mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

30aga (offline)

29-03-2010 09:54:59

Lublin
witaj grabka winking smiley i witajcie wszystkie sierpnióweczki !
Margaret kołyska słodziutka, tez mi się taka marzy.... choć powiem szczerze, ze jak mój Kacperek był mały to jak tylko włożyłam go do łóżeczka to od razu był płacz, więc tak naprawdę spał ze mną albo był na rękach ..... ja chwalę sobie przenośne leżaczki, które mozna zabrać w każde miejsce w domku - kuchnia, pokój, nawet łazienka i chyba od niego rozpocznę moje zakupy. większość mam po synku. co do ubranek to jeszcze musze poczekać na płeć. no własnie zaraz zbieram się do gina, no i zobaczymy czy coś więcej się dziś dowiem grinning smiley
polly cieszę się, że juz Ci lepiej. faktycznie tantum verde jest nieszkodliwe, bo wiem, że małe dzieci tez moga je stosować. za to płukanki z wody z solą sa nieźle bakteriobójcze więc domowe sposoby czasem tez dobrze zadziałają.
uciekam, trzymajcie się
lublin dziś cieplutki radość


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Margaret (offline)

29-03-2010 10:03:07

Łódź
cze mamusie Miałam wam nie pisać o moim kiepskim samopoczucie żeby Was nie martwić ale miałam tak kiepski whikend ,że musze. W sobotę mój dziadek trafił do szpitala spędziłam tam pół nocy. 5 godzin przyjmowali go na oddział z izby przyjęć. Niemogli się dogadać na jaki oddział a stan był bardzo ciężki. Na tyle ciężki że o 8 rano na skutek zatrzymania akcji serca dziadziuś umarł. Nie mam siły więcej pisac odezwe się wieczorem .

30aga (offline)

29-03-2010 10:13:37

Lublin
Margaret tak bardzo mi przykro.... chwile kiedy odchodzi ktoś nam bliski są bardzo ciężkie.... szczególnie tak nagle. jedyne pocieszenie to takie, ze teraz będzie juz Mu lepiej - choć dla nas zostających tutaj to wielki żal i smutek. przesyłam kondolencje dla całej Twojej Rodziny. trzymaj sie kochana i dbaj o siebie !


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

iza11 (offline)

29-03-2010 10:18:12

Koło
Witam Dziewczynki
Margaret wyrazy głębokiego współczucia ......
Niestety ten świat tak jest stworzony że jedno życie powstaje a drugie się kończy....

kasiaa84a (offline)

29-03-2010 10:22:16

Kraków
Cześć dziewczynki!! u nas dziś również śliczne słoneczko! smiling smiley cos im sie pokitrasiło z tą pogodą - miało lać a świeci i świeci smiling smiley mnie tam pasuje w każdym razie smiling smiley
Margaret kochana nasza serdecznie Ci współczuję! Wiem co to znaczy bo w podobny sposób straciłam babcię... widzisz taka już kolej rzeczy, jedni się rodzą inni umierają, nic z tym nie zrobimy, dziadziuś na pewno patrzy na Ciebie z góry i będzie Ci kibicował i Cie wspierał...
Grabka witaj wśród najlepszych na świecie sierpniowych mam winking smiley
30aga Łukasz nic specjalnie nie złowił bo pojechał do niego mój tata i skończyli na piwku winking smiley i tyle z tego było smiling smiley dawaj szybko znać po wizycie!!!
Batusia Ty oczywiście też z tym że ty masz chyba jakoś pod wieczór wizytę o ile dobrze pamiętam... no w każdym razie odrazu dawajcie znać co i jak smiling smiley
a my dzisiaj dziewczynki na 13 idziemy oglądać dwa mieszkania smiling smiley kurcze mam nadzieję że wszystko nam spasuje i sie zdecydujemy smiling smiley marzy mi się urządzanie pokoiku dla dzidziusia winking smiley a że to surowe mieszkanie to wszystko będe musiała urządzać, no zobaczymy nie ma się też co przypalać bo to różnie może być - zobaczymy. W każdym razie trzymajcie kciuki żeby nam sie wszystko fajnie udało smiling smiley
Buziaki Wam śle moje kochane!!!!!!!!!!! smiling smiley:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

29-03-2010 10:23:15

Kielce
Witajcie Dziewczynki i ja się melduję ale dopiero dzisiaj - wczoraj tak jak pisałam całe popołudnie byłam poza domem; od rodziców wróciliśmy koło 22 i już nie miałam siły żeby włączac koma.Widzę nową koleżankę WITAJ GRABKA - fajnie że do nas dołączyłaś ! Czym Nas więcej tym lepiej smiling smiley Polly cieszę się że z Twoim gardłem już wszystko ok smiling smiley Aga tak to jest właśnie z tymi naszymi maluchami - tak to rozrabiaja na całego a jak przyjdzie co do czego to to się nam chowają - cóż bywa...tak czytam o tych Księżniczkach i różówym kolorze i pomyślałam sobie właśnie po tym moim ostatnim usg że będzie mi 'jakoś dziwnie' kupowac ubrania dla dziecka w innych kolorach niż dotychczas.No oczywiście jeśli potwierdzi się że to rzeczywiście jest/będzie chłopiec.Bo jak na razie prawie przez 6 lat kupowałam ubrania dla córki przeważnie w tym własnie kolorze.Jest to najbardziej ulubiony kolor mojej (i pewnie nie tylko mojej) Julii smiling smiley Teraz mój m się cieszy i już nie może się doczekac kiedy będzie mógł poszalec z ubrankami dla chłopców.Dziewczyny powodzenia na wizytach ! Batusia trzymam kciuki za pomyślne usg i za Twoją Ksieżniczkę ! A ja w środę mam wizytę u mojego gina - pewnie formalnosc jak zwykle.Teraz zmykam dziewczynki bo mam trochę spraw do załatwienia - odezwę się potem.Aaaaa ciekawa jestem jak tam nasza Olga po weekendowym wypadzie - wróciła już czy jeszcze nie ?

Anka31 (offline)

29-03-2010 10:37:12

Kielce
Margaret i ja dołączam się do kondolencji.OGROMNIE CI WSPÓŁCZUJĘ i całej Twojej rodzinie.3 Maj Się Kochana !!! smutny Apro po moj dziadek ma 79 lat i też właśnie jest w szpitalu ale po tygodniowym pobycie i po przeprowadzonych kilku badaniach na szczęście dzisiaj wychodzi do domu. Aguś Tobie też kibicuję thumbs up Księzniczki ! I dawaj nam szybciutko znac smiling smiley

Olga (offline)

29-03-2010 11:24:40

Ośniki (05-155)
OLGA wrociła, odpoczęła od codzienności. Ciocia ma pensjonat, więc śnadanka, obiadki i kolacyjki podane, tylko na talerz trzeba sobie kłaść. Kamila spotkała się ze swoim rocznym kuzynem. Trochę była zafascynowana że on taki mały i jeszcze chodzić nie umie smiling smiley Ale jakoś nawet trochę się bawili.

AGA współczuję choroby taty, trzeba wierzyć że będzie dobrze i tata jeszcze będzie się bawił z Twoim maleństwem.

Bóle głowy - czasem miewam przeokropne, gin mówił że mogę brać APAP jakby już było źle. Czasem biorę też no-spę trochę pomaga, a zwykle staram się jakoś przetrwać bez leków. Ale jak jestem sama z Kamilą to czasem się nie da, bo poleżeć spokojnie nie można.

SYLWIA tobie też współczuję z powodu taty i koniecznych w pracy decyzji, oj trudne będą na pewno.

POLLY na gardło mogą być tabletki ziołowe lub Tantum Verde, a na zatoki jest taki lek do psikania do nosa EUPRESAl czy jakoś podobnie dla niemowląt. Można go bezpiecznie używać w ciąży. Ale na początek to chyba najlepeij udać się do lekarza. A już doczytałam że lepiej to super.

Witaj GRABKA.

MARGARET bardzo bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś i dbaj o siebie i o dzidziusia.

Kciuki za wizyty i mieszkanka Kasi trzymam.


Pozdrawiam
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anek30 (offline)

29-03-2010 12:52:45

Jelenia Góra
Witam dziewczyny.

Margaret, najszczersze wyrazy współczucia, i kondolencje dla całe rodziny.

Witaj grabka.

Polly, dobrze że już ok z twoim gardłem.

Kasiu powodzenia, w wybieraniu mieszkania.

Margaret, śliczna ta kołyska.

Ja też, nie wczhodzę do sklepów z ubrankami dla dzieci. A wczoraj byłam w hipermarkecie, ubranka rzuciły mi sie w oczy, jak przechodziłam koło stoiska dla dzieci.

U nas też pogoda inna niż zapowiadali, nie pada i świeci słonko, ale jest chłodno. Ja dzisiaj zmykam do kuzynki na plotuchy. Bede później. Pa.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ankamaria87n (offline)

29-03-2010 12:53:51

SYLWIA i AGA współczucia z powodu taty

Witam nową sierpieniówkę GRABKA.

MARGARET kondolencję dla całej twojej rodziny

BARTUSIA życzę powodzenia na wizycie, oby to była dziewczynka by było 2:1

U mnie piec naprawiony teraz tylko zacząć piec ciasta smiling smiley. Jej wstałam dzisiaj na wagę 7 kilo się przybrało przez te 20 tyg, niezły wynik


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.