline)

20-10-2010 12:42:05

widze ze same dlugigrinning smiley
nasz dawca nie placi od lipca wiec w sumie teraz wisi mi 1200zl plus odsetki.
za tydzien jade po zaswiadczenie do komornika ze jest nie wyplacalny a wtedy lece do sadu pozwac jego matke o alimenciaki!!!hot smiley
to sie troszke debil zdziwigrinning smiley

u nas wszystko ok. moja babcia troche kasy nam dala wiec sie obkupilysmy na zimesmiling smiley

za miesiac mam rozprawe wiec juz powoli sie przygotowuje do wojnysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

izunia82 (offline)

20-10-2010 16:44:26

To nasze prawo jest chore!!
Nic mi sie nie nalezy bo za duzo zarabiam,,,,jak zapytałam ile mam zarabiac zeby cos dostac to powiedzieli że mniej niż 1100 zł.
Trudno jest zarobic mniej niż 1100 zł ,,,,

ilonka_1 (offline)

21-10-2010 11:52:52

Łuków
Witajcie Kobietki smiling smiley
Muszę się pochwalić dnia 16 pazdziernika 2010r przyszła na świat moja mała córeczka ważyła 3810g i 57cm dł i przyszła 3 tygodnie wcześniej o 7 rano wody mi odeszły pózniej szpital kroplówka ale rozwarcie małe ale jakoś lekarz pomógł połozył sie na mnie i normalnie mi niunię wypchnęli z brzuszka godzina 15.00 punkt była pepowiną owinięta dwa razy na szyi normalnie cud że się wszystko tak skończyło w poniedziałek już wróciłam do domku Lenka ssie pięknie pierś na zwołanie ja karmie takie małe maleństwo tatuś zobaczył zdjęcie w gazecie nic o nim nie było wspomniane ale się domyślił ale i tak oficjalnie nic nie wie ale ma problem że dlaczego tak wcześnie i znowu testy bedzie robił świadków ma na mnie winking smiley ale co chwila pisze co innego we wtorek miałam załamkę miałam głupie myśli że to maleństwo mi zabiorą jednak mam wsparcie w mamie synu dałam sobie przetłumaczyć że przeżyjemy wszystko dla tej małej istotki wczoraj już ją zgłosiłam w urzędzie on znowu już wieczorem pisał i prosil o zgode tak bardzo chciał nas zobaczyć a za kilka dni byłaby powtorka nie czuje do niego nic oprócz nienawiści że mnie tak skrzywdził i wszystko składa na mnie nie dam się byłam w play złozyłam wniosek o zmiane numeru no nic zmykam do łóżka ciężko mi chodzić popękałam strasznie sad smiley dobrze że mam tą mame bo inaczej z głodu bym umarła razem z synem

Jagafia (offline)

21-10-2010 13:46:26

Wrocław
ilonka GRATULUJĘ!!!


nie pisze wiele, nie czytam, mam grype musze sie połozyc,Ale twojego wpisu nie moglam przeoczycsmiling smiley)
Pozdrawiam, ucałuj bobasa ode mniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

martus2607 (offline)

21-10-2010 22:53:55

ILONKA GRATULACJE!!!

dawce olej. nie uznawaj go za ojca i tyle. zmien nr telefonu,nie odpisuj na jego smsy i nie pozwol mu przychodzic!!!
bedzie cie tylko meczyl psychicznie!
teraz malenstwo jest najwazniejsze!

pochwal sie kruszynkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

magda87 (offline)

22-10-2010 08:49:28

Wrocław
ilonka ogromne gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech dzidzia rośnie zdrowa !!

asialo nasz "tatuś" to tak już przechodzi na kontakt raz w miesiącu sms z zapytaniem "co u Sebka" smiling smiley żałosne to jest, ale odpisać muszę, bo jak nie to dupek mnie poda o utrudnianie kontaktu z dzieckiem smiling smiley Myślałam że po rozwodzie będę miała spokój, mniej nerwów, a tu tylko więcej się zbiera smiling smiley

martusia ja chyba zrobię podobnie jak Ty - podam o alimenty jego rodziców. Bo nie zniosę myśli że ja muszę wyprówać z siebie resztki sił aby gdziekolwiek cokolwiek zarobić abyśmy mieli, a oni sobie spokojnie siedzą i wszystko gdzieś mają !!

Dziewczyny znacie z Wrocławia bądź niedalekich okolic potrzebującą rodzi8nę bądź mamusi8ę, która chciałaby krzesełko do karmienia dla dziecka ? Ja mam takie najzwyklejsze niebieskie, i niestety zajmuje mi tylko miejsce u mnie. Więc chętnie bym oddała komuś kto potrzebuje.


Ola88 (offline)

22-10-2010 15:15:29

Koszalin
witam wszystkie samotne mamusie winking smiley mam 22 lata i w 4 mcu ciazy,ciąża moj partner cieszyl sie na dziecko do 2 mca potem stwierdzil ze zycie w zwiazku mu nie pasuje i woli mi placic na dziecko niz je wychowywac i mnie zostawil, a plany na przyszlosc mial idealne jak dla mnie powinien starac sie do szkoly aktorskiej bo aktorem byl niezlym az zal slow na takich debili...
niestety wszystko pryslo nie potrafilam sie z tym pozbierac dosc dlugo,teraz jest juz lepiej,wiem ze bede samotna mamuska ale mu nie odpuszcze jak chce placic to go na alimentach usadze a dziecko ojca bedzie mialo tylko na papierze... mam nadzieje ze moge do was sie dolaczyc i przyjmiecie mnie do swojego grona winking smiley) zawsze wsparcie sie przyda. pozdrawiam wszystkie samotne mamy winking smiley)

magda87 (offline)

22-10-2010 16:35:48

Wrocław
Ola88 witaj smiling smiley
Czuj sie u nas jak u siebie grinning smiley
A długo byliście razem ?


Ola88 (offline)

22-10-2010 16:44:37

Koszalin
w sumie 2 lata,zawsze mi powtarzal ze chce byc tylko ze mna,nawet date slubu ustalil jak dowiedzial sie ze zaszlam w ciaze,chcial miec syna i w ogole wydawalo mi sie ze mnie kocha,ale wlasnie chyba mi sie wydawalo i mnie zostawil bo stwierdzil ze woli byc sam,kocha mnie ale nie tak jak na poczatku i ze bedzie mi placil bo mu tak latwiej

martus2607 (offline)

22-10-2010 17:07:44

ola88 witajsmiling smiley

magda87 pewnie ze podaj jego rodzicow! synek nie placi to rodzice beda. moze wtedy zacznie myslec.

ja specjalnie mam zamiar podaac jego matke i ojczyma bo oboje sa po 40,dobrze zarabiaja. poza tym jego ojczym za nim zbytnio nie przepada wiec napewno bedzie mega wojnagrinning smiley
a mi to wisi bo ja chce moja kase!!!

zimno dzis u nas jak nie wiemsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.