mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Olga (offline)

29-03-2010 22:27:18

Ośniki (05-155)
Hej,

wpadłam po wieści i są same dobre smiling smiley

EWLUK super, że wszystko OK. Ale nie szalej ze Świętami i dekoracjami co, bo wrócisz na kanapę (czego oczywiście w żadnym razie nie życzę).

BATUSIA gratuluję zdrowej dzidzi i w dodatku córeczki do pary smiling smiley

KASIA z mieszkaniem to ja bym szukała takiego, że będziesz na 100% pewna, że to to. Inwestycja to w końcu nie mała. My tak szukaliśmy domu. Już wątpiłam aż w końcu się trafił. Nam głównie chodziło o działkę - i ta jest w 100% trafiona - a dom jak to dom powoli przerabiamy i dostosowujemy do swoich marzeń. Teraz się robi drugi pokój dziecinny smiling smiley

ANIKA witaj. Ja przytyłam coś około 4 kg, ale brzuszek to u mnie już trudno ukryć, choć nie jest jakiś bardzo duży.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

29-03-2010 23:11:20

Kielce
Batusia GRATULUJĘ i cieszę się razem z Tobą z Twojej małej Księżniczki smiling smiley Ewluk i Twoje wiadomości też mnie bardzo ucieszyły - SUPER że i u Ciebie wszystko jest ok smiling smiley masz rację miec prkę w domu to naprawdę musi byc fajowo z czego ja (już) się ogromnie cieszę smiling smiley Ale widzę że mój maluszek wciąż najcięższy...hi hi ale "fajnie" - ciekawe od czego to zależy ? I czy do końca Mu już tak zostanie ? smiling smiley do jutra Dziewczynki

kasiaa84a (offline)

30-03-2010 08:41:20

Kraków
dziewczynki idę do fryzjera. Będę później. Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_Aleksandra_6 (offline)

30-03-2010 08:57:28

Jastrzębie Zdrój
czesc Mamusie grinning smiley

Wytaj Anika ja mam termin na 27.08. ale brzuch to już mam duży chyba w pasie miałam 75cm a teraz mam 89cm i w końcu juz wyglądam jak kobieta ciężarna grinning smiley ale za to nie przytyłam ani grama cały czas 57 kg , ale sie okaże jutro bo mam wizyte u gin, ale usg niestety mi nie zrobi sad smiley bo tam nie ma

uu Kasiu następna piekność nam się tu szykuje grinning smiley zmiana koloru czy obcięcie?

Aguś to dopiero była odważna fryzura, ja też miałam kiedyś czerwone pasemka , jak szlam na studniówke to na moich blond włosach kobita miała zrobic bordowe pasemka a wyszły czerwone ale przyznam szczerze że bardzo mnie ożywiły i każdemu się podobało

Mój piesek wabi się Otisek i jest najbardziej przyjazny dla wszystkich tylko dopiero ma 8 miesięcy i jest taki rozbrykany boje sie że jak się dzidzia urodzi to jeszcze nie wydorośleje i będzie do niego skakał , o bosze co ja mówie do niej skakał tongue sticking out smiley i że potraktuje ją jak zabawke Sylwiu a Ty GorANKA MASZ w jakim wieku?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

30-03-2010 10:02:59

Racibórz
Cześć Dziewczyny-witam ze słonecznego Raciborzasmiling smiley
Aleksandra mój Gran ma juz 4 lata, jest więc ułożonym psem, ale ja gdy miał koło 9 miesięcy oddałam go na szkolenie-był tam dwa miesiące, codziennie do niego jeździłam, uczestniczyłam w zajęciach-było to uciążliwe-ale było wartosmiling smiley jest teraz bardzo posłuszny, to bardzo mądre psy i szybko sie uczą, jedyna rzecz nad którą nie umiem zapanować to jego awersja do kotówsmiling smiley wstawię później zdjęcie to sobie go zobaczyszsmiling smiley

Witaj Anika-masz taki sam termin jak jasmiling smiley Ale ja nie chudnęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-30 10:12 przez Sylwia2312.

_Aleksandra_6 (offline)

30-03-2010 10:21:19

Jastrzębie Zdrój
z miłą chęcią bym chciała zobaczyć go uwielbiam pieski grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

30-03-2010 10:22:28

Łódź
Cześć Dziewczyny.
W Łodzi też nareszcie dziś słoneczko i chyba będzie cieplutko,więc koło południa wybierzemy się z synkiem do parku i poszukamy wiosnysmiling smiley
Zamieściłam w profilu-w galerii , kilka foteczek z wczorajszego usg, jeśli macie ochotę to zapraszam do oglądaniasmiling smiley
Dziewczyny wy wszystkie jakoś tak mało przybieracie na wadze,ja do tej pory przybrałam już 9 kilo!!No i mam spory brzuch,zamieszczę później fotkę to same zobaczycie...


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

ankamaria87n (offline)

30-03-2010 10:26:39

Bartusia gratuluję zdrowej córeczki. Fajnie wiedzieć ile mniej więcej moje może mieć cm i ile waży. Bo mamy ten sam tydzieńsmiling smiley
A ja mam 13.04 zwykłe usg, nie 3 d. Ale w 24 tyg chcę sobie zrobić. A tak przynajmniej trochę się dowiem jaka to będzie płeć


[link widoczny po zalogowaniu]

zoles (offline)

30-03-2010 10:27:51

Gorzów Wlkp.
Witam!
Podczytuje wątek już jakiś czas miło tu u was i postanowiłam się dołączyć. Ja mam termin na 23.08 ale ciągle mam pod górkę z tą ciążą na początku w 5 tygodniu plamienia i 4 dni w szpitalu teraz od dwóch tygodni mam założony pesar i leżę plackiem w łóżeczku bo z moją szyjką jest kiepsko, wczoraj byłam na wizycie i synuś duży i zdrowy ale ta moja szyjka nie pozwala mi się cieszyć nawet takimi wiadomościami.

Anka31 (offline)

30-03-2010 11:15:03

Kielce
WITAJCIE Dziewczyny ! WITAJ Zoles wsród najlepszych (jak to kiedyś Kasia powiedziała) sierpniowych mam smiling smiley ! Przykro mi że musisz leżec w łóżeczku ale skoro mus to mus oby tylko nie potrwało to długo - głowa do góry - najważniejsze że synuś duży i zdrowy ! U mnie też dzisiaj ciepło i słonecznie - zaprowadziłam córcię do przedszkola potem pozałatwiałam parę spraw a zaraz biorę się za gołąbki bo stresznie mam na nie ochotę - może nie tyle je robic co jesc ale... Batusia Księżniczka piękna niestety mój Królewicz na usg nie dał się porządnie ani zbadac ani obejrzec sad smiley potem na koniec nawet lekarz miał problem jakie wpiscac Jego położenie - wpisał poprzeczne.Może następnym razem bardziej da na siebie popatrzec - grunt że jest zdrowy no i duży też smiling smiley Kasiu pochwalisz się fryzurką jak wrócisz od fryzjera ?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.