MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

kasiaszum (offline)

18-04-2010 17:07:31

Rzeszów
Witam. Ja dziś też byłam na spacerku, ale przeszłam mały kawałeczek, a zmęczyłam się jakbym szła w maratoniesmiling smiley Porażka, ledwie weszłam na to moje 4 piętro i poszłam spać:sleeping_baby_55: Mała jest oczywiście bardzo ruchliwa, tatuś ogląda brzuszek i bawi się z nią, a jej w to graj, jakby czuła że on jest w pobliżu.
Już tak mi ciężko, a dziś zbudził mnie ogromny ból bioder, już chciałabym aby Klaudia była na świeciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

18-04-2010 19:32:15

kasiaszum tez mam bóle bioder , a taka mam nieraz ochotę sie na brzuchu połozyc spać ... nawet nie wiedziałam że tego może tak brakować ...:sleeping_baby_55: a twój suwaczej śpieszy o tydzień... !! No bo zostało Ci 20 dni czyli 2,5 tyg winking smiley) Jejku Jak mi zleciał ten cały okres ciąży...winking smiley


Martynka no przykro jest nie widziec podwozia...:confused: ale juz niebawem ... a co do uczulenia to jestem w szoku ... ale ja niejestem na Nic uczulona więc Ci nie pomogę. Choć na mnie też czeka prasowanko jeszcze ale jakoś przekładam to z dnia na dzień... bo ciągle te remonty i remonty ... winking smiley

Dziewczynki a nastawiacie sie na Naturalne karmienie cycusiem??? smiling smiley?? Bo ja innej opcji nie dobieram sobbie do głowy ... ale jak czytam u Kwietniówek jaki to wyczyn to szokk...:play_with_child:




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

18-04-2010 19:36:27

Warszawa
kasiaszumjuz masz blizej niz dalejsmiling smiley20 dni to szybciutko zleci i bedziesz miala swoja pocieche przy sobiesmiling smileybiodra tez mi siadaja,ale najbardziej w nocy boli mnie kosc łonowa i w pachwinach,do ginia ide we srode dopiero,mysle ze czegos sie dowiem czy to normalne.Monisjesli chodzi o karmienie,to bardzo bym chciala miec pokarm i karmic moja Basie bardzo dlugo,boje sie tego,poniewaz juz piersi bola mnie i mam jak kamienie.Siarka mi sie saczy ok od 4 miesiaca,ale nie wiem czy to wyznacznik tego iz bede miec pokarm.Kurcze cycki mi sie nie powiekszylymały grymaśniktylko bolesne sa na dotyk jak cholera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-18 19:43 przez martyna25.

anulka (offline)

18-04-2010 19:55:12

Władysławowo
Cześćsmiling smiley

U nas tez dziś ślicznie było, więc wybyliśmy na cały dzień z domu i jestem padnięta smiling smiley
Co do golenia to też uważam to za rzecz naturalną... smiling smiley
Ja juz nawet nie wspominam o bólu miednicy i kości łonowej.... chyba się przyzwyczaiłam tongue sticking out smiley Ale niestety od tygodnia strasznie puchną mi dłonie i stopy i to mnie bardziej męczy bo w żadne buty nogi nie mieszcze sad smiley
Co do karmienia piersią to chciałabym oczywiście, ale po pierwszym dziecku juz wiem, że nie jest łatwo a wręcz przeciwnie. Jak sobie przypomnę poranione brodawki to mi sie słabo robi. Synka karmiłam tylko 3 miesiące, a to dlatego, że jeszcze studiowałam i jak w weekendy jezdziłam do szkoły to mały dostawał moje odciągnięte mleko z butli i niestety szybko zrozumiał, że z buteli leci szybciej i łatwiej niż z cyca - wiec odpusciłam.
Zobaczymy jak będzie teraz.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

katarzynka152 (offline)

18-04-2010 21:04:29

Stargard
hej laski
co do golenia to chyba wszystkie jesteśmy zgodne że jest to rzecz naturalna ale teraz się ogolić to trzeba sie nagimnastykować hehehegrinning smiley
a jeśli chodzi o karmienie to bardzo bym chciała karmić piersią bo z pierwszym dzieckiem karmiłam tylko 2 tygodnie gdyż nie pokazano mi jak to się prawidłowo robi i mój mały bąbel za mało łapał sutek i bardzo mnie bolało karmiłam małego i sama płakałam i w końcu po 2 tyg. pokarm mi zanikał a ja się poddałam a położna która u mnie była to mi mówiła że tak ma być więc sama nie wiedziałam co robić sad smileysad smiley
ale teraz już się oczytalam i koleżankę podglądałam i sie nie poddam tak łatwo i już wiem jak to się robi


PiNuSieNkA (offline)

18-04-2010 21:15:57

Toruń
Hej dziewczynki ja też dziś spędziłam cały dzień po za domem pojechaliśmy sobie z mężem i ze znajomymi do Ciechocinka nawdychałam się soli z tężni i teraz będę spała jak niemowlę :sleeping_baby_55: po za tym tyle się tam nachodziłam, aż dziwne że mogę jeszcze chodzić.
Co do karmienia to różnie bywa każdy ma inaczej jedne mają pokarm drugie nie, ale miejmy nadzieję że dam radę i będzie wszystko OK.
Jutro mam USG dowiem się ile moja maleńka już waży i jaka jest duża smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

18-04-2010 21:21:40

Germany /Bc
Witajcie...milutko weekend spedzilam i mam nadzieje, ze Wy rowniez... Jak zwykle w gronie rodzinnym dlatego na neta juz czasu nie bylo. Ale widze, ze Wy rowniez korzystalyscie z pieknej pogody, to super! Co do karmienia to ja sie tym nie stresowalam ani przy 1szej ciazy ani teraz...po prostu zobaczymy jak to bedzie juz jak Malutka sie urodzi. Z Claudia nie mialam problemu (korzystalam z kapturkow na brodawki, bo byly za male i ciezko Malej bylo je chwytac....a z kaptyrkami zalapala od razu.) Moze mialam akurat takie szczescie, bo cale 9miesiecy karmilam cycem smiling smiley Nie ma sie co stresowac na zapaz...wezcie to na luzik i zobaczycie, ze dacie rade! Trzeba w to mocno wierzyc i powinno byc ok.
Moze porownanie nie bardzo trafne, ale to tak jak z porodem, kazda mamuska inaczej go przezywa, wiec nie ma sie co nakrecac od razu....Spokojnie poczekajcie na swoja kolej i pozniej bedziemy sie w razie W martwic ;0) Albo i nie...bo nie bedzie czym winking smiley Czego Wam zycze i sobie winking smiley

Pozdrawiam





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

18-04-2010 22:18:34

Martyna - dlaczego zakładasz, że po urodzeniu dzieci wątek zniknie?? jak dotąd wszystkie wątki się świetnie rozwijają - mamy to dopiero mają tematów do doradzania smiling smiley

karmienie naturalne - jestem za smiling smiley i pomagam wszystkim chętnym smiling smiley

swoją drogą, to nie wiem jak to jest, ze u kwietniówek 19 marca było juz kilka dzieciaczków, a Wy tak zaciskacie nóżki?? może żadna nie chce byc pierwsza?? tongue sticking out smiley zacznie się i to szybko... jakieś kontakty macie, zeby dac znac na forum o szczęsliwej nowinie??





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

katarzynka152 (offline)

18-04-2010 23:02:28

Stargard
sympatyczna mam twój numer
podawałaś ostatnio i zapisałam sobie smiling smiley


kasiaszum (offline)

19-04-2010 07:47:35

Rzeszów
minka8700 wiem jak to jest. Bo na suwaczku mam termin 1 maja, z ostatniej miesiączki, a 8 maja wyszło z pierwszego usg i dlatego są różnicesmiling smiley
Ja też mam zamiar karmić piersią, a jak to będzie to zobaczymy, jako że to moja pierwsza ciąża to prawdę powiedziawszy jestem zielona w tych sprawach, ale mam nadzieje że obie z mała sobie jakoś poradzimysmiling smiley
Dziś wybieram się do elektrowni, może w końcu podłączą mi światło w domu, bo już chodzę tam od grudnia i dostaje szłau bo za każdym razem jeszcze wyciągają jakiś papierek do uzupełnienia. Jak tak dalej pójdzie to w końcu im tam z nerwów urodzę. Bo na samą myśl o PGE podnosi mi się ciśnienie. Ta biurokracja w naszym kraju jest straszna.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.