Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

ania_stefcia (offline)

20-08-2013 21:06:48

Jaworzno
Rudziutka ja wierzę mocno i z całego serducha że za jakiś czas napiszesz nam kochana że test pokazał dwie kreseczki i wszystko będzie w porządku a Ty znów będziesz najszczęśliwszą kobietą pod słońcem !!! teraz na spokojnie zrób badania zregeneruj siły odpocznij i na pewno będzie dobrze !! tak jak pisze CarAllowa trzeba myśleć pozytywnie

Kasiu a wiesz że dziś miałam Cię wywoływać bo wydawało mi się też że na fb nam jakoś umilkłaś kochana

Tak jak Kasia już wspomniała mam nadzieję że zarówno jak na fo "lutownic_2012" tak i tu będziemy się wspierać w tych trudniejszych chwilach jak i cieszyć się razem w tym dobrych radosnych smiling smiley i że kontakt między nami utrzyma się bardzooo długooo bo rzeczywiście my "lutownice" jesteśmy bardzo ze sobą związane grinning smiley ostatnimi czasy z forum przeniosłyśmy się na fb i tam założyłyśmy grupę zamkniętą ale to tylko przez to że szybszy kontakt ze sobą jednak mamy na fb ale cały czas piszemy do siebie wspieramy się..smiling smiley

DZIEWCZYNY TRZEBA MYŚLEĆ POZYTYWNIE WIEM ŻE CZASEM JEST TO TRUDNE ALE DAMY RADĘ !!!


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kasik82 (offline)

20-08-2013 21:13:40

Rzepin
Aniu kochana tak bardzo się cieszę,że z dziudziulkiem wszystko dobrze grinning smiley Fotki przecudne,maluszek już taki duuży smiling smiley Ciekawe czy to dropsik czy dropsikowa smiling smiley
Co gin powiedział na Twoje wyniki?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

21-08-2013 08:50:06

Warszawa
Dzien dobry

rudziutka no to trafilas na wporzadku lekarzasmiling smiley o tyle dobrze. ze mna nikt po tym nie rozmawiał.
musza zrobic te badania, aczkolwiek o ile pamietam u mnie nic szczegolnego tam nie napisali- tzn nie podali powodu poronienia. a dostalas antybiotyk? ja musiałam cos jeszcze brac po zabiegu.

kasik82 zauwasz ze tylko Ty sie upomniałas o to ze nie wspominalysmy o Tobie. ja juz tez pisałam na tym forum wczesniej i u nas na poczatku ciazy tez nie bylo "tesknienia" jedna za druga. zaczelo sie to dziac jak juz ciaza byla bardziej zaawansowana i ktoras mogla wyladowac w szpitalu z jakims powaznym problemem. poza tym nawet nie mamy do siebie numerow telefonow zeby informowac sie wzajemnie.
Poza tym wez pod uwage ze czesc z dziewczyn pracuje i nie maja czasu na codzienne meldowanie sie i zdawanie relacji.
a jesli chodzi o klarre to.. ja juz tego komentowac nie bede bo szkoda słow.










[link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

21-08-2013 10:30:34

Lublin
Cześć dziewczynki smiling smiley

Nie pisałam i nie czytałam forum od ostatnich moich wpisów, bo nerwowo nie wyrabiałam smiling smiley Natomiast Zobaczyłam dzisiaj zdjęcie dzidziusia ani_stefci i stwierdziłam, że chcę już przyszły czwartek, kiedy idę na usg smiling smiley Ania, śliczne dzieciątko, rzeczywiście nieco większe niż wychodziłoby z Twojego suwaczka. Ale jak to się stało, że wcześniej ciąża szła planowo, a teraz jest nagle tyle starsza? Cieszę się, że wszystko ok u Ciebie i dalej trzymam kciuki smiling smiley I jeszcze chciałam zapytać, czy to krwawienie które miałaś pojawiło się ponownie? Ja niby pytałam swojego lekarza o to, czy w terminie kolejnej miesiączki wystąpi to krwawienie znowu i powiedział mi, że raczej nie, bo biorę duphaston. Oby było tak jak mówi, bo w sobotę będę sama w domu, a akurat wypada ten nieszczęsny termin :/

Z drugiej strony boję się trochę tego usg, bo nie wiem czy wszystko jest w porządku z maluszkiem... Wczoraj tak zaczął mnie brzuch boleć, zupełnie tak, jakbym miała dostać okresu. Zaczęło mnie kłuć, najpierw na środku, potem w okolicach prawego jajnika. Wcześniej nie robiło to na mnie tak wielkiego wrażenia, bo było to dosyć często i zapewne przez powiększającą się macicę. Teraz zaczęło boleć po miesiącu, więc wydało mi się to dziwne. Ale sądzę, że to ten sam powód co wcześniej. Jak sądzicie dziewczyny?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

klarra (offline)

21-08-2013 10:45:25

CarAllowa, wyluzuj trochę dla własngo zdrowia. Chyba za dosadnie wszystko traktujesz i nie czytasz uważnie. Co ja Ci takiego zrobiłam, że tak po mnie jedziesz? A tak przy okazji, moim zdaniem wpis kasik82, ze za nią nikt nie tęsknił, był raczej z przymrużeniem oka, niż nacechowany żalem i wymówką winking smiley. Spokojnie kochana smiling smiley

yshkar (offline)

21-08-2013 10:59:18

Kraków
nina23 myśl pozytywnie. Na pewno wszystko jest dobrze smiling smiley Ja też mam od czasu do czasu takie bóle i się wtedy trochę denerwuje, ale Pani doktor powiedziała, że niepotrzebnie, bo takie kłócie jest normalne, bo się macica powiększa. Pewnie w Twoim przypadku też tak jest.

Trzymam kciuki. Wszystko będzie dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nina23 (offline)

21-08-2013 11:12:17

Lublin
yshkar , dziękuję za radę smiling smiley Jak byłam w 9 tygodniu, też tak miałam, martwi mnie tylko to, że teraz już długo tego nie było i tak nagle wróciło... Ale dziękuję Ci bardzo :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MARCÓWECZKI 2014: [link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

21-08-2013 11:23:43

Kraków
nina23 nic się nie martw. Ja mam dokładnie tak samo. Jakiś czas nic a później nagle takie kłócia i bóle, że spać nie mogę, bo się boję, że coś się dzieje. Ale w efekcie jak już uda mi się zasnąć i wstaje następnego ranka to już jest dobrze. Jeśli Pani doktor powiedziała mi, że to normalne to jej wierze. Dopóki nie widzę plamień i jest to chwilowe, to wierzę, że jest dobrze. Z resztą każda kolejna wizyta to potwierdza smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

21-08-2013 12:08:06

Szczecin
Hey winking smiley

Anusia ale masz już ślicznego robaczka w brzuszkusmiling smiley Ciesze się że jest wszystko dobrze, tylko współczuję z tym cukrem... Ja teraz to na słodkie mam ochotę jak nigdy!smiling smiley
Ja też mam nadzieję że kontakt między nami utrzyma się na długo, dłuugo, dłuuugo...!smiling smiley !!!!!!

Ninuś, yshkar ma rację!smiling smiley Na pewno wszystko jest dobrze, nic się nie martw. Brzuszek rośnie.. rośnie.. i informuję nas o tymsmiling smiley

CarAllowa Ja też po zabiegu musiałam brac w domu jeszcze antybiotyk..
A Ty kiedy masz teraz wizytę..???smiling smiley

A ja czekam niecierpliwie na piątekgrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Może w końcu poznam płec mojego szkrabagrinning smiley Ale się cieszę na tą wizytę i USG smiling smiley

Całuje Was :*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

21-08-2013 13:01:05

Warszawa
Aniaobn ja wizytę u swojego gin mam 6go września. A na usg nie wiem kiedy pojde. Jak znajdę na to czas zapewne.

Nina mnie tez czasem boli brzuch jakbym okres miala dostac. Ale mi też lekarz powiedział że to normalne i że mam sie nie martwić.

Ją w sobotę mam weselichogrinning smiley swiadkowac bede przyjaciolce. Ciekawe do której wytrzymam bo na panienskim do 1 dałam rade tylko... A nie wypada zebym o tej godzinie zniknela.










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.