termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

18-02-2018 15:47:49

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
A u mnie przemeblowanie dziś mąż robi i szykuje miejsce na łóżeczko Stasia. Jestem w szoku. Mówił ze pół nocy myślał i wymyslileye rolling smiley

No to ciekawe co tam wymyślił :-)daj znać

Okazało się że nasz narożnik może być lewo i prawo stronny. Pozamienial tak wszystko i ustawił ze jest miejsce na łóżeczko z szuflada nawet. Oczywiście remont w wakacje bo mąż nauczyciel i tylko wtedy jest dostępny na dłużej. No i wszystkie ubranka które dostaliśmy juz są posegregowane i cześć uprana a za duże są spakowane i juz w piwnicy. Za to ja zmęczona. Musze poleżeć.

Chyba kupie te pieluszki w lidlu, mam tylko jedno opakowanie pampersa wiec się przydadzą.


grzywcia5 (offline)

18-02-2018 20:33:40

Trójmiasto
Madzia dziekuje!

Ciastko u nas te chlopaki w grupie tak w kosc dali... jestem pewna, ze Twoja corcia pewnie urocza i madra, masz racje to co w domu sie na dzieciach odbija... tez mam troche z lumpka, ale nie idzie mi sortowanie cos winking smiley


Jak wasze brzuszki ja ponoc mam nisko... ?
[/URL]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 20:36 przez grzywcia5.

Blur (offline)

18-02-2018 20:47:20

Wysokie Mazowieckie
Hej śledzę wątek ale jakoś się nie odzywam bo w sumie wszystko ok:p czekaja mnie jeszcze grubsze zakuoy dla bobasa i wizytę mam 26 może coś się dowiem. Zmienilam decyzję co do szpitala wybieram taki w którym jest znieczulenie w kręgosłup. Planuję jesienią powrót do pracy ale komu o tym mówię pukaja się w czoło..
Mój brzuszek z dnia na dzień coraz większy mam już z 10 na plusie. Brzuszki u kogoś mi się podbaja ale mój mi się wydaje wielki hehe masz śliczny





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 20:55 przez Blur.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

18-02-2018 21:50:56

Łódź


A to My :-) z Antosiem

Jak tak na siebie patrzę to może i masz grzywcia
Nisko ciążaciąża


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-18 21:52 przez TruskawkoweCiastko248.

Blur (offline)

18-02-2018 22:03:24

Wysokie Mazowieckie
Jak dodajcie zdjęcia ze są duże? Moje małe z Antosiem :p

TruskawkoweCiastko248 (offline)

18-02-2018 22:13:56

Łódź
Cytuj
Blur
Jak dodajcie zdjęcia ze są duże? Moje małe z Antosiem :p

Hmm no nie wiem. Ja na tinypic wrzucam, kopiuje link który dają, wyskakuje kilka.. Wiec ten w IMG i tu wrzucam: -)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

19-02-2018 07:53:43

Grubale
My w piątek byliśmy na sesji. Jak juz odbiorę fotki to się pochwalesmiling bouncing smiley. Ale mój brzuch mniejszy niż wasze. Ostatnio na wizycie moja pani dr powiedziała ze mam zrec a nie jeść. I że liczy ze na tej ostatniej prostej więcej przytyje.


aleksandra06 (offline)

19-02-2018 08:08:41

Gdynia
Dzień dobry wszystkim

Ja dzisiaj nadzwyczaj wyspana i pełna energii więc korzystam i ogarniam mieszkanie.
Zaraz się biorę za pakowanie torby do szpitala.

grzywcia ja będę rodzić w Redlowie tak tak pierwsza córkę.Ostatnio rozmawiałam z moim ginem na ten temat i pow że jest bardzo fajna zmiana lekarzy więc mam być spokojna. A Ty już w Gdyni?może jakaś kawka?
magdakoma ja też mam zacząć więcej jeść bo przez ostatnie dwa tyg nic nie przybralam,ogólnie od początku ciąży jestem na plusie 6kg a to już 32 tydzien

Magdakoma (offline)

19-02-2018 08:15:20

Grubale
Cytuj
aleksandra06
Dzień dobry wszystkim

Ja dzisiaj nadzwyczaj wyspana i pełna energii więc korzystam i ogarniam mieszkanie.
Zaraz się biorę za pakowanie torby do szpitala.

grzywcia ja będę rodzić w Redlowie tak tak pierwsza córkę.Ostatnio rozmawiałam z moim ginem na ten temat i pow że jest bardzo fajna zmiana lekarzy więc mam być spokojna. A Ty już w Gdyni?może jakaś kawka?
magdakoma ja też mam zacząć więcej jeść bo przez ostatnie dwa tyg nic nie przybralam,ogólnie od początku ciąży jestem na plusie 6kg a to już 32 tydzien

Ja też 32 tydzień i w sumie 7 na plusie ale ja tak mam no i co mam zrobić.


Blur (offline)

19-02-2018 08:16:06

Wysokie Mazowieckie
Rano ten brzuxh nie jest duży ale i tak jak widać na zdjęciu nie utylam cała mam piłkę. Dżinsy przed ciążowe. Kurcze mój lekarz nic nie lotów na temat wagi
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.