termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

17-02-2018 08:27:19

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Dziewczyny bo oszaleje. Obudzil mnie mąż właśnie bo mamy w łóżku mokra plame. Jest wielkości rozlozonej dłoni i jest na wysokości pupy. Strasznie ciągną mnie pachwiny. Mam uczucie pobolewania plus o tego do jakiś czas takie silne ciagniecie. .. Czy powinnam panikowac

O cholera. Lepiej do szpitala. Zreszta pewnie już jesteś. Daj znać koniecznie. Mam nadzieje że to fałszywy alarm.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

17-02-2018 08:36:05

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Dziewczyny bo oszaleje. Obudzil mnie mąż właśnie bo mamy w łóżku mokra plame. Jest wielkości rozlozonej dłoni i jest na wysokości pupy. Strasznie ciągną mnie pachwiny. Mam uczucie pobolewania plus o tego do jakiś czas takie silne ciagniecie. .. Czy powinnam panikowac

O cholera. Lepiej do szpitala. Zreszta pewnie już jesteś. Daj znać koniecznie. Mam nadzieje że to fałszywy alarm.

Nie byłam w szpitalu. Czekałam na rozwój sytuacji ale poza ciagnieciem pachwin nic się nie działo. Nie wiemy skąd ta plama... Ale była mokra bardzo, nie wilgotna jak by ktoś sie spocił. .


Mały od rana sie kręci wiec myślę ze jest ok


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

17-02-2018 08:41:03

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Dziewczyny bo oszaleje. Obudzil mnie mąż właśnie bo mamy w łóżku mokra plame. Jest wielkości rozlozonej dłoni i jest na wysokości pupy. Strasznie ciągną mnie pachwiny. Mam uczucie pobolewania plus o tego do jakiś czas takie silne ciagniecie. .. Czy powinnam panikowac

O cholera. Lepiej do szpitala. Zreszta pewnie już jesteś. Daj znać koniecznie. Mam nadzieje że to fałszywy alarm.

Nie byłam w szpitalu. Czekałam na rozwój sytuacji ale poza ciagnieciem pachwin nic się nie działo. Nie wiemy skąd ta plama... Ale była mokra bardzo, nie wilgotna jak by ktoś sie spocił. .


Mały od rana sie kręci wiec myślę ze jest ok

Ok rozumiem. No obserwuj się po prostu.Leż jak najwięcej. Pachwiny to już chyba każdej dokuczają niestety. Mi wczoraj dół brzucha doskwieral.


aleksandra06 (offline)

17-02-2018 09:41:22

Gdynia
Dzień dobry wszystkim

Miałam się odezwać po wizycie ale jakoś ostatnio czasu brak na wszystko. A więc tak,z tym parciem na krocze to podobno normalne i po stosunku też,bo teraz coraz bliżej porodu więc wszystko się przygotowuje i rozciąga.Bol pachwiny mam już ok 2 tyg i czasem jest tak mocny że jak chodzę to aż kuleje,do tego te nocne skurcze łydek,masakra!
Olivier wierci się strasznie,po nocach spać mi nie daję,rano jak wstaje odczuwam taki ból w okolicach ledzwi że ledwo się mogę ruszyć.

Truskawkowe ciastko co tam u Ciebie?pojechałaś do szpitala?

Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży,chciałabym coś z nimi zrobić zanim urodzi się mały bo później to może być słabo z czasem,ale boję się trochę czy ten zabieg nie będzie miał wpływu na synka.?

Magdakoma (offline)

17-02-2018 09:58:47

Grubale
Cytuj
aleksandra06
Dzień dobry wszystkim

Miałam się odezwać po wizycie ale jakoś ostatnio czasu brak na wszystko. A więc tak,z tym parciem na krocze to podobno normalne i po stosunku też,bo teraz coraz bliżej porodu więc wszystko się przygotowuje i rozciąga.Bol pachwiny mam już ok 2 tyg i czasem jest tak mocny że jak chodzę to aż kuleje,do tego te nocne skurcze łydek,masakra!
Olivier wierci się strasznie,po nocach spać mi nie daję,rano jak wstaje odczuwam taki ból w okolicach ledzwi że ledwo się mogę ruszyć.

Truskawkowe ciastko co tam u Ciebie?pojechałaś do szpitala?

Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży,chciałabym coś z nimi zrobić zanim urodzi się mały bo później to może być słabo z czasem,ale boję się trochę czy ten zabieg nie będzie miał wpływu na synka.?

Ja farbowalam od 14 tygodnia tylko farba bez amoniaku. Do dziś bym wyglądała jak pół tyłka zza krzakasmiling bouncing smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 10:19 przez Magdakoma.

Goska79 (offline)

17-02-2018 10:09:15

Warszawa
Cytuj
Magdakoma
Dzień dobry wszystkim

Miałam się odezwać po wizycie ale jakoś ostatnio czasu brak na wszystko. A więc tak,z tym parciem na krocze to podobno normalne i po stosunku też,bo teraz coraz bliżej porodu więc wszystko się przygotowuje i rozciąga.Bol pachwiny mam już ok 2 tyg i czasem jest tak mocny że jak chodzę to aż kuleje,do tego te nocne skurcze łydek,masakra!
Olivier wierci się strasznie,po nocach spać mi nie daję,rano jak wstaje odczuwam taki ból w okolicach ledzwi że ledwo się mogę ruszyć.

Truskawkowe ciastko co tam u Ciebie?pojechałaś do szpitala?

Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży,chciałabym coś z nimi zrobić zanim urodzi się mały bo później to może być słabo z czasem,ale boję się trochę czy ten zabieg nie będzie miał wpływu na synka.?

Ja farba jest oczywiście 14 tygodnia tylko farba bez amoniaku. Do dziś bym wyglądała jak pół tyłka zza krzakasmiling bouncing smiley


Dzien dobry
Ja tez farbuje wlosy, farba bez amoniaku. Fryzjerka powiedziala zeby poprostu nie wdychac za bardzo zapachu.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

17-02-2018 10:21:45

Łódź
Cytuj
aleksandra06
Dzień dobry wszystkim

Miałam się odezwać po wizycie ale jakoś ostatnio czasu brak na wszystko. A więc tak,z tym parciem na krocze to podobno normalne i po stosunku też,bo teraz coraz bliżej porodu więc wszystko się przygotowuje i rozciąga.Bol pachwiny mam już ok 2 tyg i czasem jest tak mocny że jak chodzę to aż kuleje,do tego te nocne skurcze łydek,masakra!
Olivier wierci się strasznie,po nocach spać mi nie daję,rano jak wstaje odczuwam taki ból w okolicach ledzwi że ledwo się mogę ruszyć.

Truskawkowe ciastko co tam u Ciebie?pojechałaś do szpitala?

Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu włosów w ciąży,chciałabym coś z nimi zrobić zanim urodzi się mały bo później to może być słabo z czasem,ale boję się trochę czy ten zabieg nie będzie miał wpływu na synka.?

Nie pojechałam.. Leżę i myślę.. Nic mnie nie boli.
Antoni może jest bardziej aktywny niż zwykle.. A może sobie wmawiam tylko ze On taki nad wyraz aktywny.. Nie wiem .. :-(


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

17-02-2018 10:31:22

Grubale
TrusawkoweCiastko ja też leżę. Może nogi wyżej położ sobie? Magnez i nospe i obserwować się.


karola1689 (offline)

17-02-2018 11:38:10

Katowice
Ciastko, ja bym pojechała sprawdzić czy wszystko dobrze. Może czop śluzowy Ci odszedł i niedługo zacznie się poród. Lepiej to skonsultować.

Magdakoma (offline)

17-02-2018 11:59:41

Grubale
Cytuj
karola1689
Ciastko, ja bym pojechała sprawdzić czy wszystko dobrze. Może czop śluzowy Ci odszedł i niedługo zacznie się poród. Lepiej to skonsultować.

Czop to chyba inaczej wygląda. Nie wiem zresztą. Nie chce się madrzyc. Często jest na tym etapie ciąży ze mamy nie trzymanie moczu. Ja noszę wkladki bo jak kichne to masakra :confused:


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.