Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

niespodzianka19 (offline)

10-12-2010 14:02:11

Stargard Szczeciński
Witam dziewczyny po przerwie.
Dziękuję za pamięc i Asik za smskasmiling smiley
Przykro mi ,ale nie nadązam jak piszecie a już o odpisywaniu nie mowiąc. Chyba jestem niezorganizowana mamąsad smiley I nie obrazcie się ale czasem jak mam wybrac zabawę z małą a siedzienie na necie to wybieram Kruszkę. I podziwiam mamy które tą łącząsmiling smiley Moja Martynka stała sie ostatnio absorbujaca jak mamy nie widzi to pińczy, nie wiem co bedzie jak do pracy wróce.
Pozdrawiam wszystkie mamy i bobaski.
Ale cały czas sledze wasze pociechy na n.k i chociaż tak mam kontakt w WAMI , wszystkie dzieciaczki są bombowe!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

10-12-2010 14:07:10

Rodako 625 zł za miesiąc?Tragedia!!!Ale nic juz nie pisze zeby Cie nie dobijac...A mozecie na jakis inny system grzewczy przejsc?Rozczuliłas mnie tym opisem swojej Laurunii przy ćwiczeniachsmiling smileyOddałam głosik na nią w happy.

Ja swojego terroryste wlozyłam do łózeczka ale nie spi.Nie płacze wiec nie ide nawet do niego.Dałas mu misia i sie nim bawi.

Postanowiłam przejsc na mleko modyfikowane. W sumie to juz próbowałam wczesniej z butlą ale mi nie wychodziło.Dzis za to Arek wytrąbił 200 ml.Chyba troszke duzo jak na raz co?Ile Wasze bobasy wypijają jednorazowo tego modyfikowanego?Czy zawsze wam wypijają tę samą ilość?Czy karmicie o stałych porach?Jak czesto?A smoczek z jaką dziurką mcie bo ja mam tą najmniejszą?Przepraszam za głupie pytania ale sie nie znam:/



[link widoczny po zalogowaniu]

Joanna76 (offline)

10-12-2010 14:13:44

Szczecin
Hej
Rodako - moja Laurka to kawał baby przy Twojej, Po wczorajszym szczepieniu, Laurka mawży 7,5 kg ubranka ubieram 62-68 z większym wsskazaniem na 68smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

10-12-2010 14:14:23

Dziewczyny głosiki na Wasze maleństwa oddane!!!

Arleta co do porządków to nadal są w trakcie, bo moja córka myje po jednym oknie dzienniesmiling smiley Może jutro uda jej się skończyć, bo już mnie to wkurza, że tak długosmiling smiley
Rodako współczuję tych rachunków za gaz, kiedyś też miałam i strasznie mnie to wkurzało, już nie powiem ile się martwiłam. Ale oby do wiosny...Fajnie, że Laura dobrze znosi tą rehabilitację i masz rację uśmiech dziecka wszystko potrafi rozchmurzyćsmiling smiley
Paulieee mój M jak zostaje z małą to też tylko nią się zajmuje i zadowolony, jak mu nie płacze, a ja jak wracam to nie wiem w którą stronę się obracać, bo mieszkania nie poznajęsmiling smiley

Jednak postanowiłam pojechać z Zosią do lekarza jak tylko M wróci z pracy, bo nie podoba mi się jej apatyczne zachowanie, mam wrażenie, że coś ją pobolewasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

10-12-2010 14:20:25

Zabrze
Arleta tak, za miesiąc, ja mam niestety mieszkanie narożne i cholernie zimno, bo nie jest ogrzany blog. Koszmar jakiś, ale trzeba będzie przetrwać tę zimę i próbować się zamienić na mieszkanie z ogrzewaniem z nitki. płacisz przez cały rok, ale nie czujesz tego aż tak bardzo, bo tutaj to jakby w twarz dostać ;/ taką sumą ;/
Co do mleczka, to ja karmie mleczkiem modyfikowanym i Laura zjada mi zazwyczaj ok 170ml tak co 3-4h, rzadko jej się zdarza, żeby zjeść więcej lub mniej, no może zostawi na dnie w butelce. 200ml zjada mi tylko wtedy jeśli nie je ok 5h lub jak śpi w nocy ok 9-10 godzin, wtedy jest głodna i zjada więcej. Zazwyczaj jednak tak jak napisałam 170ml. ale nagmatwałam.
Co do smoczka w butelce, to ja mam z NUKa ten normalny chyba do 6m mimo, że mam mleko przeciwko ulewaniu i niby powinno być gęściejsze, ale ja tego nie zauważyłam (może pęcznieje dopiero w brzuszku), wręcz przeciwnie i dodaję czasami kaszki malonowej do smaku, ale tyle żeby właśnie przeszło przez smoczek i jest ok. Laura się nie denerwuje znaczy że jej pasuje (a ja już z tego wszystkiego rymuję ;P)

niespodzianka miło, ze do nas zajrzałaś winking smiley pewnie, że nikt się nie dziwi, ze wybierasz Kruszkę (słodko ją nazywasz) winking smiley to normalne. ucałuj Martynkę od cioć winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dorota551 (offline)

10-12-2010 14:20:43

arletko moja pije 160 co 3-4 godz. a smoczek mam 2 aventu w między czasie zjada słoiczek zupki koło 15 a o 18 dostaje deserek. Czasem zjada mniej czasem więcej to zależy od jej humoru.
rodako współczuję rachunków kochana dobrze, że Laurka ci wynagradza wszystko uśmieszkiem ach te nasze dzieci zmęczą nas ale kiedy się uśmiechają złość i zmęczenie mijasmiling smiley
ewabeata trzymam kciuki, żeby nic nie było twojej Zosi daj znać jak wrócisz od lekarzawinking smiley
głosiki na maleństwa oczywiście oddanewinking smiley


dorota551 (offline)

10-12-2010 14:22:57

niespodzianko to normalne, że wybierasz zabawę z Martynką każda z nas by tak zrobiła. Całuski dla wasbuziak od dziecka


kasia83 (offline)

10-12-2010 14:26:51

Żory
kurcze, dużo napisałam i mi się skasowałosad smiley wrrr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia83 (offline)

10-12-2010 14:40:19

Żory
Dziękuję za miłe komentarze na NKsmiling smiley
Arleta ja mam podobnie jak Ty - nie mam tutaj żadnych znajomych, przyjaciółka wyjechała na stałe do Grecji, do rodziców co prawda nie mam za daleko, bo jedynie 7 km, ale rzadko tam jeżdżę bo mama pracuje, siostra też, a tata zajęty bo prowadzi własną działalność. Też chętnie bym się wyrwała gdzieś, bo od urodzenia Alinki jestem z nią 24 h na dobę. Poza tym M wraca z pracy wieczorami.
Moja Ali też ostatnio marudzi, ciągle chce na ręce, wkłada wszystko do buzi... mam nadzieję, że już ząbki pojawia się niedługo.
Jeśli chodzi o gotowanie to też bardzo lubię i gotować i piec. Lubię wymyślać nowe dania, kombinować...ale teraz nie mam czasu żeby spokojnie coś przygotować. Jedynie w sobotę lub niedzielę, kiedy M jest w domu.

monika_ kuszka, ewabeata, asik współczuję nieprzespanej nocki:/

Co do nazwisk to podoba mi się zarówno moje panieńskie jak i po mężusmiling smiley

Asik tez powinnam już wysyłać cv i podania, ale muszę dopiero napisać. Może uda mi się w weekend. Powodzenia w szukaniu pracysmiling smiley
Rodako nie jesteś sama z takimi rachunkami. My też mamy bardzo dużo tego wszystkiego, tym bardziej, że jeszcze kredyt spłacamy. A ten miesiąc najgorszy odkąd tu mieszkamy. I to jeszcze przed świętami. Masakra:/ Z niecierpliwością czekam na koniec zimysmiling smiley

Alinka śpi, jak się obudzi to jedziemy do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko z nią już dobrze.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AarletaA (offline)

10-12-2010 14:51:40

Dorotko, Rodako dziekuje za rozjaśnienie mi tematu związanego z karmieniem sztucznym mleczkiemsmiling smiley
Rodako mam nadzieje ze uda Wam sie zamienic w przyszłym roku!
Ewabeata to moze jak córka skonczy to zapraszam do mnie na myciewinking smileyDaj znac co powiedział lekarz!
Alinka to widze ze tez masz tak przegibane jak ja...Tylko do rodziców jakby co blizej!Dobrze ze jest to forum bo gdyby nie ono to w ogole nie miałabym sie do kogo odezwac!
Pauliee ale ci głosikó przybyło.Super!

Jeśli ktoś ma ochotę a nie głosował jeszcze w przeciągu 5h zachęcamsmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Moj terrorysta sie obudził niestety:/Dzis juz tak dał mi w kosc ze az sie poryczałam...



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.