Marzec 2014 !!! :-) dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez nina23 

Kasiek0 (offline)

19-12-2013 00:04:27

Gdynia
Dobry wieczór :p

Mały znów bez drzemki więc padł jak mucha o 21, troche dzis marudził, w sumie troche bardziej jakiś kiepski miał dzień :/ jutro planujemy jechac do galerii do kulek grinning smiley dawno nie bylismy, a tak to Kacperek sie wyszaleje smiling smiley

Paulusia współczuje bólu głowy ehhh... sad smiley tez ostatnio miałam tak samo i po normalnej kawie przechodziło, mnie trzymało tak 3 dni :/ oby u Ciebie to było jednorazowo. Super, że mężusia bedziesz mieć w domu aż do 7 stycznia to przynajmniej razem przygotujecie świeta smiling smiley nie czytaj Kochana tyle w necie, bo to dobrze nie robi, a później bedziesz się tylko zamartwiać, słuchajcie lekarza i na pewno bedzie wszystko dobrze, trzymam kciuki :*

Ania_Stefcia oj takie filmiki są super grinning smiley sama oglądam jak Kacper był malutki w sumie tez dlatego, bo sie boje, że nie będę umiała się "przestawić" Kacper jest juz taaaki duży, Alanek bedzie malusi i mam takie głupie myśli własnie, że będę sie bać wziąść go na ręcę żeby krzywdy nie zrobić, pamietam jak mały miał 9msc poszliśmy odwiedzić miesięczną Maje i dziwnie było mi trzymać lżejsze dziecko od mojego :p z Kacprem po porodzie nie miałam takich obaw jakos od razu wiedziałam co robić smiling smiley

Yshkar Kochana ja tez po prosze buciki takie malutkie grinning smiley zrobiłabyś mi?? Oczywiście za przesyłke i materiały bym zapłaciła smiling smiley
pierniczki super, aż ślinka leci grinning smiley no i ciesze się, że już czujesz sie dużo lepiej, antybiotyk jednak działa smiling smiley

Gdzie reszta mam??

Dobranoc :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-12-2013 02:21:26

Dębiarze
Witam. U mnie dzien taki do niczego. Mialam badanie rano. Wszystko z mala dobrze. Nie bylam badana bo tylko rozmawialismy o wynikach. Mam lekka infekce grzybiczna ale powiedzial mi lekarz ze nie lecza takich bo to i tak wraca bo tak to już w ciazy jest przez te wysokie poziomy hormonow itd.. Stwierdzil ze mala bardzo dobrze się rozwija. A usg musze powtórzyć bo podobno pempowiny do konca nie można było sprawdzic. Pamieam ze sprawdzala ale w sumie nie powiedziala nic czy dobrze jest czy nie, wiec pewnie nie widziala to nic nie mowila i przeszla do innej czesci. Nastepna wizyta w polowie stycznia smiling smiley

A po wizycie pojechalam na zakpy , najpier do jednego slepu bo drobiazgi na ciasteczka , a pozniej do galeri. Musialam sobie jakies wygodniejsze majty kupic w moim ulubionym sklepie. Ale już ludzi tyle wszedzie, i była dosc kolejka. Wystalam i już pozniej zrezygnowalam z wstepowanie gdziekolwiek indziej bo tak mi się slabo zaczlo robic. Brzuch się ciezki zrobil. Pojechalam do domu i jak nie spie w dzien to spalam i moglabym spac ale musialam z mezem jeszcze pare spraw zalatwic jak wrocil z pracy. Dosc taka rozstrojona dzis jestem. Caly dzien bym mogla spac tongue sticking out smiley rano tez ledwo glowe podnioslam to krew się zaczela mi z nosa lac ciurkiem. Ale cisnienie mialam dobre wiec pewnie zmeczenie.


Yshkar dobrze ze już zdrowiejesz. A kiedy idziesz na badania? Kopniaki w zebra powiadasz , to gratuluje !!! Ja jeszcze po zebrach nie dostalam , ale pewnien niedlugo się dowiem jak to jest. Fajnie ze tak hindusi na ciaze reaguje. No wlasnie u nas tak to jest dokladnie jak piszesz. Przykre. A tu w stanch nie widzialam nigdy jeszcze żeby ktos kobiecie w ciazy cos ustapil. Rownouprawnienie tongue sticking out smiley No ale tu podejscie do ciazy tez jest inne skoro w trzy tyg po porodzie często trzeba wracac do pracy.
Sliczna opaska !!!!! Nie mogę się napatrzec smiling smiley


Paulusia1333 oj milutki dzien rodzinnie spedzony. Maly to musial być szczesliwy, tyle przjemnosci smiling smiley Na pewno nie jest tak zle z mezem skoro da się lekami to kontrolowac i jezdzic na kontrole. Będzie dobrze smiling smiley trzym kciuki. A może się tak zle tez czulas przez nerwy, podswiadomie. Nie denerwuj się kochana. A ja do dentysty na 27 mam na 20:00 wiec chodzby sniezyca była to dojade na pewno tongue sticking out smiley

Kasiek0 to dobrze ze nie ma sniegu to sobie maluchy na tej silowni mogą pobawic się. Fajnie ze masz taka kolezanke z dzieciaczkiem. Ja z moich wczoraj się smialam ze przdaloby się żeby ktoras zaciazyla tongue sticking out smiley Mowisz ze boisz ssięze z malenstwem sobie nie poradzisz. Na pewno sobie poradzisz, już raz to robilas to samo przyjdzie. Ja to dopiero mam stresa, uswiadomilam sobie ostatnio ze z takimi malenstwami to nie mialam prawie nic do czynienia, dopiero z takimi już wiekszymi dzieciakami. Wierze w instynkt macierzynski.

Ania_stefcia to dobrze ze chociaz te najgorsze elementy z glowy. Wlasnie się zastanawialam jak to będzie jak mi mala będzie kopac a tu trzeba się nie ruszac bo jeszcze mi przewierca to co nie trzeba tongue sticking out smiley stresik lekki jest :p dobrze ze już masz to z glowy do konca ciazy. A fajny wieczorek z mezem mieliscie smiling smiley takie filmiki to nie ocenione.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

aniaobn (offline)

19-12-2013 10:41:00

Szczecin
Dzień dobry dziewczynki!smiling smiley

ostatnio jakaś taka zalatana jestem.. przed świątecznie.. ale właśnie nie w związku z gwiazdką. Było po prostu trochę spraw które chciałam pozałatwiać jeszcze w 2013 roku.. a wiadomo między świętami a sylwestrem nic się nie będzie chciałosmiling smiley Dziś już lżejszy i przyjemniejszy dzień.. z tych niechcianych spraw to muszę tylko wybrać się na pocztę - oby nie było kolejki i brzydko pachnących ludzi..spinning smiley sticking its tongue out ale później idę 'zrobić' nóżki i dłonie więc pełen relaks radość hihi przed szaleństwem weekendowym! noo.. wiadomo że najwięcej rzeczy będzie się robiło właśnie w weekend.. na szczęście aż tak dużo do zrobienia nie ma, bo święta prawie całe poza domem.. ale jednak 'coś tam' zrobić trzebasmiling smiley żeby nie iść z pustymi rękoma no i żeby jednak w domku coś było radość

mamusie! Pisałam do Niny.. Bardzo Nas wszystkie przeprasza że nie zagląda, ale ostatnio bardzo słabo się czuję i nie ma siły pisaćsad smiley Poza tym po wizycie u ginekologa okazało się że ma skracającą się i za miękką szyjkę.. musi więc leżeć i brać luteinę..sad smiley biedactwo!!!!! Ach.przewracjący oczami aaa.. i obiecuję że niedługo się odezwie i napisze więcejsmiling smiley

magmal23 współczuję kochana problemów z ząbkiem.. jak ja nie cierpię stomatologów radość no ale cóż.. jak trzeba to trzeba!smiling smiley och.. ale śnieg pokrzyżował plany! niestety z nim tak to już jest.. jak nie ma to nie ma.. a jak już spadnie to tyyyle! panika na drogach i ciężko gdzieś się przedostać.. dobrze że przesunęłaś wizytę.. nie ma co fundować sobie takiej dawki emocjismiling smiley super że wizyta udana i z malutką wszystko dobrzesmiling smiley niech dalej pięknie rośnie:* na pewno z pępowiną też jest wszystko ok, ale zawsze lepiej sprawdzić jeszcze razsmiling smiley lepiej tak niż by olali sprawę.. smiling smiley ooo.. to dentystę zaraz po świętach masz?radość szkoda że nie udało się przed.. zawsze to inny komfort.. jedzenia hihiradość

Kasiek0 ciesze się bardzo że wizyta u ginka udana i wszystko u Was dobrzesmiling smiley trzymam kciuki żeby mały został już tak główką w dół! chociaż wiadomo że różnie to bywa..smiling smiley pączusi niestety już nie ma..zarumieniony ale jest jeszcze trochę ciacha jakbyś miała ochotę radość co do pierożków, to w gre wchodzą tylko takie w domku lepione!!!! my ogólnie nigdy nie kupujemy tylko sami robimysmiling smiley ale w tym roku wyręczy mnie teściowa.. bo za dużo stania i lepienia.. a wiadomo, na tyle osób to 200 sztuk jest mało! ja tam jestem pierożkowym potworkiem!LOL jeśli chodzi o swędzenie skóry to też słyszałam że może to być objaw jakiejś choroby.. ale tylko jeśli mocno swędzi. Wiem też że często jest to spowodowane po prostu rozciąganiem się brzuszkasmiling smiley mnie na szczęście nic nie swędzi bo pewnie zaraz bym już czegoś u siebie szukała hihispinning smiley sticking its tongue out

Aniu jasne że skoro nie ma śniegu to trzeba cieszyć się słoneczkiem!smiling smiley niestety coś za cośsmiling smiley u mnie słoneczka co prawda nie ma.. ale też się cieszę hihi uśmiech super że ostatnia wizyta u dentystki zaliczona! teraz już spokój.. i ząbki śliczne!radość a;le fajnie powspominaliście sobie z mężusiemsmiling smiley chwila moment i będziecie nagrywać pierwszy filmik Kacperka..radość

Martusia26d kochana jesteś w pełni usprawiedliwiona!smiling smiley naciesz się mamcią ile się da..!smiling smiley

yshkar skoro organizm się domaga, to śpiiiiij ile się tylko daaa!smiling smiley niczym się nie przejmuj winking smiley i ciesze się bardzo że już lepiej się czujesz!smiling smiley a opaska przecudna! naprawdę, maleńkie cudeńkosmiling smiley zdolna jesteś, no no no...!!!!uśmiech mmm.. i pierniczki jak smakowicie wyglądają!!!!!smiling bouncing smiley

Paulusia dobrze że mąż wszystko sprawdził i teraz wiadomo co i jak..smiling smiley lekarz na pewno wie co robi.. nie martw się na zapas:* najważniejsze żeby stosował się do zaleceńsmiling smiley trzymamy kciuki za dzisiejszą wizytę!!!smiling smiley

Całuuuuje mocno!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

19-12-2013 10:42:18

Warszawa
Czesc Dziewczyny!

Ja na chwilke tylko, bo ostatnie dni cięzkie. U nas wszystko ok, byłam u lekarza, wyniki mam ok. cukier tez całkiem dobrze wyszedł. na czczo 89, po h 94 a po 2 153 grinning smiley heh.. ale powiedział mi ze nie mam sie czym martiwc i nic mam z tym nie robic. jedynie znowu poczatek infekcji jest. ale to juz norma u mnie takze sie tym nie martwie.
z małym byłam u lekarza i niestety w dalszym ciągu nie są uszy w 100% wyleczone i dostał syrop- ale juz nie potrzeba antybiotyku no i w styczniu do laryngologa znowu.

pozniej poczytam co u Was jak mi dziecko pojdzie spacsmiling smiley i nadrobie te stronysmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

yshkar (offline)

19-12-2013 13:32:26

Kraków
Cześć dziewczyny

U mnie dzisiaj dobrze, ale znowu pospałam... the finger smiley Wstałam rano przed 8:00, zjadłam śniadanie, posiedziałam chwilę i doszłam do wniosku, że dalej chce mi się spać... więc położyłam się do łóżka i obudziłam się po 12:00 winking smiley Nieźle, ale widocznie jakaś osłabiona jestem po antybiotykach, albo ta pogoda. Nie wiem, ale korzystam ze spania póki mogę winking smiley

Wczoraj zażyłam ostatni raz antybiotyk i mam nadzieję będzie już ok. Narazie do weekendu nie planuje i tak nigdzie wychodzić, chociaż bardzo mnie ciągnie, ale organizm jest pewnie osłabiony po chorobie więc wolę czegoś znowu nie złapać...

Zrobiłam sobie porównanie fotek ciążowych i teraz dopiero widzę jak brzuch się zmienia a cały czas wydawało mi się, że prawie w ogóle nie rośnie winking smiley



Kasiek0 cieszę się, że moje prace Ci się podobają winking smiley Mogę pomyśleć nad zrobieniem bucików dla Ciebie, ale to bardziej po Nowym Roku, bo w okresie świątecznym może być ciężko, ale myślę, że później coś wykombinuję grinning smiley

magmal23 niedobrze z tą infekcją :/ Ja często też tak robię w sklepach, idę po coś, widzę kolejkę i odpuszczam. A teraz przedświąteczny szał to sobie wyobrażam co się dzieje. Mój brzuszek też niby mały, ale ciężko mi z nim ostatnio. Nie wyobrażam sobie co będzie za 2 miesiące...
Na badania chyba się wybiorę we wtorek, tak przed wigilią, żeby zdążyli z wynikami, bo na piątek się umówiłam do lekarza a w sumie to już ostatni dzwonek na zaległe badania. Mam nadzieję, że wyjdą w miarę, bo czytałam, że po antybiotykach powinno się czekać ok. 2 tygodnie, ale już nie będę zwlekać do nowego roku. Najwyżej będę powtarzać... No tak, hindusi czasami są denerwujący, ale generalnie jak chodzi o ciąże, wiek i choroby to są bardzo uczynni dla innych i to jest super winking smiley Wczoraj nawet szwagierka do mnie pisała, jak się czuję i czy za dużo nie muszę robić w domu, bo jak tak i mąż nie pomaga, to ona go opieprzy grinning smiley grinning smiley Szkoda, że u nas ludzie się tak nie traktują.

aniaobn to zalatana jesteś przed świętami winking smiley Tylko nie szalej za bardzo Kochana winking smiley no, ale fakt, są rzeczy które trudno sobie odpuścić winking smiley Super, że odezwałaś się do Niny, bo też się o nią martwiłam... Dzięki za miłe słowa smiling smiley Mam nadzieję, że pierniczki do świąt wytrzymają, bo je co jakiś czas podjadam winking smiley

CarAllowa no to całkiem dobrze smiling smiley Super, że mały jest zdrowy i że z glikozą wyszło ok, a infekcje niestety w ciąży to chyba norma...

Trzymajcie się

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

19-12-2013 14:53:16

Jaworzno
Hej Mamcie smiling smiley

U nas dziś znów pogoda dopisała ale cóż z tego jak nie wyrobiliśmy się przed drzemką na spacerspinning smiley sticking its tongue out hihi ponad godzinę dziś gadałam ze znajomą przez tel grinning smiley (z którą poznałyśmy się jak leżałam z plamieniami w szpitalu ona wtedy też plamiła) a najśmieszniejsze jest to że mieszkamy naprawdę blisko siebie LOL a jakoś ciągle czasu brak żeby się spotkać i tak dzwonimy do siebie co jakiś czas i gadamy standardowo ok godziny haha, ona ma termin porodu na 26-go marca będzie miała córeczkę Laurę smiling smiley a w domu ma już 9 letniego synka Kacperka smiling smiley potem przyszła do nas moja przyjaciółka która przed wczoraj przyleciała z Norwegii (była odwiedzić siostrę) i przywiozła nam gigantycznego łososia norweskiego grinning smiley męzyk i mój tata będę bardzooo zadowoleni smiling smiley

Powiem Wam że ja ostatnimi czasy szybko wieczorami padam smiling smiley jak wcześniej narzekałam że nie mogę usnąć tak teraz nie mam z tym problemu, nawet popołudniu drzemkę mogę sobie śmiało strzelić grinning smiley chyba organizm ładuję sobie akumulatory bo wie co go czeka za niedługo spinning smiley sticking its tongue out chodź ja przy Krystianie źle nie miałam smiling smiley bo na początku budził się w nocy co 3 h jadł i ładnie zasypiał z powrotem, potem ten czas się wydłużał aż koło 5 miesiąca przesypiał już całą noc smiling smiley więc może Kacperek będzie też taki wyrozumiały dla rodziców grinning smiley ale wiem że nie można porównywać karmienia piersią z karmieniem butelką bo po butelce dzieci z reguły sa bardziej najedzone syte

yshkar pierniczki wyglądają super smiling smiley i na pewno smakują pysznie smiling smiley rośnie rośnie ładnie Ci ten brzusio smiling smiley

Kasiu mój maluch też uwielbia (chyba jak większość dzieci) takie miejsca z kulkami i innymi atrakcjami smiling smiley już dawno nie byliśmy "na kulkach" więc trzeba się będzie wybrać po świętach bo mężyk ma wtedy wolne smiling smiley Kacperek Twój na pewno się wyszaleje i będzie mega zadowolony grinning smiley

Magmal super że z małą wszystko dobrze smiling smiley no właśnie miałam Ci już pisać ... jak Ci poleciała ta krew z nosa (ale doczytałam) że ciśnienia miałaś dobre smiling smiley to najważniejsze, mi tak w pierwszej ciąZy puściła się krew z nosa zmierzyłam ciśnienie i miałam za wysokie, pewnie tak jak piszesz to było przez zmęczenie więc teraz troszkę poleniuchuj smiling smiley

Aniu ja sama się dziwię że chodź chwilę znajduję na forum bo ciągle jest coś do zrobienia itd... niby święta u nas po za domem można tak powiedzieć to zawsze robota się znajdzie

CarAllowa super że cukieras wyszedł dobrze smiling smiley mam nadzieję że po tym syropie już synuś będzie w 100% ZDROWY ja właśnie słyszałam że zapalenie infekcje ucha długo lubią sie utrzymywać :confused: oby u Was było już dobrze!!

NINUŚ Odpoczywaj kochana ile się da i nic się nie martw !! czekamy tu na Ciebie i myślimy o Was :*

Nie wiem jak Was ale mnie denerwuje że w tej telewizji ciągle tak przeżywają ze śniegu na święta nie będzie (fakt człowiek by wolał ten biały puch całkiem inny klimat świąt by był) ale z tego co sobie przypominam to ostatni raz takie prawdziwe białe całe święta to dawnooo dawno temu były (bynajmniej u nas na śląsku spinning smiley sticking its tongue out ) więc nie wiem co tu przeżywać spinning smiley sticking its tongue out człowiek już chyba zdążył się przyzwyczaić że zima u nas przychodzi wtedy jak powinna już pomału odchodzić


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

youknowho (offline)

19-12-2013 15:40:07

Szczecin
Cześć dziewczyny:-) Podobnie jak Wy mam termin na marzec 2014r. Mam 32 lata i to będzie moja pierwsza dzidzia- dziewczynka ( Sandrasmiling smiley. Mogłabym o niej mówić godzinami. Generalnie jestem osobą aktywną zawodowo , teraz jednak ze względu na specyfikę mojej pracy, mam zwolnienie lekarskie i jakoś tak.... nie mogę się odnaleźć. Pomyślałam więc , że miło będzie poznać inne przyszłe mamusie.
Aktualnie jestem na etapie wyboru wózka....nie wiedziałam , że w Szczecinie będzie to taki problem. Okazuje się, że jest tu bardzo mały wybór. Co sądzicie o wózkach Orbit Baby? Pozdrawiam.

Kasiek0 (offline)

19-12-2013 21:39:30

Gdynia
Hej, hej smiling smiley

Dzień udany, kulki zaliczone, zakupy również teraz objadam sie pomarańczami tak mi się chciało grinning smiley no i byłam w piwnicy po ubranka dla Alana mam jedną siatke narazie więc przyniosłam do domu przejrzeć co tam jest i wyprać już smiling smiley a ogólnie wyprawke zaczniemy kompletować zaraz po świętach. Kacper do tego nie spał w dzień ale padł o 19 pospał 1,5h i wstał :/ więc teraz siedzi i ogląda bajki.

Magmal dobrze, że z Julką wszystko w porządku smiling smiley a zakupy fakt cięzko teraz robić, u mnie dzisiaj w sklepach przejść sie nie dało, kolejki kosmiczne, masakra tyle ludzi :/ uuu... krew z nosa to niedobrze uważaj na siebie! Ja się ciesze strasznie, że nie ma tego śniegu, moge normalnie chodzić z małym za rękę a nie ciągnąć go za sobą i sie ślizgać. Świat w ogóle nie czuje jakoś co roku jest to samo więc po prostu się ciesze, że nie jest bardzo zimno smiling smiley No tak ja już wiem jak to jest z takim maluszkiem tylko takie głupie mysli mam teraz, dokladnie chodzi o wage dzieci :p i o to żeby sie przestawić na lżejszego maluszka smiling smiley ja w pierwszej ciąży tez nie miałam w ogóle doczynienia z niemowlakiem i większym dzieckiem też, porodu się nie bałam i tego, że instynktu mi zabraknie czy coś, dostajesz dziecko i wiesz co masz robić smiling smiley więc się nie martw. Za to strasznie nie mogłam pojąć tego, że takie małe dziecko z raczkami i nóżkami, płaczące było w moim brzuchu :p nie potrafiłam sobie tego jakoś wyobrazić hehe.

Aniaobn hehe brzydko pachnących ludzi :p zawsze w autobusie o tym mysle żeby sie nikt taki nie trafił :p no Ty to masz dobrze pewnie koleżanki po fachu się Toba zajmą?? grinning smiley buu... myslałam, że zostawisz mi jednego pączusia hehe :p własnie mnie swędzi ale od czasu do czasu na przodzie brzuszka, a jak juz swędzi to mozna dodrapać się do Alanka :p pewnie to własnie przez rozciagającą się skóre cóż.

Nina trzymaj się tam dzielnie!! smiling smiley na pewno wszystko bedzie dobrze tylko słuchaj lekarza i leż, leż i odpoczywaj, oczywiście tez pozdrawiamy :*

CarAllowa no to wyniki nie takie najgorsze smiling smiley dni ciężkie mam nadzieje, że po prostu przygotowaniami i nic złego sie nie dzieje Kochana!! Jej biedny nałyka się tych leków :/ ale najważniejsze żeby w końcu sie wyleczyć.

Yshkar ulala do 12 pospać grinning smiley brzuszek rośnie, rośnie ciąża jako, że jestem beztalencie i nie wydziergam sobie takich slicznych bucików to oczywiście jakbys miała chwilke i ochote to byłoby super smiling smiley i rzecz jasna jak najbardziej może byc po świętach smiling smiley

Ania_Stefcia pewnie Kacperek będzie ładnie sypiał tak jak braciszek smiling smiley oj tak dzieci uwielbiają takie miejsca kulki, ślizgawki i ogólnie szał grinning smiley ja prawdziwą zime pamietam na świeta to jak rodziłam Kacperka czyli w grudniu 2010 smiling smiley wtedy przyszła i szybko i długo sie trzymał śnieg.

youknowho witaj w Marcówkach smiling smiley jesli chodzi o wózek o który pytasz to ja niestety nie pomoge, moze inne dziewczyny coś wiedzą smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-12-2013 21:54:21

Dębiarze
Aniaobn, oj fajnie ze się dowiedzialas co u niny. Zastanawialam się wlasnie ze już dlugo jej niema. Czekamy na nia winking smiley Mam nadizeje ze na poczcie się nie wystalas. Ja dzis tez będę musiala podskoczyc bo mi maz listow nie wziol rano żeby wrzucic do skrzynki. A polozylam mu pod portwelem żeby wziol jak rano będzie wychodzil i portwela nie ma a listy sa tongue sticking out smiley co do swedzenia brzuszka to mnie swedzi jak sobie zapomne posmarowac kremem. A staram się dwa razy dziennie smarowac. Jak tylko posmaruje to przechodzi. Skora się rozciaga.

CarAllowa dobrz ze cukieras w porzadku. A z ta poczatkujaca infekcja to leczyc będą ci czy nie? Bo mi mowia ze się nawraca w ciazy i nie lecza jeśli nie jest powaznie.

Yshkar fajnie brzuszek rosnie. Mi teraz tak ruszyl strasznie. Az się przerazilam co to będzie za miesiac. Ale sam lekrz się wczoraj smial czy już zauwazylam jak szybko brzusio rosnie. I ze to normalne. Kolezanki mi sesje z brzucholem zrobily to jak mi tylko wysla zdjecia to wam tez tu wrzuce tongue sticking out smiley A to pewnie ttwój maz bez gadania pomaga skoro ma takie wychowanie hinduskie ze się dba o kobiety w ciazy winking smiley

Ania_stefcia to fajnie ci dzien minol. A ten losos. Ohhh ale bym zjadla. I sushi mi się marzy , i tak ciagle z kolezankami tyko powtarzamy ze jak urodze to idziemy na to sushi ale przeciez jak będę karmic to tez nie wolno surowych ryb i mies :/ a co do spania, to pewnie ze spij poki możesz. Ja tez ostatnio spiaca strasznie jestem. I to chyba tak już będzie coraz czesciej ze wiecej odpoczynku organizm będzie potrzebowal. Trzeci semestr u mnie już tuz tuz.


Youknowho witamy. Gratulujemy coreczki smiling smiley mamy taka tabelke marcoweczek do się do nas dopisz. Ja o tym wozku co piszesz nie slyszalam nic tongue sticking out smiley sama już wozek mam zakupiony i tez się zastanawiam jak się sprawdzi w praktyce. Jeszcze tylko pare miesiecy i się dowiemy hihi

Mi dzien dzis tak sobie. Szaro i buro jest. Spiaca jestem i zaraz ide sobie drzemke zrobic. Julka tez ssię malo rusza dzis. Ale sprawdzilam i serduszko bije pieknie. I jak przylozylam aparat to tez i pare kopniakow dostalam. Mój maz na ta mala aktywnosc corci oczywiście stwierdzil ze przeciez ile można kopac i kazdemu by się znudzilo i nie ma się co martwic. Taki ma tez leniwy dzien corcia jak i ja smiling smiley


Milego wieczorku zycze wam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]

magmal23 (offline)

19-12-2013 22:00:35

Dębiarze
kasiek0 fajnie ze dzień milo minął. Takie przeglądanie Cieszków to fajna rzecz smiling smiley co do tej wagi maleństwa to ja nawet sobie nie mogę wyobrazić jakie to będzie maleństwo. Na pewno będę zaskoczona ale wiem ze dam rade. Mówisz ze nie balas się porodu. Ja właśnie tak się przyznam ze wogole jakoś nawet o porodzie nie myślę. Wiem ze będzie, i trzeba to przeżyć i na tym się kończy tongue sticking out smiley koleżanki tez się mnie pytaja i tak w sumie to nie mam nic do powiedzenia o strachu przedporodowym. nie dochodzi do mnie chyba to jeszcze tongue sticking out smiley Naradzie dobrze mi ze mała tam jest we mnie i wokół tego mi myśli krążą.


[link widoczny po zalogowaniu]

lutóweczki2016=> [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Marcóweczki => [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.