Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

ewabeata (offline)

10-12-2010 12:07:14

Witajciesmiling smiley My po ciężkiej nocce, Zosia spała tylko od 24 do 3, a potem z nami i stale cyca doiła. Nie wyspałam się w ogóle. No i teraz znowu jakaś taka bez energii, nie ma gorączki, ani nie płacze tylko jest jak nie ona. Mamusska może to rzeczywiście pogoda i skoro Twój Aleks tak miał, to może to normalne i nie powinnam się zamartwiać. Fajnie, że się wyspałaśsmiling smiley
Arletko oj widzę, że dół Cię dopadł, może pomyśl nad tym, żeby zrobić coś dla siebie w weekendsmiling smiley Bo z tego co piszesz to brak Ci ludzi, no a dziecko raczej tej potrzeby nie zaspokoi. Ja nadrabiam tą potrzebę telefonicznie. Mam bezpłatne rozmowy do moich sióstr i jak mi tak smutno to dzwonięsmiling smiley
Aga no co ten Twój M wyprawia, jakiś rozpuszczony, należy mu się :whipping:, a pępowina z rodzinką rzeczywiście jest dodziecko z procą
Kasia83 fajnie, że z Twoją Alinką już lepiejsmiling smiley, jak pomyślałam o tej kroplówce to jakoś mi się smutno zrobiło, jak ona wytrzyma w jednej pozycji

Co do mojego M to muszę też go mieć na oku, bo pisałam Wam, że odzwyczajam go od kompa, no i jest o niebo lepiej od kilku tygodni. Ale wczoraj M mnie poinformował, że z kolegą zakłada sklep internetowy i tak ochoczo się za to wziął, że wczoraj wieczorem już tą stronę gdzieś tam rejestrował, coś tam aktualizował itp i zajęło mu to wieczorem ponad 2 godziny. No i teraz masz babo placek, ma wytłumaczenie dla tego siedzenia. Inteligentny to on jest, nie ma cosmiling smiley

Biorę się za obiad, bo niedługo dzieci wracają ze szkoły. Miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewabeata (offline)

10-12-2010 12:13:45

Arletka co do nazwisk, to mąż moje siostry nosi jej nazwisko, ponieważ pochodzi z Bułgarii i miał takie porypane nazwisko, że siostra nie chciała go przyjąć. A drugi M mojej siostry ciotecznej również przyjął jej nazwisko, bo miał nazwę zwierzęcia w swoim i siostra powiedziała, że absolutnie nie chce się tak nazywaćsmiling smiley Ja mam podwójne nazwisko, po moim pierwszym i drugim M i był z tego powodu problem, które ma byc pierwsze, a które drugie. Jakaś masakra. Jakby to było najważniejsze. Już nie wspomnę, że jeden z moich przyjaciół, oczywiście płci meskiej /bo kobieta pewnie nie wpadłaby na taki pomysł/ powiedział, że powinnam zrezygnować z nazwiska po pierwszym M, bo nie wypada go nosić. Tylko zapomniał, że wtedy ja i dzieci mielibyśmy inne nazwiska, no i ciekawe jakby się wtedy czuły???
Co do nazwiska to ja nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do nowegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Asik (offline)

10-12-2010 12:33:24

Kraków
Witam,

Dołączam do klubu niewyspanychsad smiley Nie wiem, co to moje dziecko wyprawia. Nie dość, że zasypia o godzine póżniej (po 21) to budzi się częstow nocy i płacze za smoczkiem lub cyckiem, do tego wstaje rano i jest cały dzień marudna. Na szczęście udało mi się ją teraz uśpić (właśnie w tej pozycji co na zdjęciuwinking smiley), ale najpierw nosiłam ją na rękach z pół godziny, później się cała obesrała (przepraszam za wyrażenie) no i wreszcie po wielkim krzuku zasnęł na rękachsad smiley
Nie wyobrażam sobie, że po takim dniu idę np na popołudniówke do pracy. Chyba, że tam może odetchnę?sad smiley

Arletaa niestety mężczyźni myślą, że oni pracują w pracy a nasza praca jest w domu. Tyle, że oni mają 8 godzin a my 24:use_hammer:
Aga co ten m sobie myśli, chyba pora wydorośleć jak się ma już żonę i dziecko:whipping:

Zaczęłam wysyłać cv do różnych firm w Radomiu. Rety!

Głosujemy i też się przypominamysmiling smiley
ps. myślę, że macie szanse na tym hippie dziewczyny, chyba większe niż my na ebobasiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Rodako (offline)

10-12-2010 12:52:14

Zabrze
witam kobietki

Zaraz do was dołaczę, postaram się nadrobić,a le chcę najpierw zrobić opłaty ;/ (jak ja tego nie lubię ;/ )
przy okazji proszę o głosiki na Laurę na e-bobasie (link poniżej) i na happy.tv. My już głosiki oddałyśmy winking smiley

do za chwilę winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

10-12-2010 12:52:34

Netherland
ewabeata wydaje mi sie ze to nic strasznego smiling smiley aleks juz normalnie sie zachowuje, wlasnie chce zjesc pilota od tv grinning smiley

Co do wychowania to ojciec tak samo moze sie zajac, jak matka smiling smiley Ja zawsze mowie do T badz takim ojcem jakiego chcialbys miec grinning smiley Ze wchodze mu na ambicje, ale pomaga tongue sticking out smiley heh Wlasnie na niego czekam, bo poszedl naprawic gniazdko mojej mamie, a potem na zakupy, bo lodowka swieci..swiatelkiem tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

10-12-2010 12:54:53

Netherland
asik 3mam kciuki w poszukiwaniu pracy smiling smiley
rodako glosik oddany tongue sticking out smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

10-12-2010 12:58:38

kraków
rodako 4 głosik od nassmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] my jesteśmy tutaj

asik wspólczuje kiepskiej nocki:/ ale i tak zazdroszcze jak mała Ci zasypiawinking smiley

mamuska dobry tekstgrinning smiley chyba go wykorzystamgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

10-12-2010 12:59:54

Netherland
paulieee no u mnie zadzialalo tongue sticking out smiley latwo podejsc facetow, tylko trzeba wiedziec jak grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

10-12-2010 13:02:17

Netherland
T w koncu dostal jakas fajna wyplate tongue sticking out smiley Wiec wybywamy na zakupki niedlugo.. grinning smiley Cos co tygryski lubia najbardziej tongue sticking out smiley heh




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marusia (offline)

10-12-2010 13:05:30

Wrocław
Obiad zrobiony i właściwie już zjedzonytongue sticking out smiley Pampuszek odpoczywa, więc mam chwilkę na forum..

Aga niezła rodzinka, nie ma co! Ja tak jak Arleta uważam, że żadna praca nie hańbi (prócz wymienionych), a zyć z czegoś trzeba. Co do M, należy mu się Naprawdę świetną wymówkę sobie znalazł, a Ty co niby ze stali jesteś? Tobie nie jest ciężko?!
Arleta też chętnie wylazłabym gdzieś z domu bez Ignasia...zostaje mi cierpliwie czekać do świątgrinning smiley Co do nazwisk- mnie tam bez różnicy, aczkolwiek napewno nie zgodziłabym się na nazwisko, które np. byłoby ośmieszające.
mamusska zazdroszę tak pięknej nocki- przydałaby mi się jedna taka na regenerację...ehhh...może jak przestanę karmić piersią się udatongue sticking out smiley
Ewabeata współczuję nocki...co do Twojego M, no to rzeczywiście "masz babo placek"
Asik powodzenia w szukaniu pracy!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-10 13:09 przez marusia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.