Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

paulieee (offline)

10-12-2010 18:20:19

kraków
rodako miło mi się zrobiłosmiling smiley

aneta witaj,fajnie ze zaglądnęłaśsmiling smiley przykro mi że u Ciebie nic się nie zmieniłosad smiley karmisz małą tylko butelką czy jeszcze piersią??
pochwal się zdjęciem z chrzcinsmiling smiley chętnie pooglądamysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

10-12-2010 18:37:24

Paulieee tak na razie tylko piersią. Co do przeziębienia to raczej nie jest, bo gardło ok, kataru brak i gorączki też.
Aneta współczuję tych nocek. Ja tak miałam z moją starszą córką i niestety trwało to bardzo długo, gdzieś do roku. A potem też się budziła 2, 3 razy na cyca. Przestała dopiero jak skończyłam ją karmić. Jakbym o tym wiedziała wcześniej to moze to karmienie nie trwałoby tak długosad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

10-12-2010 18:46:07

Ewabeata na pewno bedzie wszystko dobrze!!!!Nie martw sie na zapas!3mam kciuki



[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

10-12-2010 19:01:36

Zabrze
ewabeata mam nadzieję, że nic nie wynajdą Zosieńce. trzymam kciuki.

ja wykąpałam moją Marudkę i dam jej teraz może deserek... a za pół godzinki może mleczko na kolację...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ivonka (offline)

10-12-2010 19:05:31

Warszawa
Asik powodzenia, życzę Ci żebyś jak najszybciej znalazła wymarzoną pracę, albo nie wymarzoną ale dobrze płatnąwinking smiley

Rodako może to jakiś gorszy miesiąc, może ten rachunek nie będzie tak duży, trzeba myśleć pozytywnie, masz zdrową śliczną córeczkę i trzeba się cieszyć, a kaska póki co jest i w miarę z tego co piszesz starcza, więc nie jest źle, a może na nowy rok mąż dostanie podwyżkę, kto wie???

Arletko ja przeszłam częściowo na modyfikowane NAN 1, mały zjada mi różnie, raz 100, raz 150 i jeszcze poprawia cycem, a poza tym raz dziennie dostaje zamiast mleczka butlę kaszki, jednego dnia z glutenem, następnego bez, o różnych smakach, i oczywiście poza tym wprowadziłam już obiadki, na początku nie chciał jeść a teraz śmiga jak się patrzy, zjada pół słoiczka i poprawia mlekiem
a jeśli chodzi o smoczki to do mleka kupiłam canpol babies "średni" a do kaszki kupiłam canpol babies "do kaszki"winking smiley
Powodzenia w przechodzenie na modyfikowane!


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

10-12-2010 19:12:53

gdańsk
Arletko daj znać jak tam kalendarz???
ewabeato będzie dobrze zobaczysz,a lekarka nie poradziła żebyś dała na wszelki wypadek paracetamol???
pauliee zgadzam się z Tobą,nie wiem jak damy radę więc proponuje,żeby co 5h przypominać grinning smiley he he
Kasiu24 a właśnie dlaczego M nie wstał do małej???
anetaa u nas to samo,tylko że mały nawet nie przesypia 2h ciągiem bo 1h budzi się:/ masakra!!!!
ivonka brawo dla męża
marta,aga dla chłopów się należy:whipping:

Głosiki oddane i my prosimy [link widoczny po zalogowaniu] co 5h i [link widoczny po zalogowaniu] - można głosować 1 dziennie Dzięki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


kasia24 (offline)

10-12-2010 19:15:25

zabrze
Dziewczyny wstał raz w nocy i ją uspokoił potem już ja wstawałam bo m o 5 wychodził do pracy winking smiley
A ja dopiero o 6 więc miałam troszkę więcej czasu żeby się wyspac smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ivonka (offline)

10-12-2010 19:22:24

Warszawa
l;.lllllplkp.mńńnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn uuuuuuuuuuvvvvvvvvvvvv bvvvvh gvvvf u[lvv xxxxxxxxxxx g c fg fkhn b hjv hfgc tz numugz gv gllm-lzu uuugh

a to wiadomosc od mojego syna, tak sie chlopak rozpisal ze malo laptop nie wyladowal na podlodze


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

10-12-2010 19:35:34

gdańsk

marta2209 (offline)

10-12-2010 19:42:31

mam sukces mala wytrabiła 120 mleka ale zmiesznego z kaszka bananowa a wczesniej 60 soczku babanowego-zauważyłam ze banany najbardziej jej podchodząsmiling smiley))ale sie ciesze


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.