Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

Rodako (offline)

10-12-2010 14:52:51

Zabrze
Kasia na pewno będzie dobrze z Alinką winking smiley

jestem zła jeszcze bardziej, bo właśnie smsem dostałam rachunek za komórkę i ile?? 202zł. Ja nie wiem jakim cudem, ale zawsze miałam ok 60zł a nie przypominam sobie żebym, dzwoniła jakos wiecej czy gdzieś indziej. zwariuje. Czekam na fakturę z bilingiem...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

10-12-2010 14:58:34

Rodako to może jakaś pomyłka z tym rachunkiem telefonicznym, mam nadzieję, że się wyjaśni
Arleta chętnie bym Ci ją pożyczyła na tydzień nawet, ale mam wrażenie, że odesłałabyś ją już po dwóch dniachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ania251185 (offline)

10-12-2010 15:01:44

Kamieniec
Arleta: mój synek pije z 5-6 razy dzienne, staram się go karmić o stałych porach, ale nie zawsze sie to udaje bo mały ma swoje manewry i nie zawsze jest głodny więc godziny się wahają.. ;p pije od 60 - 200ml, uwielbia kaszkę smiling smiley ale mleczko też mu smakuje! uzywamy butelkę AVENT Philips ze smoczkiem "3" - trzy dziurki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

10-12-2010 15:03:22

gdańsk
mamusska,rodako,Aniu,Arletko,Pauliee,beatrix,Kasiu24,hessa,Głosowanie nr 2 dzisiaj dobiegło końcasmiling smiley Jeśli kogoś pominęłam to pisaćsmiling smiley Mały spiocha,ja mam posprzątane i na obiad makaron w sosie serowo-brokułowym mniam mniam
mamusska Niech zobaczą jak to jest!!!!
Arletko Mój M zastanawiał się nad moim nazwiskiem,bo jest ładniejsze rzadko spotykane,ale rodzinka mu nagadała i cóż musiałam wziąć jego nazwisko.A chciałam mieć podwójnesad smiley Niestety....
Pauliee Próbuje najpierw dostaje kaszkę ok 18 a potem też zanim dostanie cycka to dotaje mleko sztuczne-nie raz wypije innym razem niemoody smiley Ale to nie pomagasad smiley
ewabeato no rzeczywiście mądry ten Twój he hesmiling smiley Mam nadzieję że to tylko delikatne przeziębienie....
My również prosimy: [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


Rodako (offline)

10-12-2010 15:06:47

Zabrze
monika_kuszka jakie głosowanie nr 2??



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika_kuszka (offline)

10-12-2010 15:12:08

gdańsk

AarletaA (offline)

10-12-2010 15:15:11

Ewabeata nie moze byc az takim trudnym dzieckiem ta twoja córkawinking smileyZwłaszcza po takiej mamusismiling smileyNa pewno dogadałybyśmy sie jakoswinking smiley
Aniu dzękuję za info.A tą kaszkę to zamiast jednej porcji mleczka dajesz tak czy oprócz?
Monia_kuszka ja tez juz drugi raz wszystkich "przeleciałam"winking smileyUwielbiam makaron w sosie serowo-brokułowymsmiling smiley
Rodako Ty to masz jakiegos pecha chyba:/Głosowanie nr 2 bo w tym konkursie happy mozna głosowac co 5 godzin.



[link widoczny po zalogowaniu]

Ania251185 (offline)

10-12-2010 15:17:11

Kamieniec
Arleta: tak zgadza się zamiast mleczka bo ona jest na mleku modyf. smiling smiley dostaje ją z rana taka około 10 i potem przed snem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

10-12-2010 15:18:58

Zabrze
aa. dziękuję

co do pecha to chyba tak, ale za to moja córcia właśnie przed chwilą nauczyła się pięknie przekręcać z pecków na brzuszek winking smiley sięga sobie sama zabaweczki, ale jestem z niej dumna winking smiley i poprawiła mamusi humor choć na chwilkę. I widzicie jak dobrze mieć dziecko?? winking smiley cudowne uczucie ;D



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.