Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Pinki91 (offline)

20-11-2016 19:35:12

A u mnie jak w zegarku wymioty pojawiaja sie w niedziele, poniedzialek i wtorek, a potem wolne. Wczoraj bylam u tesciowej zrobila dla mnie rosolek, koktail truskawkowy i wogole same dobre rzeczy i po raz pierwszy od 11 tygodni poczulam sie najedzona. Fajnie bylo i zostalam do 1 w nocy :p . Dzisiaj bylam po raz pierwszy na spacerze, ale zmarzly mi uszy. Boze jak mi glupio... Moja mama przeleciala pol niemalego miasta w poszukiwaniu dla mnie pierogow z owocami, zeby znajomi przywiezli mi je tutaj, za granice, bo mialam na nie od kilku tygodni ochote xD U mnie juz zaczyna rosnac brzuszek, co dziwniejsze widac juz nawet cien linea negra yawning smiley. Glowa mi peka od rana do nocy, ale chyba troche odzylam.

Co do problemow ze spaniem to ja tak miewam i nie mam pojecia dlaczego. Zazwyczaj chyba dlatego, ze chce mi sie pic. Pozatym brzuch jest jakby ciezszy i prEz to tez czuje dyskomfort, bo nie mozna tak latwo i szybko sie obrocic, wiec spie z poduszka miedzy nogami jak w zaawansowanej ciazy :p i pomaga.


[link widoczny po zalogowaniu]

dara323 (offline)

20-11-2016 19:39:30

Gdańsk
Resocjalizacje i teraz doszly mi praktyki ktpre musze zrobic w poprawczaku:/

Zulu widze, ze objawy takie jak ja:d to mze te z gdanska tak maja :p a myslalas juz gdzie chcesz rodzic?


Ja wstaje, zeby zrobic siku a potem juz zasnac nie moge:/

Zulu_gula (offline)

21-11-2016 08:38:15

Gdańsk
Hmmm jeszcze się nad tym nie zastanawilalam...

Od wczoraj okropnie bolą mnie piersi, w ogóle to jem strasznie dużo słodkiego ale z drugiej strony mam wielka ochotę na bigos :p mój brzuch zupełnie płaski, noce przesypiam, nie budzę się... bardzo mi się zepsuła cera i wypadają mi włosy, dlatego coraz bardziej czuje, ze to może być jednak dziewczynka :p ale ludzie i tak gadają, ze wyglądam pięknie i promiennie angry smiley jak ja tego nienawidzę...

W poniedziałek idę do mojego gina ale prywatnie, błagać go o l4.... myślicie, ze się zgodzi czy się wkurzy, ze przyszłam prywatnie wymusić zwolnienie? sad smiley jak go niedostanie to święta w pracy, coraz mniejsza pensja, ta praca w ciąży mnie najbardziej dobija ;(

Zulu_gula (offline)

21-11-2016 08:41:22

Gdańsk
Juz wiem dlaczego tak mówią, bo kuzqa przed tymi klientkami muszę być taka uśmiechnięta oh ah a pózniej mam ochotę wszystkich pozabijać -.- i wiecie co jeszcze dziewczyny? Mój maz dostał prace we Wrocławiu i od miesiąca mieszkam sama, bez tego zwolnienia nie mogę do niego jechać... to wszystko mnie tak dobija ;(

Kika444 (offline)

21-11-2016 09:11:13

Nowy Sącz
Zulu_gula a idziesz do tego samego tylko że prywatnie? Kurcze powiedz, że źle się czujesz i w pracy nie możesz wytrzymać, że jesteś taka słaba, że ledwo stoisz w pracy na nogach. Dziwią mnie wszyscy lekarze którzy nie chcą dawać zwolnień, kobieta sama czuje czy może pracować czy nie. Ja bym z miła chęcią się wróciła do pracy, bo w domu już mi się nie chce siedzieć, ale w mojej pracy niestety kobieta w ciąży nie dalaby rady pracować :-\ trzymam kciuki za zwolnienie ;-)

Ha może faktycznie masz rację co do tej płci. Bo ja w sklepie wchodząc na dział ze słodyczami mam ochotę wymiotowac, tylko cytrusy bym jadla i wszystko co jest kwasne, zero slodyczy no i 80% będzie chlopak :-)

Co do brzuszka to nie sądziłam, że tak z dnia na dzień może się pojawic, wczoraj byliśmy na wcześniejszych andrzejkach u rodziny i wcale nie ubieralam niczego obcislego, wręcz przeciwnie i mimo że niektórzy nie widzieli to mówili że widać już ;-) mąż też cały czas chodzi i powtarza że nasz maluszek rośnie jak na drożdżach :-)






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-21 09:17 przez Kika444.

Pinki91 (offline)

21-11-2016 12:42:25

U Mnie to moze nie tak od razu, bo od tygodnia cos myslalam ze mi jedzenie zalega i dlatego mam brzuszek, ale w koncu w sobote jak bylam u tesciowej, to jak sie ubieralam przed wyjsciem do niej to stwierdzilam, ze jak siedze to faktycznie cos mi tam uroslo. Ja sie sobie zbytnio nie przygladam, bo caly czas tylko leze w pidzamie, wiec tyle sie widze, kiedy sie kapie. No ale juz mawet rano brzuszek nie jest taki plaski, wiec cos tam sie dzieje smiling smiley

Dzisiaj mezowi uatrakcyjnilam jazde samochodem.
Jak wracalismy z pobrania krwi, wjezdzamy na osiedle a on mowi tu cie wysadze(bo musi jechac do pracy) jedziemy dalej i gada i gada, ja mu mowie "nie kaz mi sie odYwac bo bede wymiotowac" i jak to powiedzialam to zwymiotowalam ... Jak parkowal pod samym domem juz. Na szzescie bylam przygotowana i jezdze z workiem na smieci xD dobrze ze godzina byla wczesna, bo sasiedzi mieli by ubaw widzac mnie z glowa w worku na smieci ... Maz sie smial mowi nie trzeba bylo tyle pic :p

no i tak glowa mnie ciagle boli juz chyba sie zlamie i kupie panodil. Nie znosze tych dni z wymiotami ;((((


[link widoczny po zalogowaniu]

kiara_q (offline)

21-11-2016 13:48:51

Wieliszew
Ja dzisiaj byłam u giną, i okazało się że tsh za wysokie i cukier za wysoki, toć ja przecież cukier z daleka omijam. Więc dodatkowo doszedł mi endokrynolog, masakra!


Anonimowy użytkownik (offline)

22-11-2016 13:04:08

żegnam Was...dzidzi przestało bić serduszko

kiara_q (offline)

22-11-2016 13:59:47

Wieliszew
O matko kicia tak mi przykro! Wiem że teraz będzie ci ciężko i że żadne słowa nie pomogą bo musisz sama to przeżyć, ale wiedz że będzie lepiej chociaż w tej chwili ciężko to sobie wyobrazić.


Anonimowy użytkownik (offline)

22-11-2016 15:43:56

Okropnie ciężko..martwie się o córcie.dla mnie to za dużo w jednym roku..a dla niej..?jeju..ile bym dala żebym mogła cofnąć czas...niewiedza jest chyba lepsza od gorzkiej prawdy...moje male serduszko nie chce mnie...łzy same lecą....małżeństwo w tym momencie się rujnuje..bo ja sił juz nie mam... A zawsze byłam wulkanem pozytywnej energii..dziewczyny..trzymajcie się..i pamiętajcie..cieszyć się macie z drobnostek!bo jeśli male rzeczy was nie cieszą to duże tym bardziej nie dadzą radości....
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.