Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

magduska87 (offline)

14-04-2016 19:23:23

Lublin
hej dziewczyny smiling smiley

Natalia cieszę się, że wszystko dobrze smiling smiley jak ktoś pisał, chyba kokosek jest dobra strona tej całej sytuacji, widziałaś bobaska smiling smiley

Martako ja też się uśmiałam smiling smiley

klopsikkk (offline)

14-04-2016 19:24:17

Grabowiec
bez kitu.... fajnie jest się podzielić swoimi obawami i radościami, z osobami które przeżywają to samo, potrafią Cię zrozumieć i dodać otuchy smiling smiley Teraz rozmawiamy o dzieciątku, które nosimy pod sercem, a później będziemy opowiadać jak te nasze maluszki potrafią dać w kość grinning smiley

magduska87 (offline)

14-04-2016 19:28:41

Lublin
klopsikkk dokładnie smiling smiley

ja też mojemu M. opowiadam co się u Was dzieje. Elske nawet mu pokazałam Twoje usg, ale nie mogłam się oprzeć takie 3D, niesamowite poprostu smiling smiley też sobie następne takie sprawimy smiling smiley

elske (offline)

14-04-2016 19:43:55

Stavanger
No naprawde,nie spodziewalam sie,ze az tak bedzie dokladnie wszystko widac.....na innych zdjeciach lub na filmikach widac nawet zeberka smiling smiley, po prostu wszystko.....warto zrobic takie usg smiling smiley
Ta technologia jest niesamowita smiling smiley
Tez sie ciesze,ze teafilam akurat tutaj,bo forow jest wiele,a tutaj akurat atmosfera jest taka przyjemna....i podoba mi sie to,ze wszystkie przezywamy podobnie i jestesmy w tym samym czasie smiling smiley ciazy...kto nas lepiej zrozumie smiling smiley....nie wszyscy maja ochote sluchac ciagle o dziecku....a tytaj jest ono glownym tematem,a to jest teraz najwazniejsze smiling smiley


kasiaikamil (offline)

14-04-2016 20:07:30

Łódź
Ja też dziewczynki, również się cieszę, że jesteście!!!!
U mnie sami faceci... Koleżanki juz nie zachodzą w ciążę... Hihi
Mój mąż też jakiś sztywniak... Myślę, że boi się cieszyć, jakby miał zapeszyć!!!!
I dotykać się boi..jakbym ze szkła była!!!


kasiaikamil (offline)

14-04-2016 20:12:32

Łódź
Dziś zaliczam maraton filmowy,albo serialowy :Na wspolnej, Singielka, Przyjaciółki!!!


elske (offline)

14-04-2016 20:13:01

Stavanger
Kasiaikamil......to co piszesz o swoim to tak jakbym widziala swojego smiling smiley


Naatalia (offline)

14-04-2016 21:07:23

Warszawa
Ja też ciągle nawijam o dzidziulce,ale mój to jeszcze znosi i słucha,jest kochany smiling smiley Ale naprawdę ostatnio jest taki hmm....chętny na przytulankigrinning smiley Jak nigdy ! Mówi,że ta ciąża Go pobudza i że tak mi się wszystko fajnie zaokrąglawinking smiley
My z W. zawsze oglądamy Na wspólnejgrinning smiley To Jego ulubiony serial winking smiley


Martako_1112 (offline)

14-04-2016 21:15:13

Staroguby
Haha moj też mowi ze teraz jestem bardziej apetyczna dla niego i wreszcie wszystko mam na swoim miejscu haha jak bym przed ciazą kosciotrupem byla, a na brak cialka raczej nie narzekalam. Hihi moze ma na mysli cycki bo z miseczki male b juz ledwo sie mieszcza w c grinning smiley Haha ale od wszystkich slysze ze ciaza mi sluzy i kwitne, moze na prawde we mnie rosnie synek, chociaz z cora tez nie narzekalam. Niby dziewczynka zabiera urode a ja idealna cere mialam, ale troche wlosy bardziej sie przetluszczaly. Za to teraz rosna jak szalone smiling smiley




kokosek (offline)

15-04-2016 07:24:28

Prabuty
A mi nie urosły jeszcze tak piersi, mieszczę je w dotychczasowe staniki.. są ciut małe ale nie mam kiedy sie wybrac po większy i nie za bardzo wiem czy kupić troszkę większą miseczkę czy dopasowaną do tego rozmiaru.. hmm

Co do serialów to ja też oglądam Na Wspólnej i tylko to smiling smiley

Wiecie co wczoraj jak się obudziłam to na tvn leciała ukryta prawda, że babce ktoś porwał dziecko - znalazł się ten chłopczyk - tak płakałam na zakończeniu prawie jak bóbr.. ach te hormony smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.