TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

joaska82 (offline)

01-01-2011 10:11:24

Witam z ranka w w Nowym Roku. U nas spędzony tak spokojnie, mój m poszedł spać koło 22 tylko trzeźwy bo dzisiaj już o 5 pobudka bo służba, w Nowy Rok strażacy też często mają kupę roboty więc musiał się wyspać do pracy. a ja o 23 przysnęłam i obudziliśmy się o 00 bo nas sztuczne ognie obudziły. Oglądałam sobie Kogel mogel na tvn. Oj tak spokojnie to jeszcze nie było w Sylwestra.

Ewelcia nie smuć się kochana, oby ten Nowy Rok obdarzył Cię wspanialszymi chwilami, pełnymi miłości i szczęścia. A m przejrzał na oczy , że to Ty jesteś najważniejsza.

wakacyjka (offline)

01-01-2011 10:23:28

sokołów podlaski
Witam wszystkie mamusie w tym nowym roku 2011!jestem tutaj pierwszy raz i chciałam się do was wprosić ponieważ też mam takiego trzymiesięcznego brzdąca.POZDRAWIAM

joaska82 (offline)

01-01-2011 10:37:01

Wakacyjka witaj i jak najbardziej wpraszaj się do nas i nas więcej tym lepiej smiling smiley

marzena2401 (offline)

01-01-2011 11:12:24

tychy
ewelcia wiem co przezywasz bo moj juz o 20 byl gotowy i tez sama sylwestra przywitalam budzilam go ale nie wstal;[ smutno mi bylo i chcialao mi sie plakac ale co zrobic szampana nie otworzylam dzisiaj dopiero lamke sie napilismy takie spoznione przywitanie nowego roku. moj tez mowi ze gruba jestem bo mam oponke na brzuszku slodkie faldeczki pociazowe ale mam gdzies jego gadanie jak mu sie nie podoba to won ja sobie sie podobam jestem mamma 3 dzieci i tak bogu dziekowac ze wiecej mi sie nie przytylo;]]] Wakacyjka witaj wsrod nas;]]] naapisz cos wiecej o sobie i swoim maluszku


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-01 11:15 przez marzena2401.

cherry (offline)

01-01-2011 11:22:23

Brzeg
wakacyjka witaj wśród naswinking smiley

Ehhh dziewczyny mój sylwester - makabra: Krzysiek z wysoką gorączką i bólem dosłownie wszystkiego.... on z koleji wogóle niepije alkoholu - żadnego - bo mu po prostu nie smakuje.

Zawsze byłam niespokojnym duchem i trochę mi tęskno do tego wszystkiego - tym bardziej, że mój jakoś tak nie obchodzi za bardzo niczego - ani urodzin, ani sylwestra - to dla niego dzień jak każdy inny w roku - nie lubi imprezować, nie tańczy ( całą moją 100-dniówkę przesiedział i każde wesele na którym byliśmy ), nie pije i tak do bani - bo jak kocham tańczyć, dobrze się bawić ( nie chodzi o alkohol tylko ogólnie ) i zawsze wszystkie takie okazje u mnie w domu były obchodzone - lubię być pośród ludzi a Krzysiek nie zabardzo i taka jakaś jestem ostatnio nieswoja. Jeszcze brak tego studia... Wszystkiego mi brakuje z mojego życia przed Krzyskiem...

Mam nadzieje, że ten rok 2011 będzie dla Nas wszystkich Duuuużo lepszy niż poprzedni - dla mnie jedyną piękną sprawą były narodziny Majeczki (choś porodu nie wspominam wspanialetongue sticking out smiley ) a reszta tak jakoś przeleciała bez uniesień...sad smiley

marzena2401 (offline)

01-01-2011 11:27:00

tychy
cheryy a ja ci pozazdroszcze takiego meza moj to za bardzo rozrywkowy czasem ja nie wiem ja to sie strasznie staro czuje jabym nie wiadomo ile lat miala;[


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Dominika01 (offline)

01-01-2011 11:37:36

Konin
Witam Noworocznie smiling smiley

Ewelcia, Marzena Również życzę wam aby ten rok był lepszy od popszedniego i współczuję wam że tak spędzałyście sylwestra i nie przejmujcię się co mówią wasi m ważne abyście wy się dobrze czuły smiling smiley

Wakacyjna Witaj i napisz coś więcej o sobie i maleńctwi smiling smiley

My sylwestra spędziliśmy w domku z moim tatą bo mama do pracy poszła na nocke a reszta domowników wyjechała na sylwestra do znajomych tylko że synek nie pozwala za bardzo w nocy spać co godzinke się budzi nie wiem co mam robić ale nie jest źle.
Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

01-01-2011 12:00:23

Dziewczyny nie przejmujcie się tym gadaniem facetów, mój co prawda mówi , że ta moja fałdka jest sexi smiling smiley hehe a ja bym się jej z chęcią pozbyła.
Co do roku 2010 był dla mnie dobrym rokiem, zaszłam w upragnioną ciążę i tak całe pierwsze 9 miesięcy przechodziłam z brzuszkiem na który tak długo czekałam a później poród niesamowite przeżycie i ostatnie 3miesiące starego roku z moimi kochanymi czyli córeczką i mężem. Mam nadzieję, że 2011 będzie również tak dobry choć nie koniecznie brzemienny grinning smiley

Czarna2049 (offline)

01-01-2011 12:30:08

Katowice
Witam kobietki!

U nas sylwek w domku,tak jak pisałam smiling smiley Napiliśmy się desperadosa (ja tylko łyczka bo od porodu piwo wogóle mi nie smakuje...) jako toast no i ja padłam sad smiley Coś mnie złapało i nawet wiem,skąd się to "coś" wzięło - mój to paskudstwo przyniósł z roboty,eh teraz szybko się wykurować w łóżeczku bo w pon. to mój wraca do pracy i nie mogę kichać nad moim synkiem.

ewelcia nie przejmuj się tym,co mówi Twój mąż! Ja bym go zrypała wogóle bo jak chciał bobaska to musiał się liczyć z tym,że troszkę brzuszka Ci zostanie. Ja też się na to wkurzam,ale mój mi mówi,że ślicznie wyglądam i jemu nic absolutnie nic nie przeszkadza smiling smiley

Dziewczyny mam pytanie a propo ząbkowania... Możecie mi przybliżyć ten jakże cudnowny okres życia dziecka? Bo mój szkrab tak się ślini,że masakra już się z tego zrobiła... Do tego luźne kupki,katarek - ogółem czytałam,że to objawy ząbkowania więc chciałabym się psychicznie do tego nastawić. Czego używałyście przy swoich pociechach? Jak długo się wyżyna pierwszy ząbek?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fantazja84 (offline)

01-01-2011 12:44:46

Dziwnów
I ja witam się noworoczniesmiling smiley

Sylwestra bardzo miło spędziliśmy w domku w czwóreczkę. Dzieci pozasypiały przed 22 i gawędziliśmy sobie tak we dwojesmiling smiley Troszkę powspominaliśmy stare dobre czasy.
Fajerwerki na szczęście nie obudziły dzieciaczków. Lenka przebudziła się ok. 2 w nocy i dopiero wtedy położyliśmy się spać.

Marzenka i Ewelcia współczuję Wam, że tak nie ciekawie weszłyście w Nowy Rok. To smutne jak mężczyźnie przestaje zależeć...

Cherry mi też brakuje tych imprezek ze znajomymi, ale myślę, że jak nasze dzieci trochę podrosną to od czasu do czasu znów gdzieś się wyjdzie np. potańczyć. Z jednej strony to dobrze jak Twój mężczyzna nie pije, ale rozumiem, że czasami chciałabyś gdzieś z nim zaszaleć. No, ale teraz był chory i musisz go zrozumieć, że nie miał na nic ochoty.
Mój mąż lubi się bawić, a tańczyć uwielbia i już nie mogę się doczekać kiedy gdzieś sobie z nim wyjdę...
A jak czuje się Majeczka?

Joasia to miło, że tak sympatycznie spędziliście Sylwestrasmiling smiley

Dominika też miałam taki okres jak Lenka miała 3 miesiące, że bardzo często budziła mi się do nocnego karmienia. Może rzeczywiście w tym czasie zmienia się nasze mleczko, bo jak dobrze pamiętam karmisz dalej piersią?
U nas to minęło po ok. 2 tygodniach. Ale czasami dzieciątko budzi się do samego przytulenia jak nie czuje za długo w/g niego mamy...

Wakacyjka zapraszamy, zapraszamy i czekamy na streszczenie charakterku Twojej pociechysmiling smiley

Odkąd jest Lena rzadko maluję się na co dzień, a w domu chodzę w dresach, więc chociaż na wczorajszego Sylwestra postanowiłam się jakoś ubrać.




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.