termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

11-06-2019 09:10:12

Rafael ja jak mój mały nie lubił leżeć na brzuszku i płakał to układałam go na sobie półleżąco albo na mężu na płasko i wtedy dłużej wytrzymywał . A skok nastąpił jak zaczelam go nosić na pionowo o sam zainteresowany zaczął główka obracać . Wiec myśle ze sie tez liczy.
Ja od zawsze mam takie wsparcie w rodzicach ale są tez tego złe strony bo nie umiem np. gotować . Obowiązki życia codziennego ciężko mi ogarnąć bo zawsze miałam wszystko podstawione. Co prawda dzięki temu rozwinęłam się zawodowo ale ja swoje dzieci będę jednak inaczej wychowywać bo widzę po sobie ze ciężko mi teraz się zabrać za gotowanie a chciałabym coś umieć ... No ale i tal uważam ze mam kochanych rodziców a każdy rodzic jakieś błędy popełnia.


Angelisia446 (offline)

11-06-2019 09:24:53

Osa super. Ja jak córkę miałam to mieszkaliśmy u moich rodziców- zupełnie inaczej. Lżej oczywiście bo właśnie A to obiad już zrobiony, zawsze ktoś ja wziął jak marudziła tak że nie byłam sama ze wszystkim tak jak teraz. No ale do wszystkiego się idzie przyzwyczaić- teraz wakacje to chociaż zaprowadzanie i odbieranie ze szkoły mi odejdzie.


Evii91 (offline)

11-06-2019 10:03:50

Tychy
Ja się w ogóle nie stresuje, jedynie co raz na miesiąc jakiś dołek mnie złapie. Teraz jest ok. a obiady mam codziennie, jakieś śniadanie i kolacja też. W nocy czasem zjem banana jak wstaje do Alicji. Przykro mi z powodu mleka ale właśnie żeby się nie zadreczac daje modyfikowane. Slod jeczmnienny już mi bokiem wychodzi. Lecę piąty i ostatni słoik...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

11-06-2019 10:33:29

Poddaje się z nadrabianiem LOL

Osa tylko się cieszyć! smiling smiley

Rafael ja tez zauważyłam ze nie ma różnicy po mn. Wieczorem nakarmiłam mała cycem i od 21 spała do 1:30 w nocy. Wtedy dałam jej mm, wypiła 130 mil i poszła dalej spać po 2 a wstała o 4 marudna!

Dziewczyny ja tez się strasznie stresowałam tym pokarmem moim ale stwierdziłam ze nie ma co! Miliony dzieci wychowane na mm i są zdrowe wiec jak my od czasu do czasu podamy mm oprócz piersi to tez im się krzywda nie stanie! Najważniejsze jest to ze walczymy i robimy co możemy! Tak na prawdę większa krzywdę robimy naszym maluchom i sobie stresując się tym wszystkim bo raz jesteśmy nerwowe i zmęczone i zanika nam pokarm a dwa nasze dzieciaczki są marudne i niespokojne i być może głodne, i zamiast cieszyć się tym niemowlęcym czasem to my co robimy?!
Ja cały czas karmie cycem i jak trzeba to dokarmiam mm jak już czuje ze u mnie słabo w cyckach albo jak mała się zaczyna denerwować i muszę wam powiedzieć ze działa! Obydwie jesteśmy spokojniejsze i szczęśliwsze smiling smiley a moja ponda już zaczęła sobie pogadywac troszeczkę smiling smiley

Moja tez za długo na brzuszku nie lubi no chyba ze na klacie u mnie czy męża smiling smiley albo Jaśka jej pod tułów podkładam i wtedy sobie tak fajnie leży ale główka już super operuje, rozgląda się i wodzi wzrokiem smiling smiley

Evii ja tez pije ten słód jęczmienny i nie widzę rezultatów...

Moje dzieciaki smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Angelisia446 (offline)

11-06-2019 11:13:31

Dziewczyny oglądalyście pytanie na śniadanie? Było o temp w wózku przykrytym pieluszka. I bez pieluszki ale w sloncu.


Angelisia446 (offline)

11-06-2019 11:14:59

Marta śliczne dzieciaczki <3


20_marta (offline)

11-06-2019 11:16:09

Angelisia dzięki smiling smiley napisz coś więcej o tej temperaturze proszę, nie oglądałam...

Natka2505 (offline)

11-06-2019 11:27:20

Marta fajne dzieciaki eye rolling smiley widać na zdjęciu że brat kocha siostrę grinning smiley

A ja przyjechałam do mamy bo chciałam u nas w kościele chrzciny załatwić, lecę do kościoła a tam kancelaria parafialna czynna od pon.-pt. 16:00-17:00... No ludzieeeee... Teraz muszę czekać u mamy do 16:00.

Ale przynajmniej zjem maminy obiadek smiling smiley mama młoda kapustę gotuje grinning smiley jak skończy w kuchni się krzatac to przypilnuje mi Maksa a ja wyskoczę chyba do lumpeksu jakiegoś grinning smiley bo już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam... Chyba na początku ciąży jakoś. I pojadę do swojej fryzjerki się umówić na farbowanie nareszcie grinning smiley

Kurcze gdybym ten kościół ogarnęła to bym zaraz knajpke na ta imprezę też załatwiła, No trudno, poczekam do 16:00...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Osa (offline)

11-06-2019 12:08:11

Rafael jakbyś mieszkała bliżej nas to mogłabyś do nas przychodzić na obiadki codziennie moi rodzice są bardzo gościnni ... tylko ta odległość .. na prawdę masz ciężko i nie wiem co innego Ci doradzić jak to ze z czasem na pewno będzie lepiej bo mały będzie coraz grzeczniejszy i będziesz miała więcej czasu na ogarnięcie wszystkiego


Osa (offline)

11-06-2019 12:10:22

Marta kochane dzieciaczki , na prawdę dzieci dają tyle radości w życiu eye rolling smiley
Zgadzam się z Tobą ze nie ma sensu się stresować bo mleko mm to nie koniec świata ! Ważniejsze jest żeby mama była szczesliwa i zrelaksowana to i na dziecko przejdzie


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.