KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

sandra132 (offline)

24-10-2013 21:32:12

szczecin
malutka1720 ja mieszkam w malvern bardzo ładna i spokojna wiocha jak ja to mówie ;p jakieś 5 godzin może 4 od londynu smiling smiley góry , pola i spokój hehe smiling smiley z moim angielskim nie jest tak źle ale zawsze chodzi ze mną mój facet ;p cały urlop straci na każda wizyte na uzg i położnej hehe smiling smiley

Dziewczyny mam mały problem cały czas czuje pieczenie w miejscu intymnym dostałam od ala ginekologa co zajmuje se sprawami tabletkę do pochwową która już raz brałam jak miałam chlamydie nazywała się ona clortizamole tabletka na grzybice no i po tej tabletce gorzej mnie chyba piecze bez tego raz piekło raz nie piekło dało sie przeżyc i nie piecze tylko perz siusianiu sad smiley o stosunkach z moim partnerem juz nie wspomne on ciągle napalony wiecie jak to jest większe piersi itp ale seksu nie ma musi to zrozumieć bałam sie o dzidzie ,poszłam do kliniki na badania na wyniki czekam dalej ale na grzybice właśnie mi dali tą tabletke i krem o tej samej nazwie nic nie przechodzi może to zapalenie pęcherza ??
Tak dziewczyny cały czas chodzę w obawach sad smiley bo jakis czas temu rozchorowałam sie jak nie wiem i to akurat w sobote gdy byliśmy nad oceanem poszłam do apteki i dostałam jakies tabletki i syrop na kaszel gorączki nie było na szczescie, zapewniali mnie ze to napewno bezpiecznnie hehe wiecie jakos w ciązy nie chce mi sie im wierzyć ;p
zmieniam temat ;p kochane ma któraś te słuchawki stetoskop co lekarz nas nasłuchuje ja se kupiłam ale nic nie słysze rozmyślałam nad kupieniem detektor tętna płodu posiada któraś z was? warto zainwestować ??? buziole śliczne brzuszki smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

ariena (offline)

25-10-2013 07:08:43

Wyszedł dziś do pracy tuz po 6. Zabrał większość swoich rzeczy... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Eyda (offline)

25-10-2013 08:27:41

Szczecin
Hej, hej....

Wpadałam napisać, że u mnie jako przyszłej Matki i u Fasolinki wszystko dobrze - mdłości co prawda nadal są ale jakoś sobie radzę.
Nie bylo mnie - bo umarł Tata mojego K...
Odezwę się w najbliższym czasie.


[link widoczny po zalogowaniu]

Anoola83 (offline)

25-10-2013 08:37:20

Poznań
Dzien dobry smiling smiley

Ariena az mnie ciarki przeszly...jak zabral rzeczy...swoje, osobiste? ciuchy itd? Sluchaj moze mu faktycznie glupio, ze nie potrafi poradzic sobie z firma i zapewnic Wam stabilizacji finansowej, faceci sa slabi psychicznie i nie potrafia radzic sobie z takimi problemami....moze potrzebuje czasu dla siebie ale absolutnie to go nie usprawiedliwia w tym jak Ciebie traktuje.... pogadaj z nim, postaw mu jakies warunki, przeciez tak byc nie moze..

Ruchy ja najczesciej czuje jak jestem pobudzona np, zabiegana, sprzatam itp. i ostatnio cos malo, a powinno byc odwrotnie...widocznie jeszcze za wczesnie choc w I ciazy czulam juz wyrazne jakby podskakiwanie, nawet maz jak przykladal reke to czul ale slyszalam, ze chlopcy sa mniej aktywni...moze prawda smiling smiley

Sandra moze faktycznie to zapalenie pecherza

Fresilla zycze zdrowka dla calej rodzinki, my tez juz 2 tyd w domu, ale juz dochodzimy do siebie smiling smiley

Iloo zycie jest zbyt krotkie aby marnowac na takich ludzi jak moj ex, kwestia dogadania sie to jedno ale jak juz sa awantury to ulatwia decyzje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolka123 (offline)

25-10-2013 08:42:12

Gdynia
Dzień dobry dziewczyny smiling smiley

Fresilla zdrówka, mnie dość szybko choroba opuściłasmiling smiley Oczywiście że nie dźwigam, mam od tego ludzi tongue sticking out smiley Jutro będzie już mój M jak się cieszęhot smiley
Ariena ale jak to zabrał swoje rzeczy??
Eyda wyrazy współczucia sad smiley Przytulam kochana
Sandra ja nie nawet nie wiedzialam że taki detektor jest tongue sticking out smiley

Co do ubranek nie mam nic.
Co do ruchów nie czuję ich nadal, ale liczę że jak M przyjedzie to mały leniuszek da znać o sobie smiling smiley
Co do mężow, mój M to wspaniały facet, kochany troskliwy, szkoda tylko że jest tak daleko sad smiley

Ja dziś już śpię na nowym mieszkanku, tu posprzątać trzeba i w poniedziałek zdajemy mieszkanie.
Uciekam dziewczyny, będę zaglądać z doskoku dziś


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[/url]
[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]


(*) 19.10.2011

meg09 (offline)

25-10-2013 09:44:04

Jastrzębie-Zdrój
Cześć Dziewczyny smiling smiley Powoli wracam do normalności, chociaż do wyników amino jeszcze ponad 2 tygodnie to jakiś dziwny spokój we mnie zapanował ... smiling smiley Czuję się dobrze i nie mam ani maluśkiego śladu na brzuszku po amino ... nic, do dzisiaj prawie leżałam plackiem od poniedziałku, wyspałam się troszkę i poleniuchowałam ...

Piszecie o swoich związkach ... a więć i ja Wam napiszę, że nie zawsze kawalerowie (starzy) są takimi egoistami ...
Ja mojego męża poznałam 8 lat temu ... ja miałam 21 lat, a on 34 lata ... wysoki, opalony blondyn, wysportowany, mądry, czytający książki, chodzący do teatru, kina (nawet sam, jak nie mial nikogo potrafił sam sobie w ten sposób organizować wolny czas), do tego człowiek z pasją: paralotniarstwo i nurkowanie smiling smiley na 21 latce zrobil ogromne wrażenie, spokój, opanowanie, zaradny życiowo, ale mieszkający u rodziców (na 4 pokojowym mieszkaniu, zajmował 2 pokoje), dawał im tylko pieniądze na jedzenie ... Zawód: wyuczony kucharz, wykonywany górnik. A ja pracowałam w firmie budowlanej, przygotowywałam oferty przetargowe, studiowałam zaocznie Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi .. i co nas polaczylo ... chemia, jakiej nigdy wczesniej nie czulałam! Do dzisiaj pamietam jak poznalismy sie przez przypadek i te kurwiki w oczach grinning smiley Pamietam nawet w co był m ubrany grinning smiley NIe było łatwo, ja młoda, głupiutka, zazdrosna o niego jak cholera, robilam mu o wszystko wyrzuty, kazda jego znajoma była potencjalnym wrogiem, chcialam miec go tylko dla siebie! Bylismy ze soba pare miesiecy i sie rozstalismy z takich hukiem ... !! Plakalam miesiac, spotkalismy sie przypadkiem i poszlismy na kawe, wyladowalismy w hotelu i zostalismy na noc ... smiling smiley Pamietam jak wtedy szeptem powiedzial, ze brakowalu mu mnie smiling smiley ... Znowu bylismy razem i znowu sie rozstalismy bo znowu bylam zazdrosna, czułam sie niedowartościowana, bolalo mnie że wybrał w piątek wieczorem kumpli i piwko z nimi, zamiast wypad do kina ze mną. Odeszłam! Było cieżko żyłam, wegetowałam i coś we mnie pękło! Pokaże mu, że świat się na nim nie kończy! ... Znalazłam pewną, lepszą pracę! Zrobiłam mgr. On w tym czasie kupił mieszkanie, obok mnie! Ja spotykałam się z innymi, ale ciągle myślałam o nim. On wydzwaniał, wyczekiwał na mnie pod klatką. Bałam się, że znowu wszyscy będą ważniejsi ode mnie. Ale którego dni dalam sie zaprosić do kina i znowu był hotel i wspólna noc. Od tamtej pory jestesmy razem ... od 3 lat małżenstwem. Mamy Natalke smiling smiley Sprzedalismy tamto mieszkanie obok moich rodzicow i kupilismy dom smiling smiley Nie pamietam kiedy mielismy ostatnio do siebie jakies powazne wyrzuty ... (pomijając kwestie typu mi sie bardziej inna farba podobala, ja chciałam tu panele, a ja wolałem kafelki smiling smiley ... Jest cudownie, mam wspolnych znajomy, ale nie zawsze czas spedzamy razem smiling smiley Dojrzalam, potrafie wyjsc z przyjaciolkami w piatek wieczor na piwko czy winko ... M tez czasem wychodzi ... ale coraz zadziej .. Przecie on ma juz 42 lata w grudniu .... jak ten czas leci ... Ja mam dopiero 29 lat ... ale jak mam ochote na disco to jedziemy ... Czesto chodzimy do kina, teatru ... zostawiamy Natke u dziadkow i spedzamy czas sami ... ( no teraz troszke rzadziej przez ten remont) smiling smiley ale daje rade ... M robi zakupy, sprzata, gotuje .. zajmuje sie Natalą ...
To prawda nie mamy na tym etapie problemów finansowych ... wie że wtedy najczesciej zaczynają sie problemy ... Jak pomysle co tak naprawde sie zmienilo w nas że tworzymy teraz tak udane małżenstwo ... to wiem, że ja dojrzalam i uwierzylam w siebie, pokachałam siebie i uwierzyłam, że też ktoś może mie tak pokochać, że nie będzie mógł beze mnie smiling smiley Nie zawsze mam buziaki, teraz córcia zbiera ten miód smiling smiley Córunia Tatunia! Ale wystarczy jego spojrzenie po tych latach i nadal widzę, te kurwiki w oczach ... My byliśmy na etapie, że razem żle, bez siebie jeszcze gorzej ... smiling smiley smiling smiley A teraz wiemy, że gdybyśmy sie w porę nie opamiętali to przegapilibyśmy coś najwspanialszego w życiu .... prawdziwą miłość . smiling smiley
Oj ale się rozpisałam ... mam nadzieję, że Was nie zanudziłam ... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malutka1720 (offline)

25-10-2013 09:49:54

londyn
Dzien dobry wszystkim,

Ariena wspolczuje bo wiem jak to jest. Mam nadzieje ze to tylko przejsciowe klopoty! Z drugiej strony (przepraszam, wiem ze to glupio zabrzmi) ale zazdroszcze Ci ze tak po prostu sie wyprowadzil. Ja od kilku miesiecy probuje wyzucic mojego z domu a on za kazdym razem mowi ze jak chce to moge sie sama wyprowadzac a on sie nigdzie nie ruszy bo to tak samo jego dom jak i moj (wynajmujemy). Tak czy owak wspolczuje bo to naprawde trudna sytuacja i na pewno jest Ci ciezko. Trzymaj sie kochana niezaleznie od tego jak to sie skonczy. Panietaj ze kobiety sa twarde a nie miekkie i zawsze sobie poradza!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia5 (offline)

25-10-2013 10:37:27

Racibórz
Cześć brzuszki

Ariena no zamurowało mnie, ale tak bez słowa spakował się, mam nadzieję ze to przejściwe kłopoty i się dogadacie, może jak pisze pajaczekmaly spróbujcie terapi, nieraz w życiu się różne zakręty, dlatego trzeba się wspomogać np terapiami. Trzymaj się, bądź dzielna.
Fresila no ja tak jak Ty od 3 dni już nie poczułam mojego dziobaska, leniwce małe winking smiley
Iloo20 też mam mały brzuch, a tak chciałabym już żeby coś było widać. No faktyczenie twój gin jakiś gburowaty był, jak ostatnio byłam na prenatalnych to też na takiego trafiłam, niedość że się płaci to jeszcze taki pomruk siedzi.
Sandra zapalenie grzybicze pochwy tak szybko nie przechodzi, moja koleżanka leczyła 3 miesiące, ale może warto zrobić badanie moczu. Mój gin jeszcze wogóle nie badał mnie statoskopem, a jak wasi??? Może ten mój znów czegoś nie robi do końca?????? Sandra wogóle nie myślałam o kupnie statoskopu, ani o detektoru tętna.
Karola super że już spałaś na nowy mieszkaniu smiling smiley

Rajstopy ciążowe któraś z was pisała, że szukała rajstop ciążowych (sorki nie pamiętam która) jak takie widziałam u mnie w Rossmanie, cieńkie i grube, już jedne mam, ale kupiłam je jakiś miesiąc temu jak była na nie promocja, a brzuszek i tak taki mały, więc leżą i czekają na wzrost brzusia winking smiley

Ja mam dziś urlopik, jutro przyjeżdżają do nas na weekend dwie pary znajomych. Dziś już sobie na spokojnie coś porobię w kuchni, jutro dokończę, mój M. posprząta, a jak narazie to leniuchuję i piję małą kawkę, wczoraj głowa mnie bolała, i dziś tak zapobiegawczo.
Na obiadek filecik z morzczuka, ziemniaczki i buraczki (które sama zrobiłam!)

Papaa winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

malutka1720 (offline)

25-10-2013 10:49:37

londyn
Sandra w pierwszej ciazy tez mialam grzybka i dopiero pod koniec sie lekarze zorientowali ze cos jest nie tak. Tez dali mi clotrimazole (jedna tabletke dopochwowo i krem). Troche podzialalo ale nie do konca. Mozesz sprobowac tantum rosa. Mi pomoglo. Mozna kupic w aptece internetowej. Nie pamietam dokladnie ale za irrygator i saszetki zaplacilam chyba ok. £15.00 plus koszt przesylki. Albo mozesz poszukac jakiegos innego leku w takich e-aptekach.
Co do tego detektora tetna to mialam jak bylam w pierwszej ciazy. Fajna rzecz (nawet dzialalo :-)). Teraz nie bede kupowac ale jak ktos sie spodziewa pierwszego dzidziusia to jest to naprawde wzruszajace uslyszec sobie w domu tetno swojej dzidzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

pajaczekmaly (offline)

25-10-2013 11:12:45

Ariena- tak nagle Twój mąż się wyprowadził o co mu znów chodzi?
Eyda- szczere wyrazy współczucia, przytulam Was mocno, trzymajcie się
Sylwia- to ja pisałam o rajstopach ciążowych, jutro będę w Rossmanie to zobaczę, dziękuję z finfo. Dziś tez maja przyjść do jednego ze sklepów( babka miała zamówić)
Meg- piękna historia, ale najpiękniejsze jest to, ze tak cudnie się skończyła!!czasem trzeba na chwilę coś stracić by coś zrozumieć i dostać to ponownie z większą świadomością p.s. uwielbiam takie historie z happy Endem.
Szpitale- wczoraj mnie tak coś naszło i sobie czytałam o szpitalach w moim mieście, jest taka stronka( gdzie rodzić) sprawdzałam to co jest napisane na stronie szpitala z wpisami kobiet które rodziły w danym szpitalu, właśnie na tej stronie ocenia się szpitale. Zwariowałam, teraz to się zupełnie pogubiłam, generalnie w każdym klęska i masówka…..
Sandra- z grzybica Tobie nie pomogę bo nie wiem nawet jak to sie objawia, jeśli chodzi i pęcherz moczowy, zrob sobie badanie moczu to pokaze czy coś się dzieje czy szukac przyczyn w innym kierunku.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547240, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.