MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

StrzalkaMa (offline)

03-01-2014 23:16:05

D-wo-Koszalin
kurcze to moje tylko takie wrażliwe masakra. troszke chlodu nawet w rece a suty robia mi sie granatowe, nabrzmiałe i bola jak diabli.
Asia u z korzonkami nie zazdroszcze
Lila o widzisz mnie tez głowa coś ostatnio swędzi a tez łupieżu nie mam. a piersi moze faktycznie rosną, ze tak Cie swedza


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-01-2014 23:21:34

D-wo-Koszalin
Lila detektor to fakt faja sprawa jak byłam w szpitalu to piguła przychodziła rano i wieczorem i było słychac na cała sale jak serduszko bije smiling smiley co do stanika to ja w domu w ogole bez stanika zasuwam chyba ze ktos przychodzi albo jak gdzies ide to wtedy zakładam . Najgorsze jest to ze nie moge dostac na siebie zadnego stanika w tym darłowie dupnym. w koszalinie ostatnio zabulilam 140 zł za stanik i po miesiacu zrobil sie zaciasny w obwodzie i dupa a szkoda mi znowu tyle kasy wywalic


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

03-01-2014 23:23:47

D-wo-Koszalin
niebiesko-szary wózek pasuje do dziewczynki? jak myslicie? tak sie zastanawiam nad kolorem model juz mamy wybrany ale jedyny kolor to mi sie niebieski podoba i rózowy ale z tym wole nie ryzykowac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

03-01-2014 23:34:45

Strzałka o to masakra tyle kasy płacić :O Za tyle to dwa, trzy można śmiało dostać. Ja noszę w domu sportowe bo kurde trochę się boję żeby grawitacja za bardzo ich nie ciągnęła na dół, a kupiłam na allegro po 20 zł za sztukę , takie szmaciane , wygodne, 80 D kupiłam i super pasują.

Faktycznie Grudzień się rozszalał z tymi postami, fajnie że dziewczyny mają taki kontakt i że w dalszym ciągu go utrzymują, tak jak mówisz Paula może już tyle czasu nie będzie ale mam nadzieję że będziemy zaglądać i pisać, widziałam że Grudniówki piszą cały czas , pomagają sobie, radzą,
u części będzie pierwsza dzidzia więc pewnie będzie mnóstwo pytań i będziemy mogły się wymieniać doświadczeniami i radami,
ja na pewno będę ich potrzebować hehehe

Strzałka hm wózek ciężko powiedzieć ogólnie niby przyjęte różowy dziewczynka, niebieski chłopiec,
chyba że dużo szarego jest przy tym niebieskim ?? podrzuć może jakieś foto jak ten z niebieskim wygląda, czy nie jest za bardzo chłopięcy?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

04-01-2014 09:27:12

Strzłka w sumie ten wózek ma więcej koloru szarego jak niebieskiego, chyba śmiało możecie brać taki, nie wygląda jakoś mocno chłopięco, ale ja osobiście brałabym różowy dla dziewczynki , albo z tym czerwonym też jest niezły ewentualnie taki uniwersalny beż-ecru i grafit-srebro bardzo mi się podoba.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

04-01-2014 10:08:56

Kołobrzeg
Cześć kobietki smiling smiley
U mnie dzisiaj noc-masakra. Coś nie mogłam zasnąć, jak mi się udawało to po pół godziny się budziłam i od nowa się męczyłam. Może coś wisiało w powietrzu bo Maja też nie spała od 2 do 6 a ona nie ma problemów ze snem, tylko mój małżonek spał-ten to nadaje jak jakaś lokomotywa smiling smiley
Strzalka mnie piersi bolą i swędzą też wieczorem jak ściągam stanik. 140 zł to rzeczywiście masakryczna cena, ja ostatnio kupiłam sobie stanik w lidlu za 20 zł bo szkoda mi tyle kasy wydawać na chwilę, bo za niedługo i tak trzeba będzie zmieniać na ten do karmienia. Jeżeli chodzi o wózek to myślę że ten co pokazałaś jest ok dla dziewczynki, my mieliśmy dla Mai granatowo-beżowy(więcej było granatu), ja wogóle uważam że nie koniecznie jak dziewczynka to róż a jak chłopiec to niebieski, może dlatego że nie przepadam za różowym i Maja miała mało różowych ubranek.
U nas ostatnio była wielka radość bo zawołałam Maję jak mały w brzuch szalał i ona przyłożyła rękę i ją kopnął. Boże ile było radości, chyba do wszystkich zadzwoniła ze szczęścia. Tylko mój mąż nie miał szczęścia, ale z Mają było tak samo jak piszecie. Jak przykładał rękę to cisza, jak zabierał to skakanie smiling smiley
Też podglądałam dziewczyny z grudnia i widać że super mają ze sobą kontakt. Były nawet na bieżąco z porodówki, super smiling smiley
A i najważniejsze. Wczoraj mieliśmy wieczorną "burzę mózgów", bo Majcia nie do końca była przekonana do wybranego imienia Gabriel. No i przeglądaliśmy wszystkie imiona dla chłopców w necie i stanęło na Mikołaju i Kajetanie, i wygrał.... Kajetan smiling smiley W sumie decyzję zostawiliśmy Mai (była bardzo z tego dumna jako starsza siostra), a ona sobie wymyśliła że ona jest na M i tata jest na M a mama na K to braciszek będzie na K dla równowagi winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

04-01-2014 10:36:36

Wisła
Asiula - no u mnie rejonowa wydała ZAKAZ bycia mi na imprezie bo jestem w ciazy...... Wiec bede dzwonic do BOPu - jakim prawem tak powiedziala.... Szkoda slow....Pierwszy raz slysze zeby rejonowa mogla wydac takie polecenie....


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiula23 (offline)

04-01-2014 10:54:54

Gródek
myszka: Wredne babsko. A myślałam, że moja jest jakaś walnięta. Bo przeszłam do niej z takiego rejona, że można na rękach nosić. Poprostu genialny facet.


StrzalkaMa (offline)

04-01-2014 11:00:40

D-wo-Koszalin
Lila różowy mi sie podoba, ale nie chce ryzykować. kumpela miała miec chłopca na sto procent a urodziła dziewczynke wiec różnie to bywa smiling smiley beżowy tez mi sie podoba ale co chwile bede go musiała czyscic tak mi sie wydaje a czerwony mi sie nie podoba, chyba przystaniemy na tym niebieskim smiling smiley w marcu kupujemy wózek to jeszcze mamy czas na przemyslenia hehe

Kasia to faktycznie miałyście z Mają kiepską noc. Madra z niej dziewczynka swietnie to wymysliła z tym imieniem a Kajetan bardzo fajne mało spotykane smiling smiley ale miała radoche z tym kopniaczkiem braciszek sie z nią przywitał smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546650, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.