MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

Ehelinka (offline)

15-04-2010 21:59:17

Halinów
wiem...wiem...mamsmiling smiley Dziekismiling smileyA jak moge sie dodac do tej tabelki na pierwszej stronie forum??Czy to musi moderator dodac??
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ehelinka (offline)

15-04-2010 22:05:08

Halinów
Dziewczynki zmykam pcia,bo dzis jestem wymeczona tym usg oraz wizyta u fryzjerasmiling smileyMilej oraz przespanej nocki Wam zycze...Do juterkasmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

cendra (offline)

15-04-2010 22:05:45

Szaflary
Witam ja juz po lekarzu w domku niestety zle mam te wyniki z morfologi. stan zapalny jakis mam tylko mi sie nic nie dzieje i lekarka pytala sie czy mi czasem wody nie odeszly juzsad smiley , bo wydzielinka jest zbyt intensywna wyglada jej na to jakby sie wody saczyly czy cos takiegosad smiley Ale nie odeszly mi wody nie przypominam sobie takiej sytuacji wiec uspokoila mnie troszke. Ale przepisala antybiotyk mi amotaks 3x 1 i Gynalgin za tydzien kontrol tylko badania znowu musze robic w srodesad smiley
Mala wazy 2300g wiec przybrala 600g za 3 tyg jak na wiki to duzo bo zazwyczaj to ona waga nie grzeszy jak na swoje tygodnie
,ale jest bardzo ruchliwa i to daje mi znak ze jest wszystko w pozadku smiling smiley

Monika8700 super brzuszek duzy!ciąża

ewelina idz na weselicho jesli sie dobrze czujesz tylkosmiling smiley

Nasza klasa jestm z mezem Ula i Karol Wąsik (Galica) Szaflary / Kościelisko

Dobranoc !!!


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

15-04-2010 22:05:56

Toruń
ewelina to musi cie moderator dodać czyli sympatyczna napisz jej wszystkie swoje dane które są potrzebne do tej tabeleczki i na pewno cie tam wpisze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

15-04-2010 22:08:02

Warszawa
ehelinkaaniestety nie pomoge,za nowa jestemsmiling smiley
Dobra laseczki ide lulu,jutro maz wraca,trzeba ogarnac chate i ugotowac jakis przyzwoity obiadek,wiec musze sie wyspacsmiling smiley
Ukladamy sie wygodnie do snu,jedna podusia pod tylek,druga pod glowe a tzrecia pod nogi,by skurczy lydek nie bylosmiling smileyZycze wam przespanej i spokojnej nockismiling smiley

PiNuSieNkA (offline)

15-04-2010 22:10:28

Toruń
No ja też uciekam ziuziu bo już mi plecki wysiadają po całym dniu dobranoc i życzę miłej a przede wszystkim przespanej nocki buziolki :** :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

15-04-2010 23:01:37

Germany /Bc
Witam wieczorna pora...co do Weselicha, to ja tez dostalam zaproszenie na slub i wesele, ale my niestety odmowilismy (za tydzien)....nie nadaje sie na taki tlok w takim stanie...Zreszta skoro lekarz sam zasugerowal, ze to nienajlepszy pomysl, to radze dobrze to przemyslec....ale to juz indywidualna sprawa. Z moim bolacym kregoslupem i teraz podpuchnietymi stopami, to raczej kiepski pomysl....

Dzis np. stopy mi strasznie spuchly a chodzilam nie za duzo i czesto odpoczywam, wiec nie wiem czemu...Zrobily mi sie "kawadratowe" i swedzi ta opuchlizna...dziwne uczucie...napompowania :/ We wtorek mam wizyte to pokaze gince i zobaczymy co mi powie....Ach musze wytrzymac jeszcze 4tygodnie i moga mnie juz ciac....Takze jeszcze troszke....

Dobrej nocki Wszystkim!





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katarzynka152 (offline)

15-04-2010 23:20:33

Stargard
czesc dziewczyny
ale szalejecie z tym pisaniem normalnie wielka kupaaaaaaa wpisów aż w szoku jestem pare dni mnie nie byłoa tu proszę tyle czytania a swoją drogą byłam u mojej babci na wsi sie zrelaksować i wypocząć wiecie że to super sprawa wyrwać się z miasta
smiling smileysmiling smiley
jeśli chodzi o wesele to raczej w tym stanie bym odmowiła bo nieczuję się na siłach by iść i parę godzin siedzieć a już napewno bym nie tańczyła ale odpowiadam według siebie i swojego samopoczucia
a co do naszej klasy to moje namiary: Katarzyna Szewczyk Stargard więc czekam na zaproszenia LOL
a jeśli chodzi o kolejki i przepuszczanie to u nas niestety ludzie nie widzą kobiet w ciąży a raczej nie chcą masakra niestety znieczulica taka w polsce
a ja ostatnio tez się czuję kiepsko już mi jest tak cięzko cokolwiek zrobić że szok a jak juz mam się po coś schylić to wstać nie mogę tongue sticking out smiley ale już z górki mamy tylko ze ostatnie tygodnie są najgorze niestety
pozdrawiam i życzę pospania w nocy
czekam na zaproszenia na nk


monikaah1984 (offline)

15-04-2010 23:28:43

a ja na nk jestem Monika Adamowicz świnoujście. Nasza mała waży 3 kgdziewczynka w łóżeczku a ja mam 3cm rozwarcia a nie czułam jeszcze skurczów. lekarka uwaza że widocznie taka moja uroda i że pewnie tak jak moja mama dużo się przy porodzie nie namęczę. smiling smiley

sarahia (offline)

15-04-2010 23:41:28

Germany /Bc
monikaah1984 super waga Coreczki!! Pozazdroscicwinking smiley Cos sie dlugo nie odzywalas czy mi sie tylko tak wydaje???
To 3mam kciuki za lekki porod! Ale moze poczekaj jeszcze do Maja! hihi

katarzynka152 no w koncu ruszyly sie dziewczynki i piszemy czesto smiling smiley Wiadomo blisko juz Maj, wiec wsparcie oczywiscie kazda potrzebuje i komus sie trzeba gdzies wygadacwinking smiley) Poza tym mamy pare Nowych osob, wiec tez jest ciekawie. Fajnie, ze moglas odwiedzic babcie...to kochane i cenne osoby w rodzinie! grinning smiley Przynajmniej naladowalas akumulatorki pozytywna sila i teraz do boju winking smiley Czekamy na Maj winking smiley Zazdroszcze takiego wiejskiego klimatu..naprawde super sprawa!!

Dobrej nocki smiling smiley





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.