termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

11-06-2019 12:12:50

My sobie w te upały zaserwowalismy kawkę z pianka i lody w pucharkach smiling bouncing smiley a moje kg siedzą .... ale wczoraj mąż mi z garażu przyniósł orbitreka i będę ćwiczyć , chyba po cc to nie jest zbyt intensywne ćwiczenie ?


kathrin (offline)

11-06-2019 12:13:25

Szczecin
Marta piękne zdjecia a jak podobni do siebie.

Ja dziś w planach wizytę u gina mam i cytologie. Muszę jeszcze poprasowac, bo jutro córka ma zakończenie przedszkola.
Angelika oglądałam akurat ale się zdziwiłam że pani doktor każe sprawdzać czy dziecku nie za zimno dotykając stopek , mhm .

Sylvusha (offline)

11-06-2019 12:26:27

Bielsko/Londyn
Nie wiem ktora pytala ale jakikolwiek cwiczenie glowki jest wazne, na ramieniu rowniez, moja lubi spac na brzuchu ale wscieka sie na aktywnosc w tej pozycji hehe na rekach w pionie trzyma glowe sztywno I sie rozglada wiec uwazam ze to narazie wystarczy...
Ja na szczescie mam ok z cyckami nie mam nawet butelki ktora dopiero zanowilam hehe Bo IDE na koncert Metallica z synem Na jego 16tke wiec maz musi dac mm, nie Bede sie bawic w odciaganie szczerze mowiac nie chce mi sie, przeciez mm tez dla dzieci!!! Ile Twoj synus Marta ma? Super blondas, a to moja ekipa z niedzieli (wraz z moja siostrzenica) [link widoczny po zalogowaniu]

Apropos rodziny, moja siostra tez jest Tu ale my zupelnie sie nie dogadujeny, widzimy sie dwa razy w Roku... :-( Osa super masz ze swoja rodzina, na serio, rzadko kiedy apotyka sie fajna rodzine ktora razem sie trzyma, mam nadzieje ze ja wlasnie taka tworze <3






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-11 12:57 przez Sylvusha.

Rafael (offline)

11-06-2019 12:54:12

Łomża
Marta piękne dzieciaczki! Sylvusha nie mogę otworzyć zdjęciasad smiley. Przestałam przejmować się pokarmem. Będzie trzeba to dokarmię mm. Tak jak mówicie- ważne, żeby dziecko było najedzonewinking smiley. Jest tak gorąco, że leżę na golasa z synkiem. Dziś będę go często przystawiała do cyca, żeby mi się nie odwodnił. Byłam zmuszona wyjść na zewnątrz, bo byliśmy na bioderkach. Dziś mieliśmy pierwszą jazdę autem we dwoje. Muszę kupić lusterko, żeby widzieć małego...


Sylvusha (offline)

11-06-2019 12:57:49

Bielsko/Londyn
Teraz powinno dzialac :-)


20_marta (offline)

11-06-2019 13:04:13

Moje najpiękniejsze na świecie brzydale grinning smiley

Sylwia, Jakub ma 11 lat kończy właśnie podstawówkę, już wchodzi w taki nastoletni wiek ale fakt widać ze siostrę kocha chociaż bardzo się baliśmy jak to będzie smiling smiley zaskoczył nas pod każdym względem smiling smiley

Sylwia ja tez nie mogę otworzyć zdj.

Osa to prawda ze jesteś szczęściara ze masz taka rodzine wspaniała i taki kontakt. Ja z moja rodzinka tak średnio co jest smutne i tak jak Sylwia mówi mam nadzieje ze z moimi dzieciakami stworzymy właśnie taki wspaniały dom smiling smiley

Rafael i prawidłowo nie ma co się stresować, robisz wszystko co możesz i to jest najważniejsze!

Natka przechlapane masz ze musisz czekać ale będziesz miała z głowy no i ten maminy obiadek smiling smiley

20_marta (offline)

11-06-2019 13:12:01

Sylwia piękne dzieciaczki masz

Angelisia446 (offline)

11-06-2019 13:42:41

Tutaj macie dziewczyny link do odcinka [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley

Kathrin no to akurat mnie też zdziwiło tongue sticking out smiley


Rinka (offline)

11-06-2019 13:48:16

Janówek
Rafael my tez na golasa,okna pozaslanialam,pouchylalam i Feliks spokojnie spał sobie prawie trzy godziny.Pokazalam książeczki,zabawilam nowa zawieszką i odpłynął.

Sylwia, Marta to ciepło które dają dzieci nikt nie da.smiling smiley

Teraz coś ugotuje i przed17bede musiała wyjść.

Rafael (offline)

11-06-2019 14:38:59

Łomża
Angelisia dlatego kupiłam parasolkę. Wszędzie trąbią, żeby nie zasłaniać wózków pieluchami. Nawet częściowo. No chyba że się urodziło ogórka szklarniowegogrinning smiley. Wpisz w google. Wyskoczy ma pewno.
Sylwia piękne masz dzieci!smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.