MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

martyna25 (offline)

14-04-2010 17:47:57

Warszawa
monika dzieki za zaproszeniesmiling smiley
ale mi ciezko,brakuje mi tchu,ciezko mi oddychac,puchna mi nogi jakas masakrasmiling smileyMoja Basiunia kopie jak szalona,wlasnie mamusia ja nakarmila pyszna szarlotkasmiling smiley
sympatyczna dzieki za pocieszenie z tym chrapaniemsmiling smiley

cendra (offline)

14-04-2010 18:24:05

Szaflary
Witam dziewczyny!

Witam nowe Majoweczki!

Ja dzisiaj skonczylam pranko robic z ubrankami dla malej juz wszystko mam zakupione dla dzidzi tylko dla siebie jeszcze potrzebuje pare drobiazgow, maz mnie gania zebym juz torbe spakowala a ja sie ociagam bo nie lubie szpitalisad smiley
Co do chrapania to ja podobno tez chrapie strasznie i nogi tez mam caly czas opuchniete budze sie rano juz z takimi nogami.
jutro ide do lekarza mam nadzieje ze wszystko dobrze Ja mam ostatnio duze uplawy ciekawe czy cos sie nie dzieje jakies bakterie.sad smiley

Juz macie wszystko przygotowane na przyjcie czy macie jakies zakupy jeszcze w stylu łóżeczko czy wózek?
Ja niestety nadal czekam na moje łóżeczko mam nadzieje że przyjdzie lada dzień bo juz 2 miesiace czekam na nie


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

14-04-2010 19:11:16

Ulusia napewno niebedzie zle ... Kuba Ci pewnie usnie i prześpi swój pierwszy lotwinking smiley Jak leciałam do stanów to leciało tez takie małe dziecko i budziło sie tylko na karmienie i spowortem spało....

kasiaszum to już brzuch Ci sie obniżył:>???zaskoczony mi jeszcze niee

a co do chrztu to ja bym, chciała końcem czerwca ochrzcić. Koło 27 czerwca .. Kuba będzie miał prawie 2 miesiące więc myslę ze wystarczy , no i ciepło juz będzie więc....

cendra bo ty zamiawiałas to ze stanów co nie.?? z tego co pamietam, bo mi sie tez bardzo podobały te łóżeczka ale własnie bałam sie tej wysyłki...

martynka poradniki wszytskie dla kobiet w ciąży i przyszłych mam na poczatku ciąży juz wszytskie przerobiłam , ale wiadomo w praniu wszytsko wyjdzie ... winking smileysmiling smiley ale damy rade winking smiley mamy siebie !!




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ulusia (offline)

14-04-2010 19:22:31

Rzeszow///Irlandia
cendra ja to juz mam wszystko skompletowane i teraz tylko czeka. A co do tych upławow to tez zauwazyłam większą ilosc. Jak nie załoze wkladki to mokro w gatkach winking smiley mam hehe.

monika8700 dzieki za pocieszenie. Kazdy wlasnie mowi,ze z takim maluszkiem jest lepiej leciec niz z dzieciakiem co chodzimłody rycerz bo smiga po calym lotnisku i samolociemłody kozak

Ciekawa jestem kiedy u nas zacznie sie rozpakowywanie pytajnik


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka (offline)

14-04-2010 20:04:30

Władysławowo
Cześć dziewczyny smiling smiley

kasiaszum, cendra i monika8700 wy to sie już tak na dobre mozecie szykować, w sumie to juz na dniach możecie rodzić.... smiling smiley Fajnie zazdroszę wam smiling smiley

A ja dziś byłam znowu na usg 3d żeby zobaczyć jak tam jelitka mojej małej, bo jak wam szybciej pisałam miała troszę powiększone, ale na szczęście juz się wszystko unormowało smiling smiley Mała waży 2640, więc już sporawa jest, a jeszcze dobry miesiąc mi został wielkie oczy no chyba, że szybciej się rozpakuję smiling smiley

U nas dziś ładna pogoda była, więc wkońcu za pranie się wziełam... smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

PiNuSieNkA (offline)

14-04-2010 20:21:10

Toruń
No tu dziewczynki (kasiaszum, cendra i monika8700) mogą być jedne z pierwszych które urodzą swoje pociechy z reszta tak wskazuje termin, ale wszystko może się zmienić i okaże się ze to te co miały późniejszy termin urodzą szybciej hehe tongue sticking out smiley
A te opławy też mam silniejsze i trochę mnie to irytuje no ale cóż co zrobić trzeba sobie radzić.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martyna25 (offline)

14-04-2010 21:00:01

Warszawa
cendra ja to pokoik mam wyszykowany,łozeczko kupilam w Ikei biale drewniane,a komplet poscieli zamowilam w allegro od my sweet bebe,polecam goraco.Maja piekne i niepowtarzalne wzory,a materialy sa z najwyzszej jakosci,dzis dostalam paczke i jestem super zadowolonasmiling smiley
Ciuchow mam tyle,ze sklep moge otworzycsmiling smileytak sie zlozylo ze 2 moje kumpele urodzily rok temu i przywiozly mi paczki z ubrankami,takze ten koszt moge pominacsmiling smileyz takich wazniejszych rzeczy to musze kupic wozek,reczniczek z kapturkiem i laktatorsmiling smiley
Tak z innej beczki mam do was dziewczynki pytanko:
Czy wiecie jak sie przechodzi z L4 na macierzynskie???chodzi mi o te wszystkie swiadczenia ktore powinny trafic do zusu.Jak i kiedy????

cendra (offline)

14-04-2010 21:33:03

Szaflary
monika8700: tak to ze stanow i czekam zaczynam sie niecierpliwic ze mala sie urodzi a lozeczka jak nie bylo tak nie ma sad smiley

tak we 3 mialysmy termin na 8 maja ale kasiaszum sie napewno pospieszy jak juz sie jej brzusio obnizyl i termin przyspieszyl.smiling smiley
zostajemy z monika8700 same :play_with_child:


martyna25 nie wiem jak to jest z przejsciem z L 4 na macierzynskie sama jestem ciekawa jak to jest bo jabym wogole sie chciala z rzec mojego macierzynskiego na rzecz meza aby on wziol bo ja jestem na dzialanosci gospodarczej i mi to nic nie daje bo i tak pracownika za trudnie, a ja i tak bede z dzidzia w domciu a i by sie Karol przydal w domu a nie na delegacjach bo cos mi sie wydaje ze od poniedzialku znowu gdzies go wysla w swiatsad smiley a tu porod tuz tuzeye popping smiley

Dobranoc !!!


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

14-04-2010 21:44:05

Cendra - tylko część macierzyńskiego może na tatusia przejść smiling smiley

Martyna - L4 kończy się automatycznie w dniu urodzenia dziecka i zaczyna się macierzyński - tylko akt urodzenia trzeba do zakładu pracy dostarczyć winking smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

sarahia (offline)

14-04-2010 21:57:45

Germany /Bc
Hejka...dziewczyny ja juz przezylam jedna cesarke i wiem czego sie spodziewac...tylko wlasnie przeraza mnie ta moja wiedza....dzien przed terminem juz musze lezec w szpitalu i mnie przygotowuja do zabiegu...pozniej nocke jeszcze trzeba jakos przespac, a ja za 1szym razem nie moglam ze strachu oka zmruzyc i w efekcie stres wzial gore i nie spalam cala noc przed cc...:/ Rozne mysli wtedy przychodza do glowy....ale radosc jest pozniej ogromna to fakt...

anulka piekna wage ma Twoja coreczka...co Ty jesz, ze mala ma taka duza wage w porownaniu do mojejsad smiley( kurcze moja niecale 2kg ma..kruszynka bedzie w porownaniu z Waszymi bobasami....ale wazne zeby zdrowa byla a wage nadgonimy pozniej Cycem smiling smiley)

Zapytalam meza czy chrapie w nocy a on stwierdzil cze czasami mi sie chrapnie, ale bardzo rzadko...Moj brzuszek nie jest za wielki, ale ja jestem drobna i mi strasznie ciezko sie oddycha i tak...





[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.