Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anula91 (offline)

26-08-2016 09:37:55

Pod Bibowcem
MalinQ super ze jesteś już w domu i z dzidzia wszystko jest dobrze! smiling smiley byle do porodu ale to nam zleci tak szybko że hej, ja mówię że mam czas na zakupy jeszcze heh a jeszcze mogę nie zdarzyć grinning smiley
Kasiulka85 bardzo dobrze że masz już lepszy wynik tongue sticking out smiley oby takie dobre wyniki miała każda z nas smiling smiley a propo tarczycy to powiem Wam że dwie moje koleżanki starają się o dzidziusia i nie mogą zajść w ciążę bo je tarczyca blokuje sad smiley i też muszą się leczyć..porażka z tymi hormonami :confused:


iczka111 (offline)

26-08-2016 09:41:39

Nowogrodziec
Witamsmiling smiley
kass podobno powinno być 10 ruchów w ciągu dnia. Inne źródło mówi ze 10 w ciągu godziny. Ale mój maluszek na razie całymi dniami się kręci wiec nie liczę. Jak będzie miał leniwy dzień to na pewno będę liczyć żeby było 10 ruchów.

kremowa powinno być napisane na kosmetyku czy wolno go stosować w ciąży. Ale przecież nie musimy rezygnować z makijazusmiling smiley

Aniia u mnie siara nie ma. Piersi są tkliwe ale do wytrzymania. Juz się u ciebie produkcja zaczelasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



iczka111 (offline)

26-08-2016 09:47:19

Nowogrodziec
winignam ja juz wypróbowałam 2 wózki z poprzednimi dziećmi i tez nie wiem na jaki się zdecydować. Jak patrze głównie na gondolę to spacerówka mi się nie podoba. A gondola to tylko tak do 6 miesięcy się sprawdza. Wiec teraz będę patrzeć na spacerówki głównie.
Nie wiem czy zaryzokowalabym zjazd na zjeżdżalni. Wydaje mi się po prostu niebezpieczny. Praktykujeę teraz tylko basen ale w termalnych wody nie są jakos specjalnie gorące? Lepiej uważaj.smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



iczka111 (offline)

26-08-2016 09:52:06

Nowogrodziec
malinQ nareszcie w domu!
Teraz już będzie leciało tak jak Anula pisze. Ja mam prenatalne 5 września.

Anula i kasiulka tez mam nadzieje ze tsh spadnie mi po lekach w końcu. Ale jeszcze musze poczekać 3 tyg do badań.

Ja mam leniwe dni. Leżaczek, słaba kawka i książka na tarasie. Uwieeelbiam i dzidziuś chyba też bo się kręci i nawet Marysia go poczulasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Natalia88 (offline)

26-08-2016 09:54:59

Biała
Kass ja staram się nie czytać takich rzeczy, bo później za bardzo przeżywam. Ostatnio przeczytałam tylko nagłówek, że w mieście obok mnie podczas cesarki umarła kobieta i dziecko. Miałam już po tym dość:-( Jeżeli chodzi o liczenie ruchów to chyba robi się to od od 25-28 tygodnia ciaży. Różne źródła inaczej podają. Ponoć ok 10-15 ruchów w okresie aktywności.
PozitiVibration gratuluję córeczki:-) Daj znać jak dzisiaj po prenatalnych:-)
Winignam oj z wózkiem to ja też mam problem:-) Byłam ostatnio w sklepie i testowałam trzy wózki Adamex Barletta, Xlander move i Lupo Comfort. Najlepiej prowadzi się ten ostatni, ale jest najbrzydszy. Najbardziej podoba mi się Adamex, ale prowadzi się go najciężej, Xlander prowadzi się lżej niż Adamex, ale nie ma amortyzatorów. Dodatkowo trzeba dokupić akcesoria, bo w zestawie nie było. A do tanich nie należą. Dlatego mam wielki dylemat, bo chcę żeby wózek był ładny i wygodny w użytkowaniu. Za dwa tygodnie robimy z mężem rundę jeszcze po kilku innych sklepach.
A co do zjeżdżalni wydaje mi się, że nie można. Skoki do wody są zabronione to chyba zjeżdżanie też. Ja nie odważyłabym się.
MalinQ super, że już domku. Prawidłowo- żadnych czarnych myśli:-)
Kasiulka dobrze, że wyniki są ok:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

26-08-2016 10:18:26

Nowogrodziec
Natalia patrze sobie na te wózki co wymieniła. Bardzo fajne ale do xlandera trzeba za wszystkie akcesoria dodatkowo płacić rzeczywiście. Dla mnie za drogo.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



lidianaaa (offline)

26-08-2016 10:42:32

cześć ciężarówki smiling smiley
MalinQ super że już w domu :* wypoczywaj teraz
Winignam ja też jak dziewczyny bym odradzała termy (o zjeżdżalni nie wspominam bo ja jestem panikara i bez ciąży nie podchodzę do tego ustrojstwa grinning smiley hehe kiedyś mój małżonek próbował mnie do nich przekonać - skończyło się na jednym zjeździe i mega kłótni że mnie tam zawlókł grinning smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

kass (offline)

26-08-2016 10:44:18

Piekary Śląskie
Hej mamuśkismiling smiley

Winignam ja też już nawet byłam zdecydowana na Adamexa Barlette, ale poczytałam opinie w internecie i rzeczywiście nie są za dobre:/ Poza tym ja chciałam wózek z budą z eko skóry, ale jak zaczełam czytać o eko skórze to też już z niej zrezygnowałam.
Nie wiedziałam, że wybór wózka będzie stanowiło taki problem.
Moja koleżanka kupiła teraz wózek firmy Bebetto, też je oglądałam i opinie są ok. Nie oglądałam na żywo, ale jak pojadę do sklepu to go przetestuję. Nie jest też taki drogi (ok 1800 zł opcja 3 w 1).
Co do zjeżdzalni to ja nie wiem czy można, ale ja bym nie ryzykowała.

MalinQ cieszę się, że jesteś już w domu. Najwazniejsze, że dzidzia ma się dobrze i ,że fika a Ty dasz radęsmiling smiley Czego się nie robi dla maleństwawinking smiley

Kasiulka super,że wyniki się poprawiły! To już teraz się tak nie denerwuj smiling smiley i bierz leki do końca ciąży, nie martw się - mnie do końca ciąży czekają zastrzyki w brzuch, a mojemu mężowi coraz ciężej znaleźć fałdę na brzuchu więc niedługo będę musiała się przerzucić na uda.. ała sad smiley

Iczka muszę poczytać o tych ruchach, bo moje dziecię coś wczoraj było leniwe, ale tak jak pisze Natalia chyba ruchy powinno sie liczyc od ok 25tc. Wcześniej nie ma sensu ?

Natalia ja też staram się takich rzeczy nie czytać, ale to akurat było na innym wątku no i nie dało się nie przeczytać sad smiley Ale jak widzę jakiś tytuł..."zmarło dziecko podczas porodu" czy coś takiego to nawet tego nie włączam..

Sylwia daj znac jak będziesz po prenatalnych smiling smiley


lidianaaa (offline)

26-08-2016 10:49:32

Aniia ja powiedziałam mojemu M że już zaczyna dziewczynom lecieć siara to już ćwiczył czy mi też poleci grinning smiley głupek jeden hehe jak tak szybko to chyba znaczy że będziesz mieć dużo pokarmu winking smiley

co do wózków to szwagierka miała xlandera (tyle że to było 5 lat temu) i mi się dobrze prowadziło w porówanianiu do wózków sióstr dlatego tak się sugerowałam, ale jeszcze nie zrobiłam rundki po sklepach więc wtedy może coś więcej uda mi się samej powiedzieć, dla mnie ważne żeby był zwrotny, w miarę lekki, dobrze się składał no i jakoś wyglądał, mieszkam na parterze więc targać go nie muszę na szczęście smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

26-08-2016 11:44:03

Tychy
Dziękuję dziewczyny :*
My już po prenatalnych. Na szczęście wszystko w porzadku! Maleństwo całe i zdrowe. I potwierdzone na 1000% ze dziewczynka smiling smiley 369g.
Anula91 imię jeszcze nie wybrane bo ja mam 4 typy grinning smiley Antosia, Hania, Gabrysia i Łucja smiling smiley chyba że znów mi coś w ucho wpadnie grinning smiley
kass kolejna wizytę mam 8 wrzesień bo L4 mi się wtedy kończy smiling smiley
Kasiulka oj ja doskonale znam ta różnice wieku. Pomiędzy mną i moim bratem też jest 6lat różnicy i dokładnie tyle będzie między moimi dziećmi smiling smiley
Mój gin dał mi wczoraj już skierowanie na glukoze sad smiley
Co do zjeżdżalni na basenie to ja bym nie szła. Byłam niedawno w parku wodnym ale przez myśl mi nawet zjeżdżalnie nie przeszły grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.