KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

Ania230987 (offline)

28-10-2013 09:15:44

Strzelin/Belgia-Balen
Dzien dobry wszystkim smiling smiley

Ruchy ja ich jeszcze nie czuje sad smiley sad smiley sad smiley dlaczego? juz chyba wszystkie czujecie a ja juz 18 tydz i nic sad smiley martwi mnie to

Dzis jade na zakupy bo tak jak pisze Dominika nawet legginsy mnie uwieraja jak je dam pod brzuch a zas jak naciagne pod piersi to sie zsuwają bo w te zwykłe maja pas za krotki.

arienabardzo sie ciesze, ze dogadujeszc sie z M, wiesz tez kiedys miałam podobna sytuacje z moim D...miał problem w firmie a na dodatek doszedł hazard ( maszyny) i przepuscił wszystkie nasze oszczednosi a to jeszcze malo wziął kredyt który tez przepuścił a to naprawde nie byly małe pieniadze. Bał mi sie powiedziec ze ma problem i nie spał po nocach, kłóclismy sie ja juz myslałam ze moze kogos ma a przez przypadek znalazłam umowe kredytu i tak zaczeło sie wszystko wyjasniac..on bał sie , ze go zostawie a ja miałam wielki zal do niego nawet odejsc chcialam ale dałam mu szanse bo to w koncu pieniadze a nie zdrada, teraz nie załuje swojej decyzji bo jest wspaniałym mezem, fakt kłócimy sie, sprzeczamy ale to w zwiazku jest raczej nieuniknione ale bardzo sie kochamy i zycze Tobie by wam tez sie wszystko ułozyło.

Dziewczyny czy mi sie wydaje czy juz daaawno nie było fresilli, katejule??? moze ominęłam ich wpisy?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dominikaa (offline)

28-10-2013 09:27:32

Łódź
ja czekam z niecierpliwoscia na wyniki katejule....

Aniu ja w pierwszej poczułam w 20 tyg...masz jeszcze chwilkesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 09:28 przez Dominikaa.

Karolka123 (offline)

28-10-2013 10:03:39

Gdynia
Hej dziewczyny
Melduję się, u mnie ok, przeprowadzka dobiega konca
Jak się oporządzę odezwę się smiling smiley
Aniu ja też nie czuję ruchów a to moja druga ciąża, musimy cierpliwie poczekać


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]


(*) 19.10.2011

meg09 (offline)

28-10-2013 10:21:43

Jastrzębie-Zdrój
Cześć Dziewczyny smiling smiley

Ja równiez czekam na wpis Katejule ....

Dziewczyny ja też nie jestem pewna czy czuję ruchy dziecka ... ?? Najczęsciej to czuję ucisk na pęcherz itp. smiling smiley grinning smiley W każdym bądź razie dla mnie najlepsze ruchy to takie porządne kopniaki i jak przez skórę brzuszka ewidentni widać dzidziusia, ale na to jeszcze wszystkie poczekamy smiling smiley To prawda nasze bobasy z każdym tygodniem będę przybierać więcej na wadze więc jesteśmy coraz bliżej tych ruchów w kórych nie masz wątpilwosci że to był dzidziuś smiling smiley

Mnie tez wszystko uwiera i przydałby się jakieś leginsy cieplejsze ciążowe i rajstopki .. ale nie wiem czy kupować .. bo co jeśli za miesiąc już nie będę w ciąży ??? sad smiley sad smiley A po pierwszej ciąży nic mi nie zostało niestety ... sad smiley

Dominikaa fajny macie pomysł na poinformowanie o ciązy i kolejnym Szczęsciu smiling smiley u nas już prawie wszyscy wiedzą ... i teraz żałuję .... sad smiley

Ariena cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze ... będę trzymać kciuki aby już zawsze tak było smiling smiley

Sandra mój mąż też ma 192 cm wzrostu, ale ja mam 172 cm więc jest oki smiling smiley Jak ubiorę szpilki to i tak jest jeszcze ode mnie wyższy .. grinning smiley

Nanka psiaki masz przesłodkie smiling smiley a to foto w ubrankach powala smiling smiley Nawet mój m się śmiał i stwierdził, że fajne pupile grinning smiley
Dziękuję za komplement w imieniu córci grinning smiley tu wrzucam fotkę nową z galerii i zapraszam, dodałam tam parę fotek mojej Natki grinning smiley


Pajaczekmaly czekam na fotkę w sukience i daj znac jak rajstopki ??? smiling smiley

Ilo20 Ja dla Natalki kupowałam w lumpkach ciuszki i je zwyczajnie prałam po 2 razy w pralce plus dwa razy płukanie (ciuszki dla noworodka w specjalnych proszkach i płynach) smiling smiley do tego prasowanie i nic jej nie było smiling smiley Oczywiście nie wszystko ma z lumpu .. bo kupuje wszędzie ... w sklepach typu 5 10 15 czy Reserved Kids najczesciej, w Pepco czasem ale tylko niektore rzeczy bo body, pajace itp ciuszki maja tam kiepskiej jakosci ... co widac już najczęsciej po pierwszym praniu .. grinning smiley W lupeksach kupuje tylko to co warto jest nie zniszczone i nigdy nie chodze na wage tylko na wycene ... wiec wszystko wisi na wieszakach ... i łatwiej znależć coś naprawę ładnego smiling smiley Kupuję tam kurtki, spodnie rurki, spódniczki jeansowe i sukienki, tuniki -
najczęściej po tych rzeczach nie widać wogole że były używane ...

Kochane dzisiaj mam wizyte u mojego ginekologa o 15:15 i bardzo jestem ciekawa jak tam dzidziuś?? Dzisiaj mija tydzień od amino i chyba nie musze Wam pisać jak bardzo się denerwuje ... sad smiley

MIłego dzionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zebra83 (offline)

28-10-2013 12:06:13

Kraków
Witajcie Kochane!

Uwielbiam takie wiosenno - jesienne weekendy jak ten ostatni - cieplutko, słonecznie, można wybrać się na wycieczkę, spacer - po takim weekendzie czuję, że odpoczęłam smiling smiley no i ten tydzień w pracy zapowiada się w końcu trochę lżej, bo przez ostatnie 2 tyg ledwo na zakrętach wyrabiałam :/

Meg prześliczna córa! Jak wrzucacie fotki Waszych dziewczynek to coraz bardziej marzy mi się dziewczynka smiling smiley choć pewnie jak mamusie chłopców się pochwalą fotkami to znów mi się odmieni winking smiley

Nanka gratuluje ślubu smiling smiley dawno się na niego zdecydowaliście czy to będzie niespodzianka dla wszystkich? A psiaki masz rewelacyjne!!! zresztą ja uwielbiam wszelkie zwierzęta radość byle włochate winking smiley

Co do ubrań - rajstopy kupiłam w gatta - takie specjalne ciążowe 100 den - więc fajne nieprześwitujące idealne do takich swetro - sukienek, tylko pas mają z takiego cieńszego rozciągliwego materiału - na razie jak dla mnie są ok - jak chcecie kupic większą ilość to polecam allegro, bo z przesyłką 1 para kosztuje tyle co w sklepie gatty. A ze spodni świetnie noszą mi się czarne rurki z H&M.

Pajączku jak piszesz o swoim mężu to ja się po prostu rozpływam smiling smiley na swojego tak ogólnie nie mogę narzekać, ale brakuje mi czułych słówek i przytulanek... no coż ten typ tak ma winking smiley

Aniu ja też nie czuję ruchów maleństwa sad smiley tzn co jakiś czas coś mnie boli w jednym lub w drugim boku, ale jak na dzieciątko to chyba za silny ból, więc kopnięcia to chyba nie są sad smiley

Buziaki dla Wszystkich Kwietniówczek!


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

sandra132 (offline)

28-10-2013 12:14:43

szczecin
Dominikaa Mojego chłopaka brata żona rodziła rok temu chłopca i też ona nie jest wysoka a dziecko miało prawie 5 kilo ;p chyba będe se współczuć jak pójdzie po tatusiu smiling smiley a z tymi kartkami to wspaniały pomysł smiling smiley hehe ja zrobiłam podobny swojemu chłopakowi dowiedziałam sie w sierpniu o ciaży a mój chłopak miał 2 września urodziny kupiłam kartke urodzinową przywiązałam do niej od środka test ciążowy i napisałam mu wszystkiego najlepszego tatusiu smiling smiley choć dałam mu wcześniej bo nie mogłabym tyle czekać z tą wiadomością tongue sticking out smileyP
Znacie już płeć swoich maleństw ???smiling smiley
Wiecie zaczynam myśleć nad imionami i nic do głowy mi nie przychodzi a wy już macie jakieś na oku ??smiling smiley)

U nas miał być jakiś cyklon na szczęscie w naszej miejscowości tego nie odczuliśmy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 12:15 przez sandra132.

sandra132 (offline)

28-10-2013 12:17:30

szczecin
meg09 Śliczną masz córeczke smiling smiley)) Nie moge znaleźć jak podglądnąć waszą galerie hehe ale ja ciemnotka jestem ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia5 (offline)

28-10-2013 12:39:03

Racibórz
Hej dziewczyny,

Nanka aż się uśmiałam, mnie też w piątek i sobotę bolał lewy pośladek, kiedyś wyczytałam że tak może być, więzadła macicy tam dochodzą.
Ariena cieszę się że już lepiej z mężem, byle tak dalej.
Ania ja jakiś tyg. temu coś czułam przez 2 dni jakieś ruchy- albo tam mi się wydawało, i teraz nic. Strasznie tego wyczekuję.
Meg dziewczyno kupuj legginsy i nawet się nie zastanawiaj, powodzenia na badaniach- napisz potem co i jak, trzymam kciuki.
Dominika super że sprawdziłaś kiedy są święta wielkanocne, mi się tak termin przesuwa, na początku miałam na 30.04, a teraz już na 23.04, hihihhi może będziemy miały króliczki wielkanocne winking smiley

Ale miałam weekend, ale wszystko się udało, goście zadowoleni, jak w sobotę po południu przyjechali to w niedzielę pod wieczór pojechali. Trochę byłam zmęczona, ale super wszystko wyszło. Koleżanka była z malutką 2 miesięczną Madzią, a druga koleżnka ma termin na luty 2014, więc miałyśmy o czy gadać smiling smileysmiling smiley

Dziewczyny macie też tak, jak kichnę to mnie strasznie lewy jajnik zaboli, ale aż tak że cała się skręcam.




[link widoczny po zalogowaniu]

niciaa (offline)

28-10-2013 13:25:56

Warszawa
Cześć Dziewczynki!

Ja też się troszkę długo nie odzywałam, wybaczcie! Czytałam Was w biegu, ale nie miałam kiedy odpisywać.. teraz też nie mam za dużo czasu, mam nadzieje, że jakoś się to zmieni w najbliższym czasie. Postaram się! W tym tygodniu mam wizytę i pocichu liczę, ze dowiem się jaka płeć.. chociaż najwazniejsze, zeby wszystko było w porządku na usg! Ja już czuje ruchy od jakiegoś czasu, pierwsze poczułam w 13 tygodniu, ale teraz już czuje regularnie, nie są to jeszcze TE ruchy gdzie dziecko coś wystawia, ale już ich nie da się pomylić z niczym innym. Tylko, że to moja druga ciąża, już pisałam, ze w I ciąży poczułam w 19 tyg..

detektor tętna - któraś z Was pytała o niego, ja mam (w tej ciąży jeszcze nie używałam, bo pożyczyłam koleżance), natomiast w I ciąży działał dobrze, ale krótko go używałam ponieważ trafiłam wtedy drugi raz na patologie ciąży, jak z niej wyszłam to do porodu się przydał, sprawadzał raz dziennie, bo ogólnie miałam przykazanie, żeby liczyć ruchy dziecka i z tego powodu mój Szymek go kupił, kosztował 300 zł na allegro.

Miłego dnia Wam życzę, ja lece kończyć obiad, odezwe się niebawem na dłużej!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka1720 (offline)

28-10-2013 13:34:35

londyn
Hej dziewczyny.

Nanka gratuluje slubu! Ja jakos od 6 lat jestem zareczona i na slub ciagle nie moge sie zdecydowac. No ale nie jest za kolorowo i to dlatego...

Sandra za to u nas tak wialo ze zerwalo nam daszek nad wejsciem do kuchni, odpadl kawalek plotu, a w ogrodzie mamy/mielismy namiot taki na stelazu... niestety nie wytrzymal. A gdzies o 6.00 rano obudzil mnie wiatr bo tak mi w szyby bil. Co do imion to jeszcze sie nie zdecydowalam. Juz myslalam jak moznaby nazwac ale jeszcze nawet nie rozmawialam z moim J. Tak czy owak jak bylam w ciazy z synem to chcielismy nazwac Michal albo Filip. Ja wolalam Filip ale u mojego w rodzinie bardziej popularne jest Michal wiec zostalo Michal a teraz myslalam ze moze by byl Filipek a jak dziewczynka to moja szwagierka Ania sie smieje ze historia lubi sie powtarzac (u nich w rodzenstwie bylo troje dzieci - dziewczyna, chlopak, dziewczyna). Ja mam juz dziewczyne i chlopaka wiec mowi ze teraz bedzie dziewczyna i w takim razie bedzie tez Ania. Ja jej na to ze chyba Ania przez samo H czyli Hania :-). I tak sie zaczelam zastanawiac nad tym imieniem :-)

Meg powodzenia na wizycie. Napisz co tam u dzidziusia jak wrocisz :-).

Sylwia mnie nie boli jajnik tylko caly brzuch ze az lzy w oczach sie pojawiaja. A ostatnio mialam atak kichania 2 dni pod rzad. Siedzialam i raz za razem sie zwijalam bo tak bolalo. Ale u mnie to chyba dlatego ze 10 miesiecy temu mialam zabieg zlaczenia miesni na brzuchu po poprzednich ciazach.

Ruchy dziecka - dziewczyny ktore nie czuja ruchow nie przejmujcie sie. Ja wiem ze sie na nie czeka ale ja jestem w trzeciej ciazy i tez jeszcze ich nie czuje :-) raz mi sie zdarzylo ale teraz cisza.

A tak poza tym to dzisiaj juz drugi dzien nie mam lekow na mdlosci i juz trzy razy zwracalam. Czuje sie jak przeciagnieta przez wyzynaczke! najgorsze ze nawet jak zjadlam to i tak mi niedobrze. Chyba powiem moim bliskim ze jak jeszcze kiedys sobie ubzduram ze chce jeszcze jedno dziecko to zeby mnie sprali na kwasne jablko zeby mi to wybic z glowy. Czlowiek na wlasne zyczenie sie tak meczy :-) Ale za to tym bardziej nie moge doczekac sie az dzidzia przyjdzie na swiat :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.