termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Delibird (offline)

11-03-2019 15:21:56

Zazdroszczę tym którym faceci ogarniają... Ja to się nawet godziny na drzemkę nie mogę doprosić...


Agnieszzz (offline)

11-03-2019 15:22:06

Lubelskie
Ja wstawalam po 5 do toalety to śnieg za oknem leżał aż w szoku byłam. Ale już się rozpogodzilo wszystko, śnieg zniknął tylko wiatrzysko zostało:pp ja cały dzień w domu.
Wypije sobie na spokojnie kawkę i Idę zaraz tylek na spacer ruszyć żeby dotlenic się trochę :pp


[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

11-03-2019 15:31:52

Łomża
Jak dobiję do 38 tygodnia tak jak Ty angelisia to pewnie będzie u mnie tak samogrinning smiley.


Rafael (offline)

11-03-2019 15:36:04

Łomża
Delibird u mnie na początku nie było kolorowo. Ciągle gadał, że tylko śpię i nic nie robię ( mimo, że zaliczyłam pobyt w szpitalu). Czepiał się strasznie. A teraz zupełnie inny człowiek. I nie mam pojęcia co go tak odmieniło, bo od zawsze był czepliwy. Co do drzemek to nie robię w ciągu dnia, bo to u mnie gwarancja nieprzespanej nocy. Wolę się przemęczyć i mieć spokojniejszą noc.


Delibird (offline)

11-03-2019 15:38:10

Rafael niestety ja to tylko w sumie słyszę że on to czasem zapomina że ja w ciąży jestem. Ale w dupie to już mam. Jeszcze trochę i go palnę na pożegnanie w głupi łeb.


Natka2505 (offline)

11-03-2019 16:32:17

Ja tylko slysze:

- no to po co tyle sprzątasz?


Bo... Hellloł nikt tego za mnie raczej nie zrobi :confused: a mimo że nie jestem pedantka to nie lubię jak mi kurz/bród na podłodze widać albo jak naczynia są niepozmywane...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

11-03-2019 17:11:13

Łomża
Miałam takie wielkie plany na dziś. I co? I dupa. Mam napięty brzuch i ledwo się ruszam. Nie jest twardy jak zawsze, ale skóra tak bardzo napięta, że aż ciągnie... Do wieczora może jeszcze uda mi cokolwiek ogarnąć. Mam dość robienia na raty.


Evii91 (offline)

11-03-2019 17:18:37

Tychy
Rafael siedź dziś na dupie!

Jesteśmy w tym samym tygodniu i ja słyszę przy każdym KTG i napięciu brzucha, że trzeba trochę opanować bo to jeszcze SKRAJNY WCZEŚNIAK! Błagam cię, opanuj się i odpocznij ten tydzień.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Delibird (offline)

11-03-2019 17:20:41

Rafael na raty nie oznacza źle tongue sticking out smiley

Ja to zdycham, tak bolą mnie żebra że tylko w łeb sobie strzelić. A jeszcze rano rwa kulszowa nieśmiało dawała o sobie znać. Grrr....


Rinka (offline)

11-03-2019 17:33:36

Janówek
A ja dzis odpoczywam, rano bylam na badaniu i leze caly dzien, tylko wstawilam i rozwiesilam pranie, zjadlam, umylam naczynia,policzylam ilosc dni do porodu ,probowalam zasnac.Kurjer nie przyjechal i jedt roznica miedzy ok 17,a ok18.Zjawi sie nie wiem kiedy.
Nie mam ochoty czytac ani ogladac filmow.Rano jestem zbyt senna na to do poludnia.Cisnienie mam dobre,gorzej z nastrojem.Moze teraz mi sie uda.Wczoram mimo porannego bolu gardla zjadlam lody.Dzis zjadlam sledzik.Anansy z puszki i mandarynki tez.Moj chlopak ma diete,ostatnio je sama kasze z warzywami,szybko stracil na wadze bo chcial.Sam sobie robi jedzenie,wiec ja juz nic niebkombinuje w kuchni, gotuje zupe i juz.

44dni do porodu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-11 17:34 przez Rinka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548540, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.