Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Kika444 (offline)

24-11-2016 10:26:43

Nowy Sącz
Dziewczyny poradzcie coś. Od trzech dni jak chodzę delikatnie czuje ból jakby kości lonowej po prawej stronie, jak leżę to jest ok i do tego zauwazylam że mam wydzieline taka wodnista, przezroczysta i rzadka nie jest jej dużo, nie cieknie mi i nie wiem czy pakować i znowu lecieć do lekarza czy to normalne?


Pinki91 (offline)

24-11-2016 11:52:57

Dziekuje smiling smiley odliczam dni do tego Usg i choć sie boję to mam nadzieje oczywiscie, ze wszystko bedzie dobrze. Ja mam nadczynnosc tarczycy, wiec w sumie to nie wiem co ja tam dostaje, ale licze na to, ze to od tego jestem taka słaba i w końcu wyjde z łóżka, bo już zaczynam mieć depresje. Z nadczynnoscia to jest tak, że dzidziuś z mojego powodu też może dostać, bo nie dość ze produkuje juz sam swoj hormon to jeszze dostaje odemnie i juz od narodIn musialby sie leczyc sad smiley

Co do bólu kości łonowej to już od poczatku bioderka przygotowuja sie do porodu, kości sie rozchodza i może to powodować dyskomfort. A sluz o ile nie jest jakis kolorowy lub nie ma nieprzyjemnego zapachu to raczej powinien byc ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gracjanna (offline)

24-11-2016 13:21:24

Bukowiec
Hej dziewczyny smiling smiley nie wiem czy już się do was dopisywałam bo miałam ochotę kilka tygodni temu ale coś mi się psuło z kompem, później spróbuję przejrzeć wszystkie strony żeby się dowiedzieć o was więcej smiling smiley

Mam 26 lat to moja druga ciąża. Julka w lipcu skończyła 4 lata. termin mam na 10.06. Ciążę planowaliśmy bo mam pcos. Jak na razie przeszły mi mdłości (odpukać) ale za to plamię ponad tydzień i muszę leżeć. Z tego też powodu serduszko mojego maleństwa widuję często. smiling smiley teraz wizytę mam 2.12 i mam nadzieję, że nic się nie wydarzy do tego czasu. no to tak w skrócie o mnie smiling smiley

Zaczęłam trochę czytać dziewczyny z innego forum ale jest ich tyle, że brak jest siły przebicia hehe smiling smiley Niektóre piszą, że na prenatalnym lekarze mówili im o płci, ciekawe ile w tym prawdy, że lekarz może tak wcześniej stwierdzić taki fakt.


Ja też miewam takie bóle w dole, które chyba są normalne, ale zdarzyło się że brałam nospę bo bóle były silne.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gracjanna (offline)

24-11-2016 13:57:54

Bukowiec
Mam pytanie dlaczego nie mogę zmienić nazwy miejscowości bo nie wiem w jaki sposób wpisało mi błędną i nie mogę ustawić zdjęcia?


[link widoczny po zalogowaniu]

Kika444 (offline)

24-11-2016 14:38:04

Nowy Sącz
Witaj Gracjanna :-)

Co do zdjęcia i zmiany miejscowości to nie pomogę, ale sama chętnie się dowiem jak zmienić miejscowość, bo też próbowałam, ale nie udało mi się do tej pory :-\

Dużo lez i odpoczywaj jeżeli masz plamienia. Bierzesz na to jakieś leki? Ja w piątym tygodniu też plamilam od razu dostałam duphaston i przez tydzień brałam cyclomine (o ile Tak to się pisze), po tych tabletkach przeszło i na szczęście do tej pory nie wróciło i mam nadzieję, że już nie będzie takich akcji. Czego Tobie też życzę żeby szybko przeszło.

Ja byłam ostatnio na badaniach prenatalnych (12 tydzień z OM, a 13 z USG) i lekarz powiedział że na dobrym sprzęcie i jak dziecko jest dobrze ułożone można poznać płeć dziecka tak w 80%, i że jeżeli jest dziewczynka to rzadko na tym etapie informuje rodziców, ale jeżeli widać chłopca to czasami mówi, tylko cały czas powtarzal że to 80% a nie 100 :-) więc u nas chłopak :-)

Pinki z tymi kosciami to pewnie masz rację, dzisiaj już mniej bolą :-) a ta wydzielina się przestraszyłam, bo się naczytalam o sączeniu wód plodowych i jakoś tak mi się ta wydzielina skojarzyla, ale to chyba by się więcej lało, bo tak w ciągu dnia to praktycznie nawet wkladki nie używam, więc może nie będę panikowala od razu z tym lekarzem :-)


Gracjanna (offline)

24-11-2016 15:12:21

Bukowiec
Biorę 3x1 duphaston i 3x2 rutinoscorbin. W sumie powinna wstawać tylko do toalety i na jedzenie ale M ma ranna zmianę więc muszę wyprawic mała do przedszkola, odebrać i kupić coś na obiad.


[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

24-11-2016 16:22:30

No z tymi wodami to nie wiem, czy nie pojawilo by sie wtedy tez plamienie? Niestety akurat nie wiem o tym nic, ale myśle ze to nie wody smiling smiley

Witam nowa koleżanke, faktycznie jeszze jako staraczka pisalam na innym forum, myslalam, ze zostane tam do konca, ale pojawiaja sie ciagle nowe dziewczyny dziennie produkujac 30 stron wiadomosci i po prostu kazdy zostaje olewany, co mi sie nie podoba.

Co do płci to na 95-100% lekarz jest w stanie okreslic ja dopiero w 20 tygodniu, wczesniej te procenty sa mniejsze. Ale mysle ze zazwyczaj sie sprawdza z badania w 16-18 tygodniu smiling smiley

Ja mam dzis jakies bole brzucha dziwne, ale nie panikuje. Czekam juz dzielnie do czwartku :p
Wyczytalam, ze to badanie dodatkowe ktore mam miec z powodu tarczycy to bedzie Usg sprawdzajace tarczyce dzidziusia.


[link widoczny po zalogowaniu]

Kika444 (offline)

24-11-2016 16:37:08

Nowy Sącz
Kazałam mężowi po drodze kupić w aptece coś co sprawdza, czy to wody plodowe no i zobaczymy:-) nie leje mi się niewiadomo jak, więc jestem dobrej myśli :-)

Pinki a teraz to badanie to będzie prenatalne?


Kika444 (offline)

24-11-2016 18:10:39

Nowy Sącz
Niestety nie dostanie się takich testów u mnie w aptekach :-\


Pinki91 (offline)

24-11-2016 20:43:05

Tak to na ktore mam juz termin na 1.12 jest prenatalne, ale zdaje sie, ze bedzie jeszcze to jedno dodatkowe sprawdzajace tarczyce.

Dziwne w sUmie, ze nie ma nic takiego w aptece :/ przeciez to zwykly lakmusowy papierek zdaje sie? Powinno byc z firmy domowe labolatorium tak mi sie wydaje.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.