Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Promyk_91 (offline)

15-04-2016 10:43:03

Twardogóra
Ja zauważyłam, że mi cycki znów urosły. Chyba znów będę musiała kupić większe, ale narazie się mieszczą, więc zaczekam - może jeszcze dadzą czadu grinning smiley

Jedyny serial jaki oglądam to Singielka i teraz coś mnie wzięło na Drugą Szansę.

Wczoraj się poryczałam, bo oglądałam TLC i jakaś kobieta przechodziła metamorfozę. No i była samotną matką, miała synka i ten synuś tak pięknie o niej mówił : "jesteś najukochańszą mamusią na świecie" - no i się rozryczałam grinning smiley Normalnie aż teraz mam łzy w oczach, jak to wspominam grinning smiley




Martako_1112 (offline)

15-04-2016 10:50:18

Staroguby
Taki urok ciazy ze stajemy sie bardziej sentymentalne smiling smiley




kokosek (offline)

15-04-2016 10:52:49

Prabuty
Ja mam suchy kaszel i mnie boli cąła macica jak kasze..

Dziś ubrałam jeansy do pracy, pasek poluźniłam, guzik odpiełam grinning smiley


Martako_1112 (offline)

15-04-2016 10:57:09

Staroguby
Hihi mnie aby jedne jeansy nie uciskaja w pasie, jakos mi lepiej w legginsach lub dresachn choć nie przepadalam za nimi przed ciaza




kokosek (offline)

15-04-2016 11:05:26

Prabuty
też wole legginsy czy coś ale dzis do stylówki mi nie pasowały smiling smiley


kahna (offline)

15-04-2016 11:16:15

Lublin
witajcie
własnie wcinam lody grinning smiley i czytam co napisałyście. od dwóch tygodni mam fazę lodową, dobrze że teraz ciepło się zrobi, to będę się nimi chłodzić

Promyk taki urok ciąży i burzy hormonów. ja to często w domu jak Mała przyjdzie i mówi "mama daj ucho" (tak sobie często mówimy we dwie) i wtedy "kocham Cię mamusiu", albo jak z zaskoczenia podeszła i pierwszy raz pocałowała mnie w brzuch i mówi "dałam buziaka dzidziusiowi". tak ta moja mala przyjaciółeczka (często mówi do mnie że jesteśmy jak dwie przyjaciółeczki) mnie potrafi terazx w ciąży rozczulić.


[link widoczny po zalogowaniu]

magda_lena2016 (offline)

15-04-2016 11:17:19

Starachowice
Ja sie w jeansy nie mieszcze. Kolezanka jest w 19tyg a ma mniejszy brzuch... moj jest ogromny. Jakos tak szybko wyskoczyl :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

15-04-2016 11:22:17

Prabuty
Jejku ja pamiętam jak miałam bobasy ( uwielbiałam się nimi bawić, a nie dryblaskami Barbie) miałam ich z 13 smiling smiley i do dziś pamiętam jak moja mama stała w kuchni i prasowała a ja jeździłam z wózkiem i zachowywałam się jakby to była moja znajoma opowiadałam co u mnie jak mi cięzko bo mam 3 dzieci, mama pytała gdzie pozostała dwójka, a ja że w przedszkolu i pędze po nie smiling smiley Lubiłam się z mamą bawić i też mówiłam, że przyjaciółkami jesteśmy. Do tej z mamą rozmawiam prawie codziennie, a najlepsze jest w tym to, że zawsze byłam oczkiem w głowie rodziców no i mieszkanie z Pawłem, ślub i zaszłam w ciąże, to jak jechaliśmy do rodziców to mówię do niego tak - słuchaj rodzice się dowiedzą, że uprawiamy seks ! a On na to, no to chyba logiczne co? a ja Ale wiesz ich mała córeczka będzie miała dziecko.. ale dziwnie.. I wstydziłam sie trochę powiedzieć o ciąży ! ahahahahaha


Martako_1112 (offline)

15-04-2016 11:23:20

Staroguby
Kahna zazdroszcze Ci, mnie raz namowili na lody w waflu i po jednym liznieciu myslalam ze pawia puszcze, hihi chociaz corka sie cieszyla z dwoch winking smiley
Haha ostatnio w mili w promocji byl arbuz, polowka wazyla prawie 3 kg i wciagu godz zjadlam go sama, haha i tak mi smakowal jak bym go nigdy nie jadla, albo byla malym dzieckiem ktore wbrew rodzicom dorwalo sie do czekoladowego cukierka ;D




Martako_1112 (offline)

15-04-2016 11:26:54

Staroguby
Haha i co kokosek latwo Ci przeszly przez gardlo slowka ze jestes w ciazy grinning smiley

Teraz u mnie byl luzik zeby powiedziec, ale w pierwszej ciazy to ze 2 tyg sie czailismy zeby powiedziec smiling smiley nigdy nie bylo pory grinning smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.