mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

anek30 (offline)

29-03-2010 20:47:37

Jelenia Góra
Btusia, ale super wieści GRATULACJE!!!!!!! Nawet nie wiesz jak miło czytać, że to na 100% dziewczynka. To mamy 2:1

Ola, odważne posunięcie, ale bardzo Ci do twarzy, więc i trafione!!!

Niunia90, trzymamy kciuki żeby bóle się nie powtórzyły.

Ja uciekam już pod kołderkę, bo mi jakoś zimno się zrobiło. Auto nam się dziś popsuło i mąż póżno wróci z pracy (autobusy...wrrrr...), ale mam nadzieję że do 23-ej, nie zasnę jeszcze.

Do juterka kochane. Pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

29-03-2010 21:13:42

Gliwice
ja też już zmykam, dziś było duzo nerwów i emocji.Na szczęście wszystko oksmiling smiley
dobranoc brzuchatkismiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Margaret (offline)

29-03-2010 21:16:53

Łódź
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie. Trzymam się jakoś , choć jest ciężko bo do 25 roku życia mieszkałam z rodzicami i dziadkami. Całe moje życie był ze mną .Muszę jednak myśleć o dzieciach bo Oskar nie rozumie dlaczego mama płacze i stara się mnie pocieszyć jak umie. Dzidzia w brzuchu też jest niespokojna. Jedyną dobrą wiadomością w tej sytuacji jest fakt, że zaczełam czuć ruchy dziecka. Co prawda są jeszcze słabe i nieregulane, ale są.
Batusia gratuluje córeczki strasznie sie cieszę ,że mała jest zdrowa . Życze wam spokojnej nocki

_Aleksandra_6 (offline)

29-03-2010 21:17:49

Jastrzębie Zdrój
Batusia gratulujemy jesteśmy szczęśliwi razem z Tobą grinning smiley no teraz to już możesz kupować różowiutkie ubranka, ale Ci zazdroszcze grinning smiley

czy to takie odważne było no nie wiem , moim zdaniem odważna bym była gdybym na rudo , czerwono czy niebiesko się przefarbowała, nie obrażając nikogo bardzo podoba mi się rudy tylko to już wielka odwaga grinning smiley miałam juz dość blondu w końcu przez 23 lata miałam blond


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

_Aleksandra_6 (offline)

29-03-2010 21:19:15

Jastrzębie Zdrój
Ewuś Tobie też gratuluje i sie bardzo ciesze że wszystko z Tobą już dobrze tylko i tak o siebie dbaj i nie sprzątaj za dobrze i za dużogrinning smiley Dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

29-03-2010 21:20:21

Batusia - gratulacjony smiling smileysmiling smileysmiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

_Aleksandra_6 (offline)

29-03-2010 21:22:14

Jastrzębie Zdrój
MArgaret jesteśmy z Tobą bardzo się ciesze że masz juz ruchy , ja mam najwieksze ruchy jak jade autem i jak zjem coś grinning smiley
Odpoczywaj Margaret , wszystko będzie dobrze , musisz sie odstresować


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwia2312 (offline)

29-03-2010 21:23:31

Racibórz
Batusia- GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!smiling smiley
Aleksandra-fryzura pierwsza klasa- aTwój pupilek-chodzi mi o pieska- bardzo podobny do mojego- też mam owczarka długowłosego, wabi sie Goran i jest kochanysmiling smiley
Kurczę dziewczyny już nie mogę się doczekać mojego usg jak czytam super wieści od Wassmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

30aga (offline)

29-03-2010 21:47:53

Lublin
hejka ! same super wiadomości.
Batusia gratuluję zdrowej dzidzi i tego różu, który będzie się teraz mienił wszystkimi odcieniami na ubrankach, itp. ale nadal chłopaki górą !
Aleksandra fryzurka super twarzowa. ja w poprzedniej ciąży też w ósmym miesiacu tak się z blondynki w brunetkę zmieniłam i to jeszcze z czerwonymi pasemkami winking smiley odbiło mi winking smiley
Ewluk Tobie kochana tez gratuluję poprawy - tylko teraz nie forsuj sie przed tymi świętami, one i tak się odbędą winking smiley
Margaret głowa w górę, trzymaj się kochana. pamietaj, że w nas masz zawsze wsparcie - niestety tylko wirtualne, ale płynące prosto z serca. cieszę się, że czujesz już ruchy. dbaj o dzidzię, Oskara i o siebie. wszystko się ułoży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

anika (offline)

29-03-2010 21:55:47

hej Dziewczyny!! ja mam termin na 28.08 smiling smiley ile przytylyscie juz? bo ja z58na 55,4 spadlam,a teraz 56 i tylko nogi i rece mi chudna :/ chociaz brzuch zaczyna byc troche widac.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.