Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Ewa2060 (offline)

11-10-2016 11:01:17

Katowice/UK
Dzień dobry dziewczynki!!

U nas dzisiaj zimno brrrr, ani nie chciało sie rano z domu wychodzić.
Dzisiaj mam mała do opieki, zresztą jak każdego dnia, jutro mam wolne grinning smiley, i powiem wam jest tak marudna, ze juz nie mam siły ciągle jej cos nie pasuje, jeszcze do tego ma katar to juz wogóle.

Powiedzcie mi dziewczynki czy ja mogę ta moja lydke czymś posmarowac, bo juz drugi dzień, jak mnie ten skurcz złapał, a ta noga ciągle mnie boli, nawet za bardzo chodzić nie mogę sad smiley.

iczka super, ze po wizycie wszystko ok smiling smiley. Co do ćwiczeń to ja czasami ćwiczeń, ale często zdarza mi sie zapomnieć eye rolling smiley
kass trzymam kciuki za ciebie, daj znać po.
Natalia dobrze, że masz juz ten pogrzeb za sobą, super ze wesele sie udało, a maluszek to juz sporej wagi smiling smiley.
Anula trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

lidianaaa (offline)

11-10-2016 11:26:17

Iczka ja dzisiaj zapytam o mięśnie kegla na wizycie to Ci napiszę, swoją drogą nie słyszałam o tym że luteina jest refundowana tylko do 22tyg. :/ mi się niestety skończyła już w piątek więc jestem ciekawa czy będzie mi kazała ją dalej brać mimo takiej przerwy, zastanwaim się też nad tym clotrimazolem ostatnio na wizycie - zastępstwie - jak byłam to babka powiedziała że dają te tabletki ale pod koniec ciąży jak dziecko jest już duże, też bym wolała clotrimazol bo już nie raz brałam i wiem że działa a ten pimafucin to mam wrażenie że w ogóle nie pomaga:/
też jestem ciekawa od czego ta grzybica (ostatnio na wizycie zapytałam czy to nie od seksu grinning smiley hehe ale pow że nie)

Kass trzymam kciuki za dzisiaj, dobrze że potem będziesz mogła się ruszyć to od razu się lepiej poczujeszsmiling smiley

u mnie szkolę rodzenia też prowadzą 4 położne (jedna jest moja środowiskowa) i cała ta szkoła rodzenia zupełnie różni się od wyobrażenia jakie mamy z telewizji (czyli ćwiczeń oddechu itd.) aczkolwiek wszystko jeszcze przede mną może jeszcze będą takie zajęcia jutro jest PORÓD - który chętnie bym omineła grinning smiley ale wole iść posłuchać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

11-10-2016 11:36:33

Nowogrodziec
wreszcie się rozpisałyście smiling smiley

Ewa po tym skurczu łydka Cie tak boli? Ale nie masz tam żadnego zgrubienia?
Może rozmasuj amolem?

Lidianaaa no własnie wczoraj szukałyśmy z ginką najtańszej luteiny bo koniec refundacji, jako że luteina teraz zapobiega poronieniu, a poronienie jest do tygodnia. Podobno co chwila zmieniaja się ustawy dotyczące leków i dlatego tak.Ja mam podjęzykową więc mi wychodzi opakowania na miesiąc...

Co do Clotrimazolum - dostałam je bo ostatnio to co miałam( nie pamiętam co Ci pisałam ale Ty też to miałaś) na mnie nie działa - a najgłupsze co mnie wczoraj spotkało to sytuacja w aptece - aptekarka dała mi krem zamiast globulek i uparła się że na recepcie nie jest napisane in. tabl.12 szt. tylko krem (?) i musiałam się wrócić po jeszcze jedną receptę.
Też nie wiem skąd ta grzybica ..

Fajnie macie z tymi szkołami rodzenia i położnymi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Ewa2060 (offline)

11-10-2016 11:47:53

Katowice/UK
iczka tak, po tym skurczu mnie tak boli, nic tam nie mam, przynajmniej nic nie wyczuwam, nie mam amolu niestety sad smiley, może maścią rozrzwajaca to wysmarowac, taka dla dzieci eye rolling smiley.
lidianaa powodzenia na wizycie smiling smiley.

Ja mam wizytę w czwartek z położna, ciekawe czy mi da na badania krwi, bo ostatnie miałam robione w lipcu, nie licząc tych co robilam w sierpniu w pl, ale oni o tym nie wiedza grinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

11-10-2016 11:54:06

Nowogrodziec
Lidianaa a odebrałaś w końcu te wyniki? Dobre wyszły?

Ewa to taką maścią nogę wysmaruj, mam nadzieję ze pomoże


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Ewa2060 (offline)

11-10-2016 13:22:16

Katowice/UK
Wysmarowalam nogę, zobaczymy co będzie dalej, ale wydaje mi sie, ze ta lydka jest opuchnieta sad smiley. Poczekam aż A wróci z pracy to porówna moje nogi, bo mi jednak ciężko zobaczyc, a nie mam dużego lustra.

A tak z innej beczki muszę iść z moja najmłodszą do lekarza, ma wezla chłonnego na szyji powiększonego i ja boli przy dotyku, a nic jej nie dolega, więc to raczej nie od infekcji, ona nie ma migdałków, wszystkie miała usunięte rok temu, może to od tego, nie wiem, na razie sie nie zamartwiam, mam tylko nadzieje, ze dają mi na badania krwi, a nie jak tutaj standardowo powiedzą, ze to normalne.


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

11-10-2016 14:12:06

Nowogrodziec
Ewa jak masz spuchniętą nogę to chyba nie jest od skurczu... Zapytaj tą położną przy okazji wizyty co to może być. Bierzesz magnez na skurcze?

Może małą ząb boli? U mnie wystarczy że rośnie mi ósemka albo wypadnie plomba i od razu mam powiększone węzły.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Ewa2060 (offline)

11-10-2016 14:36:04

Katowice/UK
iczka nogi nie mam spuchnietej tylko ta lydke, ale nie będę sie juz tym przejmować, poczekam do czwartku, no chyba, że cos sie będzie dzialo, albo będzie mnie bardziej bolec, to wtedy pojade do szpitala.
A co do tych węzłów to sie źle wyrazilam, chocilo mi o kark, wiec tam nie mam pojęcia skąd mogą być powiększone.


[link widoczny po zalogowaniu]

lidianaaa (offline)

11-10-2016 18:14:50

Hej smiling smiley po wizycie bardzo dobrze smiling smiley mała ma już 1kg ciąża

Pani gin nam opowiadała że odbierała poród chłopca który przez całą ciążę miał być dziewczynką grinning smiley (wspomniała o tym bo mój m powiedziała "że jeszcze nie wiadomo" grinning smiley)
Iczka mi Pani dała receptę na luteinę ale powiedziała że nie muszę jej wykupować chyba że brzuch zacznie się robić twardy a i mam 100% odpłatności, no i grzybica oczywiście nadal jest ale też już mam clotrimazol smiling smiley

z dobrych wieści to zniknął mi polip na szyjce smiling smiley nie wiadomo nawet jak bo nic nie krwawiłam więc może się wchłonął smiling smiley malutka ułożona jest już główką do dołu i szyjka ok 3,8 - wreszcie miałam taką wizytę jak należy, wszystko się dowiedziałam i wypytałam smiling smiley hehe współżyć możemy grinning smiley mięśnie kegla też można ćwiczyć grinning smiley

miłego wieczorku dziewczynki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

iczka111 (offline)

11-10-2016 18:43:07

Nowogrodziec
Lidianaaa cieszę się że wizyta udanasmiling smiley

Mój bobas waży 907 gram smiling smiley
Super że polip się wchłonął. Ale Ci zazdroszczę że nie masz zakazu współżycia - mi nie wolno przez dość nisko ułożone łożysko. Odbiję sobie w Nowym Roku. Boże jak to brzmi LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.