termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

09-04-2019 12:40:28

Sylvusha dokładnie... Brzuch to jeden istny flak LOL pociesza mnie fakt że do lata coś tam się zgubi chyba grinning smiley

Mój skrzat już gotowy do wyjścia eye rolling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

09-04-2019 13:15:29

Tychy
Przebarwienia znikają po jakimś czasie więc spokojnie.

Ja to mam raczej kilkanaście czarnych kudlow i tyle. Tylko ta kreska...

Natka ale masz małego przystojniaka hehe

Kurde a nas trzyma w szpitalu tylko to, że prawie sama nie je... Ja już nie mam sił. Jak mam iść na karmienie z nią, to chcę mi się ryczeć...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

09-04-2019 15:27:09

Janówek
.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-09 15:31 przez Rinka.

Rafael (offline)

09-04-2019 15:33:07

Łomża
Natka jaki przystojniakgrinning smiley
Wróciłam od położnej. Położniczo wszystko jest ok, ale martwi ją ta biegunka i najlepiej byłoby, gdybym położyła się na oddział... Widziała, że nie chcę i narazie mam lekko się odżywiać ( sucharki, kleiki, lekkie zupy warzywne) a w razie czego do rodzinnego lub na IP. To najprawdopodobniej na skutek stresu, który ostatnio przechodziłam ( wiecie... Chodzi o ojca męża). I mam się nie stresować, ale weź się nie stresuj jak przez niego opieka społeczna już węszy... A teraz powiem wam hit... Zmierzyła mnie centymetrem i wyszło jej, że mały waży 3580gwielkie oczy a dziś dopiero zaczynam 38 tydzień. Powiedziała, że różnie może być z tą wagą, ale i tak się przeraziłam... 18.04 mam wizytę u gina i ciekawe co mu wyjdzie z USG...


20_marta (offline)

09-04-2019 15:48:19

Natka ale fajny kawaler!! smiling smiley

A mnie dzisiaj strasznie muli dziewczyny i takie jakieś bóle żołądka mam jakbym miała zwymiotować zaraz...
wysprzątalam szafki w kuchni dzisiaj może trochę przesadziłam z ta gimnastyka i dlatego...

Rafael, jak się potwierdzi na usg to ładny klocuszek będzie smiling smiley

Paulaklara (offline)

09-04-2019 16:23:31

Marta, może masz tak, jak ja, że dobrze się coś sprząta, pracuje i czuję, że mam na to siły, a potem zaczyna trochę brzuch podoblewac i nie mam siły nawet oddychać smiling smiley

U mnie kolejny dzień bez charakteru. Obiad, jakieś porządki, telewizor, komputer. Za to jutro rano idę się zobaczyć z położna, a potem lekarz wezwał mnie na ktg. Nie wiem czy podejrzewa że coś nie tak, bo miałam pierwotnie iść 18 dopiero. Ale raczej nie przyjmuje złego scenariusza

dusia30 (offline)

09-04-2019 16:49:46

Gliwice
Hej a ja dzisiaj poszlam na IP i okazalo sie ze jestem juz jeden dzien po terminie i mam rozwarcie na 3 ciasne palce... i skurcze sa ale ja ich nie czuje tzn bezbolesne sa i lekarz powiedzial ze lepiiej bedzie jak zostane na oddziale a ja bez torby na.luzaka bo to jeszcze nic ale wrocilam sie po torbe i zostalam przyjeta na oddzial i teraz leze i sie nudze ale powonnam w tym tyg urodzic chca zebym byla pod stala kontrola ktg uff a brzuch mnie zaczyna pobolewac a skurcze mam czeste ale niebolesne az sie sama zdziwilam ale w pierwszej ciazy mialam to samo bez boli rozwarcie i do porodu zobaczymy jak tym razem bedzie


Evii91 (offline)

09-04-2019 16:55:59

Tychy
Dusia ale niespodzianka! A jakie skurcze masz, jaką wartość pisze się na KTG?




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

09-04-2019 16:58:03

Evii te wartości to pic na wodę. Mi pokazywało 40, do 50 na partych.


20_marta (offline)

09-04-2019 17:14:00

Paulaklara być może bo tu energia mnie rozpiera to bym zrobiła tamto bym zrobiła a potem płacze ze wszystko mnie boli LOL

Dusia tez bym tak chciała nic nie czuć smiling bouncing smiley Powodzenia i dawaj znać co i jak! smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.