Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Kasiulka85 (offline)

25-08-2016 07:22:46

Łańcut
emems no to rośnie Wam koszykarz winking smiley ważne żeby było zdrowe :*
Ewa Mia kojarzy mi się ze znaną serią filmów o wyścigach samochodowych winking smiley uwielbiam je i Mia na pewno dobrze mi się kojarzy smiling smiley aczkolwiek w Polsce byłaby nowością w mojej okolicy. A jak jest w Anglii ?






Anula91 (offline)

25-08-2016 09:06:47

Pod Bibowcem
Dzień dobry dziewczynki w czwartkowy piękny poranek smiling smiley właśnie wróciłam z laboratorium, byłam sobie zrobić morfologie, mocz, tsh i sama dla siebie zrobiłam cholesterol... I ciekawe co wyjdzie tongue sticking out smiley teraz śniadanko jem, kurcze jak wychodzę gdzieś na czczo to normalnie mnie ciągnie na wymioty sad smiley


Kasiulka85 (offline)

25-08-2016 09:35:31

Łańcut
Anula ja też dopiero jem śniadanie winking smiley uff ledwo wytrzymałam bo zeszło mi 1,5 godz na badaniach i też mnie mdłości dopadly...
Kiedy będziesz mieć wyniki ?






Anula91 (offline)

25-08-2016 09:52:19

Pod Bibowcem
Wyniki będą jutro ale pojadę po nie w poniedziałek smiling smiley z tym że sprawdzę je sobie już dzisiaj na internecie a Ty? Będą tego samego dnia?


Kasiulka85 (offline)

25-08-2016 10:02:58

Łańcut
Tak , dzisiaj ok 15 nam wybrac smiling smiley






kass (offline)

25-08-2016 10:09:04

Piekary Śląskie
Witam mamusie smiling smiley

emems no nie powiem trochę nas zaniedbałaś tongue sticking out smiley mam nadzieję, że się poprawisz i będziesz częściej do nas pisać smiling smiley cieszę sie, że u Ciebie i maleństwa wszystko w porządku smiling smiley
Powiem Ci, że dużo Twoje maleństwo waży jak na 20/21 tc z USG, chyba jednak masz ten 22 tc tongue sticking out smiley hehe moja dzidzia w 20 tc i 2 dniu miała 315 gramów. Ale z USG wychodzi na 19t6 dzień winking smiley

Ewa, Mia bardzo ładne imię smiling smiley mieszkasz w Anglii, więc nie wiem jak tam widziane jest to imię ? Nawet jakbyście kiedyś wrócili do Polski na stałe to mała będzie miała bardzo ładne oryginalne imię smiling smiley

Mi się na podniebieniu zrobiła afta i od 2 dni mało co jem sad smiley boli strasznie jak jem, nie wiem czy mogę coś używać na nią czy nie bardzo? Któraś miała aftę na podniebieniu w ciąży?


Aniia (offline)

25-08-2016 10:15:48

emems ja również nie wiem ile dzidzia normalnie waży w tym tygodniusmiling smiley ja idę 05.09. na drugie prenatalne ;-) aaale masz wysokiego mężatongue sticking out smiley mój ma 178 smiling smiley ja mam 169 więc wyglądamy prawie identycznie tongue sticking out smiley




pozitiVibration (offline)

25-08-2016 10:24:14

Tychy
kass super że i synusia wszystko w porzadku ! smiling smiley Antoś też bardzo mi się podoba smiling smiley
Ewa Emilka ładne imię, moja kuzynka ma tak. A Mia oryginalne. Z tym że u mnie trochę głupio kojarzy się z męskim grinning smiley mój synuś jak był mały i uczył się mówić Maksymilian to umiał tylko Mija grinning smiley hehe.
Ja mam dziś wizytę u swojego gina i aż się boję na wagę stać :/ a już jutro w końcu prenatalne smiling smiley nie mogę się doczekać.
Mój Maks się pytał czy dzidziuś ma już uszy. Jak mu powiedziałam że dzidziuś zaczyna już słyszeć to się przytulił do brzuszka i mu kocham Cię powiedział. Matka łzy w oczach. dziecko skaczące po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

25-08-2016 10:31:44

Pod Bibowcem
Ja Wam dziewczyny powiem że z tą waga naszych bobasków, to bywa różnie smiling smiley emems będzie mieć koszykarza albo modelkę o długich nogach grinning smiley moja Madzia w 20 tygodniu na prenatalnych ważyła 300 gram smiling smiley a na usg w 21 tygodniu już 400 gram grinning smiley
Ewa Mia ładne i oryginalne imię, choć szczerze powiem ja wolę bardziej klasyczne nasze polskie imiona smiling smiley ale Ty mieszkasz w Angli i tam to imię będzie mniej dziwić niż tutaj tongue sticking out smiley ale gdy wymawiam to imię to brzmi ono tak delikatnie i bezbronnie smiling smiley


Tolusia1990 (offline)

25-08-2016 11:27:21

Ogrodniki
Dzień doberek smiling smiley

Wczoraj szwagierek był i dalej szuka teorii na to, że u nas nie chłopak smiling smiley Ale niestety grinning smiley

Ja czuję się dobrze, Mały skacze już dość mocno. Więc się już tak nie boję o niego.
Skurcze o dziwo mam bardzoooo rzadko i bardzo delikatne. Na razie nic nie biorę. Na wizycie zapytam. Na górze cały czas sprzątamy smiling smiley

Ewcia cieszę się, że wszystko w porządku. A Mia bardzo ładne imię smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.