Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

Aniia (offline)

24-01-2017 23:06:29

Kochane tutaj mozemy kontynuowac nasza znajomosc i dzielic sie pomocnymi informacjami o naszych kochanych maluszkach :-)
Oczywiscie nowe panie rowniez mile widziane :-)

Kasiulka85 (offline)

25-01-2017 05:51:12

Łańcut
Aniia a więc stało się ! smiling smiley trudno w to uwierzyć ale te 9 miesięcy minęło , a wydawało się że trwa już wieki grinning smiley

Anula91 (offline)

03-02-2017 12:24:38

Pod Bibowcem
Melduje się i ja smiling smiley

Anula91 (offline)

03-02-2017 12:53:45

Pod Bibowcem
Ja byłam dziś na zakupach.. Poszło 300 zł.. :/ ostatnio tzn ze 3 dni temu 200 i to na byle co grinning smiley dziewczyny u nas w pepco super ceny!! Body za 5.99 itp... Jak wpadłam do tego sklepu to masakra tongue sticking out smiley fajne akcesoria do domu też tam można kupić winking smiley

Anula91 (offline)

03-02-2017 12:54:39

Pod Bibowcem
To co zostajemy już tutaj tak? Tamten wątek opuszczamy oficjalnie smiling smiley

Adusiunka (offline)

03-02-2017 13:47:25

Białystok
Ja również już jestem smiling smiley
Kasiulka faktycznie te 9 miesięcy zleciało nie wiadomo kiedy. Co prawda ja dołączyłam do Was na ostatni miesiąc trwania ciąży ale przyznam szczerze, że było warto. Dowiedziałam się wielu rzeczy, a przy okazji mogłam odwrócić uwagę od tych objawów przygotowujących do porodu.
Mam nadzieję, że tutaj będziemy nadal wymieniać swoje doświadczenia. W szczególności te, które dotyczą naszych bobasków smiling smiley
Anula Pepco jest super, też bardzo często tam zaglądam. Wydaje mi się, że ubranka są dobrej jakości. Tylko trzeba brać poprawkę na rozmiary, są zaniżone. Sporo śpioszków kupiłam małemu przed porodem i niestety okazało się, że żadnych jemu nie założę bo są zbyt małe. Pomimo tego, że rozmiar się zgadza.

U Nas dzisiaj nocka jak każda, czyli budzenie co 1,5h winking smiley Apetyt mojego synka nie zna granic. Przez 3 ostatnie dni przybrał 150g, także przybiera nawet więcej jak prawidłowo grinning smiley
Ja z kolei poradziłam już sobie z gorączką, która jak się okazało, była spowodowana zapaleniem piersi, ale już sytuacja opanowana.
Póki co maluch śpi a ja mam chwilkę na to aby odpocząć. A Wy jak sobie radzicie ze zmęczeniem? Staracie się wychylić nosa poza dom, jak jest taka okazja? Ja wczoraj byłam na 15 minutowym spacerze, mąż zajął się synkiem. Takie dotlenienie się naprawdę pomaga smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa2060 (offline)

03-02-2017 14:13:21

Katowice/UK
Ja tez jestem, chyba mnie nie wykopiecie, co prawda mała miała byc stycznioweczka, ale jej sie na luty przeciągnęło grinning smiley.

Mała jest cudowna, tylko je, śpi, albo sie rozglądać, wogole nie płacze, zaplakala tylko dwa razy jak jej krew z piętki pobierali na sprawdzenie poziomu cukru we krwi, oby taka w domu była smiling smiley.

A to moja malutka smiling smiley.

A co do porodu, to po masażu szyjki o 9.00 zaczęły pojawiać sie skurcze raz mocniejsze, raz słabsze, ale nieregularne i tak do godziny 12.30 a potem nagle skurcze zrobiły sie co 5 min, wzielam ciepły prysznic, po nim wydluzyly sie do 8 min, żeby po chwili znowu wrocic co 5 min ze zdwojoną siłą, zadzwonilam po mojego A, ze juz czas, ale w miedzy czasie zadzwonilam do szpitala, a była 13.40, a pani mi mówi, żeby jeszcze godzinę poczekać, ale ja mowie do mojego A, ze jeśli teraz nie pojedziemy to czuje, ze nie dojedziemy, wiec moj A zadzwonił, raz jeszcze, wiec pani położna łaskawie sie zgodziła żebyśmy przyjechali do szpitala, z domu wyjechalismy o 14.00 na porodowce byliśmy o 14.35, tylko dlatego, ze moj A wiózł mnie wózkiem, bo juz nie mogłam iść, a mała urodziła sie dokładnie o 14.52, wiec gdyby nie ten wózek to parking byłby zaliczony jako miejsce porodowe grinning smiley. Może mała mialaby darmowy parking przy szpitalu do końca życia grinning smiley

Dzisiaj po szkole najmłodsze dzieciaki przyjdą zobaczyć siostrzyczkę, ciekawa jestem ich reakcji smiling smiley.

Tolusia1990 (offline)

03-02-2017 15:19:16

Ogrodniki
Witam serdecznie smiling smiley

Jesteśmy i my smiling smiley
Zaczęło mi mleko zanikać, więc kupiłam polecany przez blogerkę SuperStyler specyfik Femaltiker na laktację. Jestem po 1 saszetce i mleko pomału wraca. Mały przez to, że mleka nie było znowu cycka nie chce...

Nie odzywałam się, bo mieliśmy okropny czas. Płacz codziennie wieczorami do 2-3, a o 7 trzeba wstawać dziewczyny do przedszkola szykować... Ale dzisiejsza nocka (odpukać w niemalowane) całkiem niezła... Ja to myślę, że skok nasilił kolkę... Zobaczymy dziś...
Szymek ma AZS... Dostaliśmy jakąś maść robioną i kalium do kąpania.

Gratuluję Wam wszystkim... Teraz zamiast o wydzielinie i wymiotach będziemy pisać o nocach i kupkach kupka

Aniia (offline)

03-02-2017 15:34:47

Ale sie ciesze, ze nasza znajomosc przetrwa na nowym watku :-)

Ewa nie wierze w to co czytam! Ale Ci zazdroszcze tak szybkiego porodu ;-) i dzieki Bogu, ze przyjeli Cie do szpitala na czas:-)

Anula ja tez lubie pepco;-)

Tolusia wspolczuje nieprzespanych nocek..ja jakos daje rade, choc dzisiaj po 3 juz malo co spalam. Wasze dzieciaczki tez tak gadaja i stekaja przez sen?

Anula91 (offline)

03-02-2017 16:12:43

Pod Bibowcem
Aniia Madzia też steka grinning smiley nie raz to mnie nerwy biorą bo nie wiem czy to przez sen czy się budzi tongue sticking out smiley i w momencie jak ona zaczyna tylko jakikolwiek odgłos wydawać z siebie ja już nie śpię smiling smiley dziś nawet przy przebieraniu wydała odgłos "aha" i "a ja" smiling smiley tak pepco super sklep aczkolwiek byłam kupić dziś koleżance ubranka dla dzieci i np bluzka na dziewczynkę ma dwie długości rękawów eye popping smiley zwracajcie uwagę na to!! winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6312, Posty: 1166324, Użytkownicy: 69357.
Ostatnio dołączył/a kamcia007.

Statystyki tego forum
Wątki: 469, Posty: 674657.