MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

dorota74 (offline)

04-01-2011 19:41:13

Mazowsze
No ja też myślę ,że jeszcze dziś urodzi..

Jak ja rodziłam Kacpra, rano ok 9 miałam rozwarcie na 1,5 palca ,ok 10 podali oksytocynę i o 17 urodziłam.Może jej też dadzą ,nie będą trzymać.Tylko,ze co szpital to obyczaj...no i to Niemcy ,nie Polska.

A czytałam na interii ,że gdzies tam w Polsce lekarka podczas cesarki zraniła dziecko skalpelem.Była pijana,dodatkowo jej córka to pani prokurator.Ale to było w maju ub.r.,do sądu trafił akt oskarżenia.Masakryczne... brrr

Ale czekamy ,czekamy na kociczkę !!!

Alison (offline)

04-01-2011 20:01:44

Oświęcim
Witajcie dziewczyny.
Ja was bardzo przepraszam za to milczenie, ale wracam z pracy padnięta. Do końca tego tygodnia mam przekazać wszystkie swoje obowiązki. Problem w tym, że nie ma komu. Trochę długo by opowiadać dlatego obiecuję w weekend popisać coś więcej. Może i na temat nowej funkcji będę coś więcej wiedziała bo dziś to jest cyrk mówiąc krótko.
Bardzo dziękuję za gratulacje i że o mnie tu pamiętacie mimo moich zaniedbań.

Za Kociczkę trzymam mocno kciuki.

Przepraszam, ze tylko tyle ale zmykam prasować.
Qrde, na nic nie mam siły ani czasu.

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Ps. Ela wiolonczelistka wspaniała.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 20:04 przez Alison.

mamuna (offline)

04-01-2011 22:10:42

Dobry wieczórsmiling smiley

W mieście załatwiłam, co załatwić miałam. Sama się dziwię, że tak dobrze poszło. Jeszcze parę szmateksów obskoczyłam i kupiłam fajowy płaszczyk za 20złsmiling smiley Już go odstawiłam do oczyszczalniwinking smiley U gina wszystko w porządku, nie siedziałam w kolejce, bo wcześniej przyszłam i byłam druga. Polip jak był, tak jest, ale nie zmienił rozmiaru, więc nie ma co o zabiegu myśleć. Miły pan doktor nadal kazał stosować te fajowe tabletki, po których jest regularnie, krótko i bez pmsgrinning smiley

Z newsów domowych:
1. Adaś zna już kilka literekgrinning smiley Ma laptopa zabawkowego i tam jest gra, że pojawia się obrazek, a potem jego nazwa bez jednej literki. Ja mu literuję i mówię jaką trzeba wpisać. Tłumaczę, że O jest jak piłka, a np. R ma jedną nóżkę i jeden brzuszek, B ma dwa brzuszki, S jest jak wąż itp. Widzę, że on będzie raczej wzrokowcem i słuchowcem, a z kuciem na pamięć moze byc gorzej. Nie pisałam Wam, jak jednej niedzieli po południu usłyszeliśmy z jego ust "a światłość wiekuisa niechaj mu świeci" grinning smileygrinning smiley Parę razy słyszał przed mszą po czytaniu wypominków, bo na pogrzebie nigdy nie byłsmiling smiley
2. Kończą mi się powoli przetwory. Wczoraj przekładałam w spiżarni słoiki i szok, bo zostało mi po kilka słoików ogórków, sałatek i kompotów. Soków mam zapas, ale do wiosny braknie, a już napewno, jeśli chłopa w delegację nie wyślęwinking smiley Ogórki otwieram mu do kanapek, bo pomidory i drogie, i niesmaczne.
3. Te cholerne sarny obżarły mi prawie wszystkie iglaki! Nawet ostrokrzew! Podchodzą pod sam dom i mają w nosie przeganianie. Nawet teraz u siostry pies szczeka, to pewnie łażą. U mnie już nic smacznego nie ma! I jeszcze się potrafią białe tyłki na człowieka wystawićwinking smiley No tak, wszyscy w koło ogrodzeni, to do nas przychodzą. A do tej pory był spokój...

Alison, tak myślałam, że masz teraz dużo na głowie i dzięki, że się odezwałaśsmiling smiley Jak wszystko ogarniesz, odezwij sięsmiling smiley

Tyle na dziś, bo mąż już grzeje łóżeczkowinking smiley
Miłej nocywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mamuna (offline)

04-01-2011 22:12:38

Coś mi się porobiło i trzy wiadomości wysłałam!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 22:15 przez mamuna.

mamuna (offline)

04-01-2011 22:12:49

smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 22:15 przez mamuna.

elizabeth78 (offline)

04-01-2011 22:31:30

Trójmiasto
dk_kubas wszystkiego najlepszego dla Kornelki smiling smiley
Nad zwierzakiem narazie nie myślimy. W ciągu 3 ostatnich lat straciłam aż 4 zwierzaczki i strasznie to za każdym razem przeżywam. Teraz z resztą w bloku już takiego komfortu z posiadania zwierzaków nie będziemy mieli (a raczej one). Z resztą wszystkie moje futrzaki były znajdami, ktoś ich nie chciał, wyrzucał i tak trafiały w moje ręce. Jak więc jakiegoś biedaczka spotkam, to pewnie znów zwierzak będzie w domu. Wolałabym jednak aby Olcia trochę podrosła do obowiązkowości, a nie traktowała zwierzątko jak tylko zabawkę. Dajemy sobie więc narazie na wstrzymanie.

ewela no mam nadzieję, że naszych małym chłopakom dane będzie się spotkać i poszaleć. No tak po cichu z Orlandą podczas Sylwestra rozmawiałyśmy o jakimś nalocie na Ciebie, gdyby się udało. Może....

kaoma Ola czuprynę ma, to fakt. Ale jej mycie, to istny koszmar okupiony przeraźliwymi rykami. Jak widać z podcinaniem też łatwo nie jest... Grzywa jej już oczy zakrywa, a ciężko moją charakterną babkę przekonać, aby dała sobie obciąć. Niby już oki, przekupiona, ale wystarczy przyłożyć nożyczki i daje dyla. Mam nadzieję, że w końcu się uda.

bluejosi historia sylwestrowa iście z dreszczykiem.

Kociczka dawaj nam tu swojego przystojniaczka, a nie tak samolubnie - tylko dla siebie winking smiley

A tak serialnie, to dziewczyny jestem mocno spragniona dobrych wieści, bo ostatnio tylko łzy mi ciekną po twarzy. Wczoraj zdołowałam się tym moim kocurkiem, ale wieczorem dopadła mnie jeszcze gorsza wiadomość, po której wyłam do poduchy. Znajoma urodziła synka w 27 t.c. i po 19 godzinach zmarł sad smiley. Z Anią znamy się jeszcze ze starego forum, jak byłam w ciąży z Olą, a ona ze swoim synkiem. To dziewczyna z Trójmiasta, a że ekipę miałyśmy super, to i fajnie się pisało, spotykało. Latem spotkałyśmy się w Gdyni, jak już wiedziałam o wadzie Kuby, który jeszcze siedział w brzuszku i Ania mnie wspierała. Potem sama zaszła w ciążę i znów wielka radość. Do wczoraj, jak odważyła się napisać tu na eBobasie na forum trójmiejskim co się stało. Dziś dorzuciła co było przyczyną wcześniejszego porodu i zgonu - załamka! No nie wiem nawet jak ją wesprzeć. Dlaczego takie historie muszą na nas spadać i na te biedne maleńkie dzieciątka?????
Eh.....

Dusia no to chłopy niezłego zwierzaka przytargały do domu przewracjący oczami. Raczej go sobie nie potulasz...

Kurczaki, Olka mi dzisiaj zasnęła jak oglądałam Wiadomości. Skakała po kanapie i po mnie, po czym wsparła się na moim boku i tak na czworaka bawiła się swoim małym Pet Shop'em. Coś za długo spokojna mi się wydawała i patrzę, a ona tak na czworaka śpi. Wpakowałam ją w pidżamkę i zaniosłam do łóżka. Czym ona dziś się tak wykończyła?
Co do tej mojej "małej wiolonczelistki", to tego dnia pograła i na keyboardzie, i na prawdziwej wiolonczeli, i na skrzypcach. Normalnie aż się posikała z wrażenia - dosłownie! Moja chrzesniaczka gra właśnie na wiolonczeli, a brat uczy się na skrzypkach. Dwie najmłodsze dziewczyny narazie spokojnie. No i oczywiście ich tatuś gra w Filcharmonii, więc wzorzec mają niezły. Tak dzieciaki skakały nad Olką, że ona nie wiedziała za co się chwycić, he he. I na odchodne dostała jeszcze zabawkowe skrzypki, bo też na nich zawzięcie rzępoliła. Mam jeszcze trochę fotek, ale to przy okazji winking smiley

Dobra, idę choć gary ze zmywarki wyciągnąć, bo wróci małżon i mnie prześwięci, że dzieci grzecznie śpią, a ja dziś nawet palcem nie ruszyłam.
Choć... odkurzone i poprane jest winking smiley. Nie, naprawdę czas dupsko ruszyć. Choć narazie nie odchodzę daleko, bo może przyjdą jakieś wieści od Kociczki naszej.
.......

mamuna jeszcze wskikła smiling smiley. A mi rzucił się w oczy ten napis "Cieszymy się, że jesteś z nami" i ... myślałam, że to do Kociczki.
He, he, po chwili się zreflektowałam, ale widać jak bardzo już chcemy gratulować.
Tekst Adasia niesamowity, choć z tych mniej wesołych okoliczności. Te nasze dzieciaczki potrafią sobie czasem coś zapamiętać i tak ni z gruszki, ni z pietruszki przywalić smiling smiley. Ale superowo, że już coraz więcej poznaje - i literki, i dłuższe sformułowania powtarza. Niedługo będziesz marzyła, żeby zamilkł choć na 5 minut, jak ja w stosunku do Oli. Ona to ma po dziadku, że gada non stop, nawet przez sen potrafi...

Alison spoko spoko, organizuj plac boju, a relację zdasz później


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-04 22:39 przez elizabeth78.

Alma (offline)

04-01-2011 22:32:17

Hej kobietki, wpadam na chwilkę przed spaniem...
Sorki, ale tylko pobieżnie poczytałam co tam u was, czasu brak...
Czekam niecierpliwie na wieści od Kociczki, oby szybko i bezboleśnie zdrowego syneczka urodziła!!!

Dla Kornelki dk kubas, serdeczne życzenia zdrówka, radości i szczęściaurodzinowe baloniki

Fotki przejrzałam i widzę, że nam się wątkowa parka szykuje, czyli Filip Orlandy i Ola Eli grinning smileywinking smiley śliczne dzieciaczki!

A ja, jak wspominałam jestem przed egzaminami, w sobotę mam dwa ostatnie semestralne, a już 18 i 20 stycznia końcowe, zewnętrzne i tych się najbardziej boję, bo to będzie komisja z Poznania! Znalazłam stronę w necie z testami dla techników, między innymi technik usług kosmetycznych i siedzę i rozwiązuję... mam nadzieje, że mi coś w tej łepetynie coś zostaniewinking smiley

Oprócz tego lepię z masy solnej, wciągneło mnie winking smiley co niektórzy juz na n-k widzieli winking smiley

Ale sie jeszcze wkurzyłam, bo nam polączenia wychodzące z Plusa zablokowaliwariat Wczoraj Paweł do nich dzwonił, zresztą jak co miesiąc od ponad pół roku, żeby nie blokowali tych polączeń, bo wpłata będzie na 10-tego, jak co miesiąc. Ale oni maja w tych swoich "mądrych" komputerach datę rozliczeniową wyznaczoną na 1-wszego, czy 2-giego, nie wiem dokładnie. Już Paweł wnioskował, aby przesunęli nam tą datę rozliczeniową, ale dla nich to problem!!! Kuźwa, zawsze płacimy na 10-tego bo tak wypłata wpływa, wcześniej nie mamy z czego, a oni dalej swoje! Pawel się wkurzył i powiedział, że jeśli tak to gdy w marcu się nam umowa skończy i będą chcieli abyśmy przedłuzyli, to niech się w zadek pocałują! Skoro problem robią z przesunięciem tej daty rozliczenia, to my tez im na ręke iść nie będziemy i umowy nie przedłuzymydiabełek


Dobra, idę spać, bo juz późno, dobrej nocki dla wszystkich i wybaczcie, że będę teraz rzadziej się odzywać...

Alma (offline)

04-01-2011 22:34:36

Ela, straszna wiadomość o twojej znajomej... sad smiley nie wiadomo jak pocieszyć taką matkę sad smiley

elizabeth78 (offline)

04-01-2011 22:46:57

Trójmiasto
Alma no i dobrze tym typkom z Plusa powiedzieliście! Też mnie to zawsze wkurza, że od siebie nic nie ułatwią, nie pomogą, ale potem o przedłużenie umowy to potrafią jęczeć i prosić. Z resztą od chyba dobrych 10 lat jestem ich klientką, a oferty wcale nie szczególne. Czasem człowiek z ulicy przychodzący po raz pierwszy podpisać z nimi umowę ma lepsze warunki, niż stały dobry klient. A prosić się o wszystko, to aż czasem głupio.
Życzę teraz mocno otwartego umysłu, a potem na egzaminach luzu, swobody i super zaliczenia smiling smiley
Arcydzieła z masy solnej imponujące.

A gary sobie dalej krzyczą... No już idę!


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

izka31 (offline)

04-01-2011 23:07:06

Łódź
Cześć i czołem nocniegrinning smiley

Czekam i czekam na jakiegoś malusiego smska od Kociczki i NIC...

Dziewczyny, jeszcze nigdy nie byłam tak wycałowana jak dzisiaj przez Szymciagrinning smiley Co chwilę całus, a jak udawałam, że nie chcę, to nie ma że boli - na siłę...grinning smiley
No i mamy kolejne nowe słowa: ciach ciach (odgłos nożyczek) i ciasio (ciastko)smiling smiley I już taki mądry i poważny się robi, że aż w szoku jestem jak można się nie raz z nim dogadać...No to znów się pochwaliłamsmiling smiley

Bluejosi no powiem ci, że sytuacja balkonowa nie do pozazdroszczenia...dobrze, że udało się otworzyć drzwi. Ja to panikara jestem to już widzę, jaką bym szopkę na takim balkonie urządziła...grinning smiley

Ela strasznie przykre to z twoją koleżanką...nawet nie ma słów, żeby wydały się pocieszającesad smiley
A Olka niezła, widać spanie dopadło ją w najmniej oczekiwanym momencie i padłagrinning smiley Fajnie to musiało wyglądaćgrinning smiley

Mamuna heheh Adaś niezłe ma tekstygrinning smileygrinning smiley Trochę musiałaś złapać zdziwko, jak tak powiedział, co...grinning smileygrinning smiley
A sarnę za nogę i na pasztet albo pieczeńgrinning smileygrinning smileygrinning smiley (oczywiście żart)

Alison dobrze, że znak sygnała dałaś ze żyjeszgrinning smiley A w pracy rzeczywiście nie ciekawie - ak nie ma komu, to komu te obowiązki przekazujesz, hę??? Tak czy siak powodzenia!!!

Alma ta to tworzy dopiero...jak nie anioły to serduch trzaska aż miłosmiling smiley A na egzaminach z pewnością sobie poradzisz... A z tymi operatorami to jest tak właśnie, co jeden to lepszy...jak chcą, zeby coś u nich wziąć to się proszą, dzwonią, zapraszają...a tak, to chamstwo wielkie. Dobrze im małż twój powiedział, trzeba się odzywać bo inaczej to na głowę powłażą!!!

Nie wiem czy do wszystkich napisałam, zresztą siadając do kompa miałam tyle pomysłów na posta, wiedziałam co i komu chcę napisać...a jak usiadłam to doopa blada...grinning smiley A raczej skleroza wielkagrinning smileygrinning smiley

Tak więc moje drogie panie idę lulu i do jutra... Mam nadzieję, że jutro zasiądę z wieściami z porodówkismiling smiley

Dobranocsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.