MAMUŚKI PO 30!

Wysłane przez kropenia 

Dusia79 (offline)

05-01-2011 19:58:54

GRATULACJE DLA KOCICZKI!!!! WITAMY NOWEGO MAŁGO FORUMOWICZA!!!! DOBRZE ZE JUŻ PO WSZYSTKIM!!!!!!

ewela16 (offline)

05-01-2011 19:59:43

MAZURY
Ach właśnie to pora otwierac szampany i świętować!!!! Jak rozpoczynać długi weekend to przynajmniej z wielką pompą. Na szczęście u mnie została jedna butelka tego musującego napoju i nie omieszkam łyknąć dziś za zdrówko maleństwa i mamusi, która się nieźle namęczyła, chyba Krzyś mi wybaczy bo chwila jest naprawdę niepowtarzalna.

No e-cioteczki szaleństw przyszła pora!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dorota74 (offline)

05-01-2011 20:02:24

Mazowsze
Jejku,cały dzien pod kompem i tyle emocji.
Mój akurat dziś skończył 14 miesięcy więc pamiętny dzień...

Alma (offline)

05-01-2011 20:09:01

Dla Kociczki, może poczyta jak już wyjdzie z małym ze szpitala winking smiley
"Urodzeni 5 stycznia są spokojni i opanowani. Marzą o bezpiecznym świecie i udanej rodzinie. Pragną znaleźć się w lepszym towarzystwie i mieć piękny dom. Ich atut to umiejętność planowania i koncentracji, dzięki czemu potrafią sprostać każdej trudności. Są to osoby skromne i wytrwałe, często jednak nie wierzą dostatecznie silnie we własne zalety. Szczęśliwa cyfra: sześć. Kamień szlachetny: agat. Sprzyjający Znak Zodiaku: Rak. "

O Ewela, przypomniałaś mi u mnie tez jeden szampan się ostał, to wypiję za zdrówko Amadeosa (czy Amadeusza, bo nie jestem pewna...)

mamuna (offline)

05-01-2011 20:30:10

Młodego musiałam wymoczyć, pazurki obciąć i jestemsmiling smiley

Laski, ja też poproszę szampanagrinning smiley A świat porąbany, w pozytywnym sensiegrinning smiley
I jak ma na imię? Amadeus czy Amadeos? Bo widzę dwie wersjewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

orlanda (offline)

05-01-2011 20:44:42

Gdańsk
Ewela - my mamy dwa szampanopodobne butle, tez dziś za pomyślność nowego mieszkańca Ziemi wypijemywinking smiley

Alma - nie mów, ze wierzysz w takie rzeczy???????????

Dusia - a może kilka słów o wężu? jaki długi jest, jaki będzie, kolorystyka? a może to typ jak królik miniaturka, co 'cudownie' rozrasta się do gigantycznych rozmiarów

ewela16 (offline)

05-01-2011 21:11:34

MAZURY
no to widzę że wszystkie dziś opijają[link widoczny po zalogowaniu] naszego forumowego bobaska. Tylko żeby nie było że ja rozpijam wszystkie niewinne duszyczkidrinking smiley
A ja czekam na męża i wypijemy razem( bo nie lubię otwierac takich butli).

Młody jak na razie kima ale boję się że się obudzi i pół nocy będzie brykał. Próbuję go przestawic bo ostatnimi czasy sobie tak ustawił że drzemał ok 18-19 a potem szalał nawet do22,30 albo bywało jeszcze dłużej. Drzemka była krótka jakieś 20 min ale nabierał sił i szalał- dosłownie po wyrku. A dziś chrapie z przerwami na cyca od 18,30, tylko coś często potrzebuje tego cycaeye popping smiley, Chyba spróbuje go oszukac i zrobię mleko w butli z kaszką i dłużej pospał by, ale on nie taki w ciemię bity i już kuma za dobrze, jeszcze gotów mi awanturę zrobic.

ALMA poczytałam horoskopy i porównuję do kolego bo ma dziś urodziny, no niewiele pasuje, ale zawsze cosik można dopasowac.

MAMUNA przyłączam się do tego wydania "porąbanego świata",co prawda nie widziałam tak jak Orlanda jak ptaszki robią "sepuku" czy "harakiri" ale potwierdzam w tym świecie jest coś nie teges, chociaż tak ogółem to się da życ

ORLANDA na terapię bo widziec ptaszki i to w takiej akcjiwielkie oczy, toć to zorana psychika na wiele lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![link widoczny po zalogowaniu]. Oczywiście żart!!!!!!!!LOL no i popieram niech MAMUNA nie straszy dzieciątka w pierwszych godzinach po tej stronie brzuchaspinning smiley sticking its tongue out, niech troche poczeka dziecię samo się wystraszy i zatęskni do brzusiaciąża

o i wrócił ślubny lecę do niego na przywitanie i rozpijemy tę smutna i samotną butelczynę( oczywiście jak trochę a reszte on jakas równowaga musi bycconfused smiley)

życzę miłej i spokojnej nocki!!!( nie upijcie się za bardzo, bo potem będziecie przez cały weekend leczyły kaca i będzie moja wina)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Alma (offline)

05-01-2011 21:52:10

Myśmy z męzem wypili szampana i lekkiego mam szmerglawinking smiley

Orlanda, nie wierzę dosłownie, ale myślę, że coś w tym może jest... nie ukrywam, od czasu do czasu czytam horoskopywinking smiley

Dusia, no własnie, co z tym wężem??? Powiem ci szczerze, że jakby mi tak mąż coś takiego do domu przyniósł, to bym go pogoniła gdzie pieprz rośnie! Ja nie cierpię takich gadów, błeeeeee!!!!

elizabeth78 (offline)

05-01-2011 21:56:27

Trójmiasto
No żesz, tyle czekania i zerkania na forum, a tu info spłynęło jak akurat "obrabiałam dzieciaczki przed snem"... - strzelam focha normalnie.

Kociczka WIELKIE SUPER GIGASTYCZNE GRATULEJSZYN!!!!! [link widoczny po zalogowaniu]
Ależ się cieszę smiling smiley. Oby teraz Amadeus zdrowo Ci rósł. Jak fantastycznie.
Ja też popijam najprawdziwsze winko. Lampka nie zaszkodzi, a trudno dziś nie świętować. Hip hip, HURRRRRRRRRRRRRRRRRRA!

orlanda przez ten tekst o zbiorowym samobójstwie, to mało moje winko na monitorze laptopa nie wylądowało. Nie ma to jak subtelne poczucie humoru, he he.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

mamuna (offline)

05-01-2011 21:59:37

Miałam przerwy w dostawie Internetu!!!

Świat jest pięknygrinning smiley Co kieliszek, to piękniejszygrinning smileygrinning smiley

Nie wiem jak Wy, ale ja idę spać.

Dobrej nocy......


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.