termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Evii91 (offline)

11-03-2019 22:28:55

Tychy
Rinka no jak brzuch twardnieje na chwilę i puszcza i tak co ileś tam minut to są to skurcze. Mi to twardnienie i napinanie idzie od dołu brzucha do pępka. Niektórym podobno od góry do dołu. Jest to czasem nieprzyjemne i ciężko się oddycha.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

11-03-2019 22:31:20

Janówek
Mialam takie skurcze,dzis od dolu do gory,a niedawno pd gory do dolu.Gorsze sa te od gory do dolu.W pierwszej ciazy odczuwalam inaczej wszystko.

Natka2505 (offline)

12-03-2019 06:09:41

Angelisia dziś mi się śniło że przyszłaś do mojego domu i mówisz mi że masz już skurcze i rodzisz... Ja też je już miałam i się śmiałyśmy że rodzimy w ten sam dzień LOL

Wstałam dziś tylko w nocy 2 razy ale i taka jakaś taka nieprzytomna jestem sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

12-03-2019 06:58:01

Janówek
Natka mi sie snilo , ze dzis urodzilam Leosia mojego malusia, piekny, malutki i ubieralam na spacer.To byl piekny sen...

Osa (offline)

12-03-2019 07:01:44

Wczoraj byłam na wizycie , wyszła mi ilość wod płodowych w górnej granicy normy afi-23.38 . Wystraszyłam się teoche czy któraś z Was miała kiedyś coś podobnego? Już się zdążyłam naczytac głupot w internecie. Gin kazała mi teraz trzy dni pod rząd nadać cukier na czczo właśnie jadę na badanie.... mam nadzieje ze to od cukru sad smiley
Mały ma 3255g






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-12 07:02 przez Osa.

Natka2505 (offline)

12-03-2019 07:01:47

Jestem ciekawa na ile będą nasze maluchy przypominały te ze snów smiling smiley Mi też się śniło kilka razy jak rodzę i zawsze widziałam buzie maluszka smiling smiley i że miał jasne włosy po swoim tacie eye rolling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

12-03-2019 07:16:31

Janówek
Osa, napisz co u Ciebie po badaniu.Osobiscie takiej sytuacji nie przezywalam.Dobrze,ze sie dowiedzialas.

W nocy juz szlam golic nogi ze strachu, bo mialam skurcze, ale przepowiadajace tylko...

Jeszcze tylko dodam, ze Leo w snie byl podobny do mnie, ubrany w bialy welurowy pajacyk z kapturkiem, a potem ubieralam go w kurteczke niebieska, sztruksowa,tez z kapturem,ktora znalazla moja mama i do tego spodnie podobne.

Kasiula357 (offline)

12-03-2019 07:20:15

Osa właśnie wczoraj czytałam o tym wpis na blogu u mamy ginekolog i jest opisane wszystko winking smiley

Mnie coraz częściej zaczyna brzuch boleć i kręgosłup ;(

Natka2505 (offline)

12-03-2019 07:25:49

mnie głowa boli praktycznie codziennie, nie jest to mocny ból ale jednak czuję takie ćmienie sad smiley mierze ciśnienie i jest takie jak zawsze więc sama już nie wiem co jest...

Zjadłam 2 rurki z kremem właśnie eye rolling smiley i jestem uszczęśliwiona na jakiś czas...

Syn nareszcie poszedł dziś do szkoły, jeszcze kaszel troszkę ma ale cały tydzień był w domu, wczoraj też jeszcze mu odpuściłam. Nareszcie cisza i spokój do 12:45 póki nie wróci grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

20_marta (offline)

12-03-2019 07:51:48

Ale miałam okropna noc... chyba z 10 razy się budziłam oczywiście na siku ale tez z bólami takimi okresowymi, w ogóle strasznie mnie plecy ciągną tak od bioder i jest mi nie dobrze :/
Właśnie zajechałam do pracy mam nadzieje ze przejdzie zaraz bo nie wiem jak dam dziś radę przeżyć ten dzień sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547620, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.