Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Kasiulka85 (offline)

27-08-2016 13:48:55

Łańcut
kass no w sumie to zadowolona bo jak chcę to mam usg ale kto nie zrobi za pieniądze... Tego lekarza wybrałam teraz ponieważ pamiętam go z pierwszego porodu winking smiley był wtedy młodziutki , chyba na stażu i akurat miał dyżur w szpitalu. Ale wykazał się taką empatią , tak dobrze poprowadził poród że od tego czasu polecam go każdemu smiling smiley Szkoda tylko ze nie pracuje już w przychodni






Anula91 (offline)

27-08-2016 15:21:47

Pod Bibowcem
Wyjęłam trochę tych ubranek, takie mniej więcej od 56 do 70 parę wypiore i dam do szafy.. Nie wiem w ogóle jak się za to zabrać sad smiley i jakie ubranka szykować na czas po porodzie sad smiley eh... I jak to podzielić sad smiley pomocy!!!!!! sad smiley


pozitiVibration (offline)

27-08-2016 15:40:18

Tychy
No, udało mi się trochę przejrzeć tych ubranek. Akurat trafiłam na worek 1,5 -2 latka. Kilka bodziakow zostawiłam i spodnie dresowe. Reszta typowo chłopięce sad smiley ale trochę rzeczy już dziś udało mi się sprzedać smiling smiley
Anula ja segreguje osobno body krótkie osobno dlugie, osobno pajace osobno śpiochy itp. Lubię mieć przejrzyście w szafie. Na początek z brzegu zostawiam rozm 56 i 62 a troszkę z tyłu 68. Reszta przyda się troszkę później smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

27-08-2016 15:44:39

Łańcut
Anula ja mam na telefonie aplikacje MOJA CIĄŻA , może też sobie zainstalujesz? Tam jest m.in. cała lista wyprawki do szpitala i wogole dla dzidziusia smiling smiley z opcją odhaczania jeśli juz coś masz winking smiley Ale generalnie do szpitala to pieluszki , chusteczki i strój dla maluszka na wyjście ( kaftanik , spioszki , czapeczka , kombinezon) bo u nas po porodzie dzieci są w szpitalnych ciuszkachsmiling smiley jeszcze masz czas , możesz dopytać w szpitalu winking smiley






emems (offline)

27-08-2016 16:10:42

Ja miałam pierwsze dwa USG (by potwierdzić ciążę) smiling smiley Potem to w 12 tygodniu i teraz w 22 smiling smiley
Nie mam plamień, wyniki krwi, moczu na 5 z plusem smiling smiley Czasami słuchamy tętna dziecka podczas badania normalnego, ale więcej niż te (no, 4 badania) USG nie miałam. smiling smiley Chodzę prywatnie..
Kurczę, dużo u Was kasują za badania prenatalne! Ja za 200 zł dostalam i płytkę i zdjęcie! smiling smiley

Ok, idę pokazać mężowi co upolowałam w Lidlu... smiling smiley

Anula91 (offline)

27-08-2016 16:16:40

Pod Bibowcem
Kasiulka85 ale mi nie chodzi o wyprawkę tongue sticking out smiley tylko o to jak to w domu wszystko ogarnąć... Jakie ciuszki uprac tzn rozmiar a jakie sobie odpuścić tongue sticking out smiley dla mnie to czarna magia


Kasiulka85 (offline)

27-08-2016 18:20:00

Łańcut
Anula hehe , źle zinterpretowalam "czas po porodzie " grinning smiley






Anula91 (offline)

27-08-2016 18:39:56

Pod Bibowcem
Myślisz że będzie na to czas po porodzie?? Boję się że nie tongue sticking out smiley po porodzie będziemy zmęczone itp i jeszcze dodatkowo bawić się z ubrankami... Odważnie grinning smiley postaram się przygotować coś wcześniej smiling smiley


iczka111 (offline)

27-08-2016 18:44:13

Nowogrodziec
Hej dziewczynkismiling smiley ale gorąco!

Jeśli chodzi o mnie to jem wszystko oprócz surowego mięsa i niepasteryzowanych serów. Ale na słodycze nie mam jakoś ochoty. Ryby bardzo lubię. Mleko tez. Ale zauważyłam wieczorami że jestem głodna wiec jem bo potem burczy mi w brzuchu.

Ciuszki-cudny temat zwłaszcza jak jest taka piękna pogoda i słońce idealne na pranie. Może ja też się w końcu zdecyduję obejrzeć to co mam w domu? Tak jeszcze czekam do prenatalnych badań żeby potwierdzić dziewczynkę. Wtedy się wezmę za te rzeczy.


Moja gin tez bierze niemało bo 120 zł za wizytę. Zawsze robi usg i mierzy czy dzidziuś równo rośnie. Ale to już moja 3 ciaza u niej wiec nie zmieniam. Za prenatalne płaciłam 240 teraz podobno 200. Ale bez filmu i zdjęć i u innego lekarza.


Denerwuje mnie ostatnio wydzielina z pochwy . Taki wodnisty mleczny sluz. Niby czytam ze jest jak najbardziej ok ale gdzieś w tyle głowy ciągle to kontroluje. I zaczynam popadać w obłęd wiec zamówiłam sobie test na płyn owodniowy bo myślę że jak nie sprawdzę co to to się nie wyluzuje. Kupowalyscie coś takiego? Ja w poprzednich ciazach tez martwiłam się czy mi coś nie wycieka wiec teraz zdecydowałam kupić. Wcale nie łatwo było mi to znaleźć. Ale zamówiony i czekam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



pozitiVibration (offline)

27-08-2016 18:54:55

Tychy
Anula myślę że Kasiulka nie miała na myśli szykowania ubranek po urodzeniu winking smiley też nie dokładnie zrozumiałam o co Ci chodzi i z początku myślałam że pytasz co wziąść do szpitala smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.