Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

Renata1984 (offline)

10-12-2010 21:51:03

mówię, że coś jest nie tak, bo ile Ci ludzie mają głosów!!! Męża muszę zatrudnić, ale nie wiem czy znajdzie czas.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

10-12-2010 21:53:46

Wiesz co no mnóstwo mają, ale chyba nic innego nie robią jak tylko dręczą ludzi zeby głosowali moze...?



[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

10-12-2010 21:54:02

W-wa
Cześć kochanesmiling smiley

Widzę że nie tylko u mnie dziś dziecko marudne...

Renatko - M z naszego łoża wygoniłam tylko do świąt winking smiley Po świętach planuję małą już przenieść do swojego pokoiku. Moje libido 0sad smiley więc może sobie w końcu znajdzie jakąś "koleżankę"tongue sticking out smiley Ostatnio na paragonie ze sklepu widziałam że kupił bombonierkę - serce Wedla a Ja żadnej okazji do świętowania nie miałam więc zaczęłam sobie już w tej główce rozmyślać...minął tydzień,dwa....i M w przypadkowej rozmowie powiedział że dla żony kolegi kupił bomboniere żeby przymknęła oko w pewnej sprawie...więc czasami nie ma się czego doszukiwać..ulżyło mi...smiling smiley Fajny pchany samochodzić. A co ośmiorniczki to kolory trochę nie ciekawe, nie wiem jak Majka ale moja lubi ostre barwy np. czerwony
Ivonka - śliczne masz włosy i jeśli nawet Ci ich wyszło połowę po ciąży to i tak napewno jest ich jeszcze dużo...Na mojej głowie zostały ze dwa "kłaki", za niedługo będę wyglądać jak moja łysa Paulinkatongue sticking out smiley
Pauliee -chce mi się śmiać z Twojego "oka". Nic się przed Tobą nie ukryje...tongue sticking out smiley Może powtórz badanie moczu...ale skoro piszesz że boli przy oddawaniu moczu to jest coś na rzeczy...przyjmujesz już jakieś leki?
Asik - powodzenia w szukaniu pracy:play_with_child:
Niespodzianko - fajnie że zawitałaśsmiling smiley Ja też się zastanawiam czy mamuski dzieci nie mają że drukują te strony i drukują. Ledwo co wyrabiamtongue sticking out smiley
Arletka - powodzenia na butlismiling smiley
Rodako - to masz przebojowy dzień ale super że Laurusia zrobiła postępsmiling smiley
Kasia24 - moja bardzo często się wybudza płaczem, napręża się i puszcza bąki...skąd te gazy??
EwaBeata - mam nadzieję że wszystko będzie ok u Zosi i że ten jej stan jest tylko chwilowy.
Martusia - widzę że walczysz z butlą. Ja też próbuję i raz mi załapie a raz nie...Ważne by do przodu....;


[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

10-12-2010 21:55:08

Zabrze
no ja daje kazdemu po razie, nie zdazyło mi sie zebym mogła kilkukrotnie;/ a szkoda...



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

10-12-2010 21:56:17

W-wa
Arletko - a tak wogóle to dlaczego przechodzisz na butle??


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

10-12-2010 21:56:52

no niektore maja,moze zdjecia na stronie sa juz dlugo?albo glosuja po kilka razy..nie ma czego gratulowac,szkoda ze nie mam dobrego aparatu...
ostatnio nie moge dojsc z mezem do ladu, ignoruje mnie a o sexie moge pomarzyc,ciekawe czemu?ani mnie juz nie przytula ani nic...sad smiley
arleta dlaczego przechodzisz na butle? czy to z okazji swiąt i sylwestra?ja tez powoli przechodze na mod(z butla remek oswojonythumbs upgdyby nie mial uczulenia na buzi to nawet i to bym przetrwala..po drugie znow mam kryzys do potegi...n juz wole nic nie dodawac z moich odczuc bo tych kryzysow kilka bylo...
jednak przejscie na mleko mod nie jest proste...


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 22:03 przez beatrix.

Rodako (offline)

10-12-2010 21:57:21

Zabrze
kamila ojj Ty to spokojna jestes, ja to taka impulsywna, ze bym w zyciu nie czekała nawet dnia ;P od razu robię akcje ;/



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kamila81 (offline)

10-12-2010 22:00:20

W-wa
Rodaku - w sercu mnie ściskało ale nie miałam dowodów....A jakbym zrobiła awanturę to by się na mnie obraził że robię z "igły widły"


[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

10-12-2010 22:04:05

Kraków
mamusska, ania, rodako, pauliee, kasia24 głosiki oddane. Fajnie macie z tym Hippem, że można co 5 godzin głosowaćsmiling smiley
Arletaa głosiki na Arkadiuszka też oczywiście poszły. Co do decyzji to nie jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej, ale postanowiłam za radą Pauliee najpierw znaleźc pracę, lub chociaż zobaczyć, czy są jakieś szanse, zanim podejmiemy jkaieś drastyczne kroki. Zadzwoniłam dziś do szefa. Do końca stycznia ide na wychowawczy, a od lutego nimy mam wrócić do pracy o ile nie zdecydujemy się na wyjazdsad smiley A twój tato to naprawdę bezcenny skarbsmiling smiley My nawet mieszkając koło moich rodziców nie mielibyśmy tak dobrze, bo obydwoje pracują:/
Niespodzianka fajnie, że się odezwałaś. Ucałuj Martynkę ode mniesmiling smiley
Kasiu83 co do nk to na fotkach wygladacie z M na bardzo fajną parę, a wasza córeczka jest bombowasmiling smiley Też zamierzasz szukać pracy? A co z poprzednią? Nie wracasz tam, czy zmieniłaś miejsce zamieszkania, bo widziałam ,że wprowadziliście się do swojego M?smiling smiley Zazdroszczęsmiling smiley
Monika_K chyba za często chciałam zagłosować na Mikołaja, ups, mam nadziję, że cię nie zdyskwalifikujągrinning smiley Myślę tak jak Arleta, że przyjęcie przez faceta nazwiska kobiety jest mało męskie. A dlaczego nie zostawiłaś sobie również swojego panieńskiego skoro chciałaś? Ja tez się nad tym zastanawiałam, ale mój m dał mi lekko do zrozumienia, że jest to dla niego ujma na honorze, że jego żona nie che mieć tylko jego nazwiskatongue sticking out smiley W sumie to i dobrze, bo mamy długie nazwiskoi bym się zamęczyła uzupełniając jakieś formularzeżartowniś
Arleta i jak wyszły kalendarze? Które robiłaś? Teraz potrzebuję ścienny zamówić. Oczywiście d... jestem, że nie zamówiłam 2 na raz, ale jakoś tak wyszłosmiling smiley
Ewabeata przykro mi, że u was tak niewesoło. Trzymam kciuki, żeby Zosieńce się szybko poprawiło! Czekamy na wieści co i jak.
Jaworzno jaki biznes otworzyliście - pochwal sięsmiling smiley
Marta, Aga co z waszymi facetami???
Kasia24 myślę, że Kaczka i Kiełbasa to jeszcze nie są dramatycznesmiling smiley A swoją drogą Arleta jak się nazywa ten znajomy co chce zmienić?
Ivonka widzę, że odżyłaś w tej pracy?smiling smiley Mąż zazdrosny - tym lepiejtongue sticking out smiley No i gratki dla niego oczywiście, że sobie tak dzielnie poradziłgrinning smiley
Anetaa współczuję ci tych nocek. A co do fotek, to patrząc na twój avatarek jakoś nie wierzę, że mogłabyś blado wypaść w konkursiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

10-12-2010 22:06:13

rodako a o co sie rozchodzi o sprawy damsko-meskie? ja ze swoim tez musze powaznie pogadac...i to raczej bez zapowiedzi


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.