termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Osa (offline)

11-06-2019 08:13:54

Natka mój tez się tak przesuwa ale nie aż tak mocno żeby np spadł z sofy jak na niej go położę ale oczywoscie nie zostawiam go nigdy samego na sofie tylko siedzę obok
W wózku bez przewy mi zjeżdża na dół tak ze mu nogi wystają poza LOL w łóżeczku tez zjeżdżał ale już łóżeczka tego dostawnego nie używam bo uderzał się rączkami o szczebelki jak się przebudził i tak szeroko raczki rozstawial i szybko podnosil do góry. Musimy już kupić większe łóżeczko ale i tak uważam ze to dostawne na pierwsze tygodnie robi swoją robotę






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-11 08:17 przez Osa.

Angelisia446 (offline)

11-06-2019 08:16:33

Osa kładę go kilka razy dziennie ale on zaraz wrzeszczeć zaczyna i płakać.
Kathrin no u mnie to samo. Położy się i piąstki zajada i ani mu się śni głowę podnieść. Ewentualnie trze buzia o pieluche w lewo i w prawo i w taki sposób nigdy ta buzia się nie wygoi bo podraznia ja ciągle eye rolling smiley

Jak leży na plecach to też się przesuwa LOL
I podnosi nogi wysoko do góry: lol:






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-06-11 08:17 przez Angelisia446.

Angelisia446 (offline)

11-06-2019 08:18:12

Rinka sposobow na komary nie znam niestety A szkoda no u nas tragedia z nimi w tym roku - jak nigdy


kathrin (offline)

11-06-2019 08:18:48

Szczecin
Angelika to daj mu pieluchę bambusowa, moja lubi jak ja miziam bo to taki przyjemny gładki materiał. I po kąpieli też ja osuszamy pieluszka bambusowe, pełen relax.

Osa (offline)

11-06-2019 08:25:27

Evi zauważyłam ze stres bardzo wpływa na ilość pokarmu dlatego staram się być na luzie i za dużo o pokarmie nie myśleć ale w głębi mam nastawienie ze chce karmić ciagle piersią. Może tez odżywianie ma wpływ ? Bo czemu niby nie chudnę i ciagle mam 10kg po ciazy ... jem dobrze bo mama gotuje i mąż i jeszcze mi co chwila coś podstawiają do zjedzenia a to truskawki a to czereśnie kanapeczki inka , moja mama jest taka kochana bo sama nie miała pomocy po porodzie i do dziś wspomina jak jej było ciężko i po 2 tyg straciła pokarm dlatego mi tak pomaga.


Osa (offline)

11-06-2019 08:34:28

Evi może za dużo myślisz i się martwisz tym pokarmem ... to ma ogromny wpływ ale jak tu się nie martwić jak jest mało ... i powstaje błędne koło rozumiem to sad smiley

Angelisia u nas tez mały ciagle na brzuszku piąstki ssał i się za chwile wkurzał ze mleczko nie leci z nich ale jednak mięśnie i tak się ćwiczą w takiej pozycji. U nas to było z dnia na dzień ze nagle tak zaczął się tym cieszyć


Rafael (offline)

11-06-2019 08:43:34

Łomża
Ja też chyba tracę pokarm przez stres. Czasem mały ciąga te cycki i się denerwuje strasznie. Już sama nie wiem. A wczoraj na noc wypił 90ml mm więc coś musi być na rzeczy. Osa super, że mały przespał ci całą noc. U mnie mimo mm mały wstawał tak samo jak po piersi. Niektórzy uważają, że po MM dziecko dłużej śpi. Osa super, że masz taką pomoc ze strony najbliższych. Tylko pozazdrościć. A u mnie pusta lodówka i nawet nie wyjdę na zakupy, bo taki upał. A mamy bioderka na 10.30 to nie chcę małego zabierać jeszcze do sklepów. Klimatyzowanych w dodatku. Wczoraj w smyku było tak zimno, że mały aż mi się obudził... Ma katar to nie chcę pogorszyć sprawy.


Rafael (offline)

11-06-2019 08:47:40

Łomża
Mój mały nie lubi leżeć na brzuszku. Zaraz płacze. Ale chyba mimo to będę kładła go częściej niż dotychczas, bo później będą problemy. A jak noszę go na ramieniu to też można to wliczyć? Bo tak lubi być noszony. Nie na klatce piersiowej tylko na ramieniu. I wtedy główkę trzyma sztywno. Jak jest zmęczony to opiera o mnie.


dusia30 (offline)

11-06-2019 08:54:53

Gliwice
hej dziewczyny i tak Was nie nadrobie przeczytalam ostatnie dwie str i powiem tak ...
Osa nie przejmuj sie tylko ciesz smiling smiley ze przesypia noce moja robi tak w sumie od poczatku i nic jej nie jest zrowe dziecko jak zasnie o 22 to budzi sie o 5 a jak pozniej np kolo 23 to o 6 i normalnie funkcjonuje rano wyssie nawal pokarmu z dwoch piersi i zadowolona winking smiley
co do pozycji na brzuchu dalej postepow nie widac jedynie ewentualnie jak na kims lezy to jeszcze w miare chce lezec ale jak sama to juz sie wkurza
my juz po chrzcinach rodzinka tez pojechala do domu
w tym tygodniu jeszcze planujemy jechac w gory
w niedziele tez bylo milo bo bylismy cala rodzinka taka wielka ekipa w zoo smiling smiley
a ja z tego stresu w sobote dostalam temperatury! hmm nie wiem czemu ale w niedziele rano juz mi przeszlo...
w przyszlym tygodniu pewnie bede tu bywac czesciej ... bo teraz nie mam za bardzo jak i moze wtedy uda mi sie was jakos nadrobic smiling smiley


Angelisia446 (offline)

11-06-2019 09:02:34

Dusia nie chce Cię martwić ale narobić to u mnie zawsze graniczy z cudem LOL czasem mam 1-2 dni przerwy i nie do ogarnięcia temat LOL

Rafael no właśnie nie wiem czy noszenie w pionie się zalicza bo mój tak też lubi i trzyma sobie główkę. A co z leczeniem na brzuchu to nie wiem bo ta prawie zagojona buzia znów się suchą i brzydka zrobiła :confused: muszę te bambusowe pieluszki wypróbować tak jak kathrin pisała.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.