Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

malgorzata_tolpa (offline)

15-09-2017 18:25:06

rzeszów
Hej dziewczyny, widze ze w juz na etapie zabkowania. A my mamy problem z kupami synek nie moze zrobic sam musze mu dawac czopki mala ktoras taki problem moze ktos cos doradzi ?


Aniia (offline)

15-09-2017 18:32:42

Anula pewnie od zabkow, ale daj malej skoro ja boli :-*

Gosia my tez mamy problem z kupkami, maly dostaje codziennie xenne junior balance (bez recepty, wydala sie z organizmu). Bylismy z tym u pediatry i powiedzial ze przy rozszerzaniu diety moga byc problemy. Twoj maluszek ile ma?




malgorzata_tolpa (offline)

15-09-2017 20:27:40

rzeszów
8 tygodni dopiero mi pedriatra powiedzial ze to normalne u niemowlad i nawet kilka dni moga nie robic, Tylko ze widze jak juz synek sie meczy kurczy nuszki placze to musze dac mu czopka. Moj dostaje espumisan i dicofrol.


Anula91 (offline)

15-09-2017 20:57:56

Pod Bibowcem
Dziewczyny u Nas jednak chyba choroba.. Mała za jakiś czas miała ponad 38 stopni sad smiley dałam jej paracetamol i zrobiłam chłodny okład. Na szczęście za ok 50 minut już była lepsza, ale z rąk mi nie schodziła praktycznie, cały czas była biedna przytulona aż mi się płakać chciało sad smiley na kolacje też dużo nie zjadła bo może ze 100 ml ... Zobaczymy co to będzie jutro.
Gosia ja niestety nie pomogę, a karmisz piersią? My na mm i nie było takich problemów więc się nie wypowiem


iczka111 (offline)

16-09-2017 10:12:36

Nowogrodziec
Małgorzata napiszę ci jak było u nas. Podawałam dicoflor i espumisan albo inne wynalazki tego typu. Ale tak naprawdę nic to nie zmieniało bo małego wciąż bolał brzuszek. Takie małe dziecko ma jeszcze niewyregulowaną perystaltykę jelit i stąd problemy ze zrobieniem kupki. Po prostu musi z tego wyrosnąć. Jak zaczął się ruszać to zniknęły problemy z brzuszkiem. Kładź malucha dużo na brzuchu, u nas to pomagało.

Anula jak noc?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Anula91 (offline)

16-09-2017 11:20:16

Pod Bibowcem
Iczka noc trochę ciężka, budziła się kilka razy a o 4 już wstała głodna bo na kolacje malutko zjadła. Potem posiedziałyśmy troszkę przytulone, gorączki znów miała ponad 38 więc dostała lek. Po jakiś 20 minutach mała zasypiala, więc odłożyłam ja do łóżeczka ale był płacz ... Więc ok 6 wzięliśmy ja do nas do łóżka i spała do 8 ale tak niespokojnie sad smiley


Aniia (offline)

16-09-2017 11:29:58

Gosia to moj mial tylko raz przerwe z kupka w tym wieku 8 dni nie robil ale nie widzialam zeby go bolal brzuszek. Jesli karmisz kp to moze nawet 14 dni nie robic.
Kladz go na brzuszek czesto i podciagaj nogi pod brzuszek. A pierdzi?

Anula 38 moze miec tez przy zabkach.
Nam sie gorna jedynka przebila, noc spokojna ale dzien dzisiejszy to tragedia.




Anula91 (offline)

16-09-2017 15:03:44

Pod Bibowcem
Byliśmy u lekarza.... Zapalenie ucha..... płacz


Ewa2060 (offline)

16-09-2017 15:28:44

Katowice/UK
iczka wiesz co, szczerze to nawet nie pomyslalam, ze może dostawać za malo mleka. U nas wygląda to tak, jak sie budzimy to dostaje piers, później śniadanie w zależności na co panna ma ochotę albo kaszka mleczna na gęsto, ale najlepiej to co mama, obiad to albo słoik albo to co my, ona potrafi zjeść np spaghetti 250 ml lub więcej. Deserek, kolacja to obowiązkowo kaszka mleczna na gęsto i znowu piers przed snem, no i raz w nocy, ale to różnie. MM jej nie daje tylko te kaszki. Sprawdzalam z ciekawosci w sklepie co jest napisane na mleku to pisze 600 ml dziennie, więc licząc kaszki to chyba wystarczajaco.

Anula duzo zdrowka dla Madzi


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-16 15:31 przez Ewa2060.

malgorzata_tolpa (offline)

17-09-2017 10:02:16

rzeszów
Ja karmie piersia. Pierdzi duzo na brzuszku tez klade, w takim razie musimy przeczekac ten okres jak z tego wyrosnie. A od ktorego miesiaca zaczynalyscie dawac do jedzenia cos wiecej niz mleko, prawdo podobnie od 4 ? A w czoraj synek jeszcze do tego dostal katarek, mam nadzieje ze nic wiecej nie bedzie sie dziac.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-17 10:05 przez malgorzata_tolpa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546430, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.