Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

Naatalia (offline)

14-04-2016 16:51:55

Warszawa
Klopsik nie smuć się,wszystko na pewno jest w idealnym porządku,nasze dzidziulki są zdrowe i już od samego początku muszą nam przypominać,że jako mamy będziemy ciągle się o nie martwićsmiling smiley
A wizytę masz już niebawem,dasz radę ! smiling smiley


Naatalia (offline)

14-04-2016 16:54:01

Warszawa
Ja też się tak ciągle martwiłam i martwiłam,a sam lekarz mi dziś powiedział,że ciąża idealna....a chyba komu jak komu,ale mu muszę ufać smiling smiley


kokosek (offline)

14-04-2016 17:43:14

Prabuty
Dziewczyny z dzieciaczkami.jest wszystko ok. Pewnie sie marteisz bo brak.meza i dlatego tak.to odbierasz.

Elske faceci sa z marsa. Moja sam z siebie tylko wieczorem poglaszcze a w dzien mu mowie ze z Pysiolinka sie jeszcze nie wital. Zmieniu mu sie zobaczysz.

Ja wrocilam.po pracy tak.sie zle czulam to spalam poltorej godziny dopiero teraz zjadlam dwa pierogi..
12 tc a do mnie mdlosci przychodza..
A moj P tez sie smieje jak opowiadam. Dzis jak powiedzialam o Natali to sam sie pytal co i jak. Ja zzylam sie z wami bardzo.


Martako_1112 (offline)

14-04-2016 17:58:01

Staroguby
Dziewczyny chodz sie nigdy nie widzialysmy, ani sie dobrze nie znamy to tworzymy taka "pazdziernikowa rodzinke" winking smiley
Fajnie by bylo, gdyba ta grupa przetrwala i po Naszych porodach. Zebysmy w natloku obowiazkow znalazly choc chwileczke zeby tu zajrzec smiling smiley
Powiem Wam tak szczerze, ze gdy przez jakis czas tu nie zagladam, to czegos mi brak smiling smiley przyzwyczailam sie do Was winking smiley




magda_lena2016 (offline)

14-04-2016 17:58:44

Starachowice
Martako padla jak czytalam reakcje twojego meza ze to juz... moj po fakcie opowiadal ze jak wody mi zaczely odchodzic to czul sie jak w matrixie :-P
Dziewczzyny wszystko bedzie dobrze i w pazdzierniku bedziemy sie chwalic zdjeciami naszych bobaskow :-)
Ja dzien zaczynam od przegladania forum i koncze tak samo. W dzien co chwile sprawdzam czy sa jakies nowe powiadomienia :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Martako_1112 (offline)

14-04-2016 18:06:02

Staroguby
Magda mi sie teraz z tego tez chce smiac, ale wtedy jak uslyszalam i "to dobrze" to do smiechu mi nie bylo....Ale mezus tak gnal do szpitala ze w niedlugim czasie do domku przyszlo pamiatkowe zdjecie warte 500 zl ;D




elske (offline)

14-04-2016 18:12:46

Stavanger
Hahaha...ja tez tak mam smiling smiley przed chwila wstalam,bo padlam na 2 godzinki i pierwsze co to zagladam na forum smiling smiley
Moj maz tez sie ze mnie smieje,ze ciagle pisze tu do Was i tez mu opowiadam co i jak smiling smiley hihi....
Tak sobie mysle,ze odkad zaszlam w ciaze to moje mysli skupione sa na ciazy i dziecku. Jak nie martwie sie,czy wszystko ok to wyszukuje rzeczy i planuje.Dla mnie to naturalne,bo tak jak napisalyscie: my mamy naturalna wiez...i mimo,ze wczraj zobaczylismy fasolke na monitorze to dla mojego L ciaza moze jest wciaz abstrakcyjna.....bede mama,ale jestem rowniez zona....smiling smiley a z facetem jak z dzieckiem haha....nim tez sie trzeba zajac.....postaram sie tak nie nawijac ciagle o dzieciach i byc monotematyczna smiling smiley


kokosek (offline)

14-04-2016 18:12:58

Prabuty
Huczne powitanie coreczki maz urzadzil. Ale tez parsknelam śmiechem.

Ja w pracy to co chwile sprawdzam czy ktoras cos napisala. A pewnie bedziemy miec kontakt po porodach. Moze mniej intensywny no ale mozna isc do wc na kupke i sprawdzic babasa a dzidza sobie z tatusiem posiedzi


elske (offline)

14-04-2016 18:14:06

Stavanger
Martako...swietne....ale sie usmialam smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-14 18:14 przez elske.

kokosek (offline)

14-04-2016 18:15:16

Prabuty
Ja non stop o dziecku nawijam. Na spacerach opowiadam co u was. Przed snem o ile dziala mi forum sprawdzam co i jak. Fajnie ze jest z kim przezywac to samo.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.