mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

Batusia (offline)

29-03-2010 14:05:28

Łódź
Cześć Dziewczyny.
Ja od rana załatwiałam ważne sprawy na mieście,no i dobrze ,bo przed południe szybko mi minęło i czekam na 18:50 na usgsmiling smiley
Margaret składam i ja kondolencje, wiesz ja w lutym pochowałam niespełna 6-cio letnie dziecko,więc wiem co czujesz...
Kasiu trzymam kciuki za mieszkanka, chcecie kupić na własność czy wynająć?
30 Aga jak tylko wrócisz od gin to pisz co i jak,no i czy usg było,bo tabela czeka do uzupełnieniathe finger smiley
Proszę o głosiki i z góry wielkie dzięki!!
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-29 14:07 przez Batusia.

niunia90 (offline)

29-03-2010 14:39:01

CZEŚĆ DZIEWCZYNY
Ja dla swojego maluszka kupiłam kiojec ponieważ jest praktyczny i na kołach po złożeniu mieści się w małej torbie więc jakbym chciała go przewieść to wszędzie się zmieści nie jest drogi bo za swój w sklepie dałam 230złotych(w tym:kojec dwupiętrowy,mały baldachim,zabawka grająca,płozy gdybym chciała żeby zmienić na kołyskę.materacyk)uważam że to dobry zakup ponieważ jest zrobiony z materiału i dzidziuś nie nie uderzy.

Byliśmy z mężem tydzień temu u ginekologa i powiedział że będzie dziewczynka choć jeszcze trzeba to sprawdzić bo się odwróciła i nie chciała się pokazać.Gin stwierdził że gdyby to był chłopczyk to miałby już jakieś narządy męskie a nic takiego nie zauważył.A mój mą był w siódmym niebie jak zobaczył maluszka.lekarz mu wszystko dokładnie pokazał gdzie serduszko i jak bije,rączki,nóżki,ciałko,główkę.Miał taką minę że myślałam że się rozpłacze zresztą mnie samej mało brakowało.

Niestety sobotę w nocy trafiłam do szpitala z bardzo mocnym bólem żołądka na początku uważałam że to może dzidziuś kopie(bo już kilka tygodni czuje jego wybryki)albo coś mi siadło na żołądku po wymuszeniu wymiotów położyłam się spać ale ból był coraz mocniejszy a w naszym ośrodku kazali mi wziąć 2 nospy,niestety z minuty na minutę było coraz gorzej.Postanowiliśmy jechać do szpitala,w którym oczywiście lekarz miał pretensje że wogóle przyjechałam(zmiękł jak zobaczył że ból jest tak wielki że nie jestem w stanie mówić i zaczełam się część)podano mi kroplówkę i dopiero mi przeszło.Dziś byłam na badaniach i wyszło że mam kamienie w woreczku żółciowym boję się bo nie wiem co dalej.Lekarz kazał mi jeść nospe i dał skierowanie do szpitala gdyby się to powtórzyło.

Sylwia2312 (offline)

29-03-2010 14:41:18

Racibórz
Dzięki dziewczyny za słowa wsparciasmiling smiley tato dzisiaj wyjechał do ośrodka rehabilitacyjnego-mam nadzieje że tam postawią go na nogismiling smiley
Margaret-bardzo ci współczuję.
Batusia-głosiki oddaję-staram sie regularniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

30aga (offline)

29-03-2010 15:31:59

Lublin
witajcie !
ja już po, ale tabelki nie uzupełnimy. niestety usg się nie odbyło ponieważ lekarz do połówkowego kazał jeszcze poczekac ze 2 tyg. i kazał przyjść po świętach angry smiley ale ja pójdę sobie prywatnie i to z całą rodzinką - popołudniu, tak jak Ty Batusia. tak poza tym to ok. pytał czy są ruchy, itd. przedłużył zwolnienie, i o dziwo dostałam skierowanie na toxo - nie będę musiała płacić tym razem winking smiley no i na mocz i morfologie - ale to standard. takze dziewczynki - Wy piszcie jakie dzieciaczki w brzuszkach - począwszy od Batusi. ja muszę troszkę jeszcze poczekać.
Kasiu powodzenia przy oglądaniu mieszkanek smiling smiley
Sylwia trzymam kciuki za Twojego tatę, oby szybciutko wrócił do zdrowia.
ja dziś ze swoim byłam w szpitalu ale na szczęscie nie zostaje tam, tylko bedzie dochodził 2 razy w tyg. na kroplówki. to dla nas dobra wiadomośc, bo święta idą i będzie nam i tacie milej spędzić je wspólnie w domku.
a teraz idę coś ugotować, o ludzie to już 15.30 ..... chyba zrobie kluski z serem winking smiley
pa
aaa... niunia to Ty tez biedna masz nie za wesoło. kompletnie się nie znam na Twoich dolegliwościach, ale mam nadzieje, że do porodu nie powtórzy Ci się już taki ból, no i oby obyło się bez niepotrzebnych komplikacji. życzę Ci tego, trzymaj się !:e_wink:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-29 15:36 przez 30aga.

Olga (offline)

29-03-2010 16:09:01

Ośniki (05-155)
30aga - jak prywatnie to tym bardziej uzbroj się w troszkę cierpliwości i idź w 22-23 tygodniu. Więcej wtedy zobaczysz i się dowiesz.
TOXO chyba jest płatna niezależnie od skierowania, ale może to tylko u mnie smiling smiley

NIUNIA kuruj się, kuruj.

Spadam po Kamilę i na plac zabaw, u nas piękne słoneczko świeci smiling smiley


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

_Aleksandra_6 (offline)

29-03-2010 16:52:43

Jastrzębie Zdrój
czesc Koleżanki grinning smiley

Margaret najszczersze kondolencje, bardzo nam przykro, pamiętaj że jesteśmy z Tobą i dbaj o siebie

Kasiu powodzenia grinning smiley

Witaj Grabka grinning smiley

Niuniuś dbaj o siebie by Ci się to już nie powturzyło .

zaledwie chwilke mnie nie było a już tyle napisałyście , trzymam kciuki za wszystkich

no to moze Batusia będzie miała księżniczkę trzymamy tez kciuki grinning smiley

a ja dzisiaj byłam u fryzjera i tak fajnie sie czuje bo miałam białą głowę a teraz mam prawie czekoladową grinning smiley
pierwszy raz tak zaszalałam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

30aga (offline)

29-03-2010 16:57:55

Lublin
Aleksandra pokaż jakieś fotki winking smiley
Olga ja tez się zastanawiałam czy jesli jest na skierowaniu zaznaczona toxo to czy w ramach funduszu je zrobię. poszłam nawet do laboratorium w poliklinice zapytac i okazałao się, że nie płacę za żadne badania na skierowaniu. mam nadzieje, że pani w okienku się nie pomyliła grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

29-03-2010 17:08:14

Kielce
Aga no cóż - w takim razie poczekamy razem z Tobą na następny raz smiling smiley najważniejsze że maluszek jest zdrowy !!! Batusia nie chcę nawet wnikac - 6 letnie dziecko ? To dopiero musi/musiał byc SZOK !!! W takim razie teraz czekamy na wieści od Ciebie i thumbs up mocno ściskamy smiling smiley niunia90 ale Ci się trafiło sad smiley oby już więcej się to nie powtórzyło 3 Maj Się !

kasiaa84a (offline)

29-03-2010 17:15:03

Kraków
hej dziewczyny, jestem
Trochę zła bo w sumie nic nie wiemy... trzeba czekać co z kredytem, a w ogole to nie do końca to mieszkanie takie jak chciałam, no nie jestem przekonana. Myślę że jeszcze poszukamy bo jak podejmować decyzję tak wysokiej wagi to musimy być 100% pewni. Trochę małe pokoje tu sa jakis dziwny rozstaw, duży korytarz niewiadomo po co a pokoiki małe. No nic. Będziemy jeszcze szukać. To w sumie pierwsze mieszkania jakie oglądaliśmy, więc nie ma co narzekać winking smiley
poza tym dokucza mi troche zgaga i dzisiaj jestem jakaś taka rozlazła sad smiley gorszy dzień... Trzymam kciuki Batusia a u Ciebie Aga najwazniejsze że wszytsko ok a 2 czy 3 tygodnie jeszcze wytrzymasz podobnie jak i my inne dziewczyny smiling smiley Ide robic spagetti.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_Aleksandra_6 (offline)

29-03-2010 17:25:19

Jastrzębie Zdrój
już dodałam zdjęcie grinning smiley jak by ktoś chciał zobaczyć moją nową fryzure

Kasiu jak taka poważna decyzja to raczej musi wszystko być idealne ,grinning smiley w końcu to decyzja prawie na całe życie

Agusia 2 tyg to nie tak długo ja musze czekać 5 tyg


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.