termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

TruskawkoweCiastko248 (offline)

17-02-2018 14:43:31

Łódź
Dziewczynki no Byłam na IP.
Ktg w porządku,
badanie ginekologiczne tez ok ,
USG ok.

Chciał mnie zostawić na obserwacje ale ja nie chciałam .

Dal mi takie paski. Jak by mi znowu coś leciało to mam sobie wsadzić pasek i zaczekać aż sie zabarwi. Jak będzie filetowy to mam jechać do szpitala .. CZMP znowu.. Tyle kilometrów od domu.. Bo to będzie znaczylo ze mi sie wody plodowe Sącza.


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justa1981 (offline)

17-02-2018 15:03:44

Lucień
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Dziewczynki no Byłam na IP.
Ktg w porządku,
badanie ginekologiczne tez ok ,
USG ok.

Chciał mnie zostawić na obserwacje ale ja nie chciałam .

Dal mi takie paski. Jak by mi znowu coś leciało to mam sobie wsadzić pasek i zaczekać aż sie zabarwi. Jak będzie filetowy to mam jechać do szpitala .. CZMP znowu.. Tyle kilometrów od domu.. Bo to będzie znaczylo ze mi sie wody plodowe Sawcza.
Dobrze że wszystko ok z Małym. Odpoczywaj. Twoja intuicja jest najważniejsza wiesz najlepiej co Cię niepokoi i dla siebie samej niczego nie odpuszczaj nieważne że szpital daleko jeśli tak trzeba trudno. Ty i Mały jesteście najważniejsi teraz. Trzymaj się


Magdakoma (offline)

17-02-2018 15:07:33

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Dziewczynki no Byłam na IP.
Ktg w porządku,
badanie ginekologiczne tez ok ,
USG ok.

Chciał mnie zostawić na obserwacje ale ja nie chciałam .

Dal mi takie paski. Jak by mi znowu coś leciało to mam sobie wsadzić pasek i zaczekać aż sie zabarwi. Jak będzie filetowy to mam jechać do szpitala .. CZMP znowu.. Tyle kilometrów od domu.. Bo to będzie znaczylo ze mi sie wody plodowe Sącza.

Kochana najważniejsze że teraz jest dobrze. Wszystko sprawdzone i jest ok. Jeśli robił usg to i określił ilość wod plodowych i gdyby było źle to nawet jak byś się upierala to by cię nie puścił do domu. Spokojnie odpoczywaj i obserwuj siebie. Ah ten Antoś smiling bouncing smiley. Nie martw się będzie dobrze.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-17 15:10 przez Magdakoma.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

17-02-2018 15:24:17

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Dziewczynki no Byłam na IP.
Ktg w porządku,
badanie ginekologiczne tez ok ,
USG ok.

Chciał mnie zostawić na obserwacje ale ja nie chciałam .

Dal mi takie paski. Jak by mi znowu coś leciało to mam sobie wsadzić pasek i zaczekać aż sie zabarwi. Jak będzie filetowy to mam jechać do szpitala .. CZMP znowu.. Tyle kilometrów od domu.. Bo to będzie znaczylo ze mi sie wody plodowe Sącza.

Kochana najważniejsze że teraz jest dobrze. Wszystko sprawdzone i jest ok. Jeśli robił usg to i określił ilość wod plodowych i gdyby było źle to nawet jak byś się upierala to by cię nie puścił do domu. Spokojnie odpoczywaj i obserwuj siebie. Ah ten Antoś smiling bouncing smiley. Nie martw się będzie dobrze.

Właśnie powiedział ze ilość wód plodowych jest w porządku. Dlatego zdecydowalismy z mężem ze wracam normalnie do domu. Mąż biega lata wokół mnie a ja leżę i odpoczywam


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

17-02-2018 15:30:11

Grubale
I bardzo dobrze od tego ich mamy. Niech lata. My dzisiaj się wybieramy do restauracji. Cały dzień tez leżę i nie robie nic. Żeby tylko jak najwięcej siły na zbierać na wyjście. Bardzo bym chciała bo dawno nigdzie nie byliśmy.


karola1689 (offline)

17-02-2018 16:30:08

Katowice
Ciastko, cieszę się, że wszystko dobrze. Ważne, że sprawdziłaś i jesteś spokojniejsza.

Magda, my też teraz rzadko gdzieś wychodzimy, dlatego dziś mąż mnie zabiera do kina smiling smiley

Magdakoma (offline)

17-02-2018 17:28:35

Grubale
Cytuj
karola1689
Ciastko, cieszę się, że wszystko dobrze. Ważne, że sprawdziłaś i jesteś spokojniejsza.

Magda, my też teraz rzadko gdzieś wychodzimy, dlatego dziś mąż mnie zabiera do kina smiling smiley

Fajnie miłego wieczoru!


TruskawkoweCiastko248 (offline)

17-02-2018 18:29:30

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Ciastko, cieszę się, że wszystko dobrze. Ważne, że sprawdziłaś i jesteś spokojniejsza.

Magda, my też teraz rzadko gdzieś wychodzimy, dlatego dziś mąż mnie zabiera do kina smiling smiley

Fajnie miłego wieczoru!

My tez sie wczoraj pokusilismy na wyjście do restauracji :-) czasem trzeba. Bardzo ważny jest czas spędzony we dwoje


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

17-02-2018 22:13:44

Trójmiasto
Hej Hej

Ja po ciezkim tygodniu, Kubus mój co noc budzil sie z okropnym bolem brzucha, 2 razy odeslali ze szpitala, za pierwszym bylo podejrzenie wyrostka, oczywiście maz z nim pojechal, bo na rękach trzeba bylo nosic, myslalam, ze oszaleje... pozniej tez przyczyna nieznana, jedna lekarka w przychodni zasugerowala, ze to kolka ze stresu i chyba miała racje... wczoraj dopiero pierwsza noc bez akcji... ehhh i ja w takich moemntach mam straszny problem z tym wszystkim i jak.sobie pomysle, ze zaraz rodze to panika 600... emocjonalnie zle...


Ciastko kurde kurde oby sie zadne wody nie saczyly, niepotrzebny stres. Uwazam, ze sluszna decyzje podjeliscie z babcia, tak na prawde mysle, ze nikt z nas nie chcialby na starosc tak obciazac bliskich a tam ma opieke profesjonalna...

Aleksandra bedziesz rodzic na Redlowie? Ja w sumie chcialam ale po tym jak mi nawet usg nie chcieli dziecku w takim cierpieniu zrobic mam mieszane uczucia, S mowi, ze to szpital masówka i zebysmy jechali do Pucka, moj lekarz chyba na Zaspie z kolei przyjmuje. I no mysle o tej probie naturalnego, czasem chce, czasem zupełnie nie winking smiley

Aaa i wpadlam w szal zakupowy, to chyba natura czulam ze musze kupic pare rzeczy bo jak nie to wpadam w nerwice... mam torbe kosmetyki, wyprawke zamowilam na allegro od tego Hubiworld... czekam, torby mam... pytanie za 600 pkt jaki rozmiar do szpitala bierzecie dla dzieciatek?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

17-02-2018 23:05:54

Grubale
grzywcia może faktycznie mały miał stres. Nowe miejsce i nowe przedszkole to dla niego bardzo duże zmiany. Zresztą dla obu.
Ja biorę ubranka 56. Nie będą większe potrzebne mi na pewno.
Ja ze swoją panika to do sn w życiu bym się nie nadawala. Nie wiem jak cc przezyje. Ale jakoś trzeba. Mam nadzieje że się nie zorientuje kiedy co i jak.smiling bouncing smiley. Liczę ze przeleci to szybko i bez stresu. Ale żebym się nie przeliczyla żartowniś


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.